Serklajli gebeler gelin birlikte süreci tamamlayalım 🌸

Umarım kabul ederler. 28 den sonra labul etmezler riski göze almazlar diyorlar hep genelde şansımı deniyicem ama bakalım. Gaziantepteyim.
Maşallah arkadaşlarınızın bebeklerine, Rabbim riskli her gebeye de nasip etsin inşallah ❤️
Merhaba nasılsınız merak ettim sizi üni.hastanesine yatış yapabildinizmi?

Çok sevindim açılmaniz ne durumda? Bebekler kaç kilo oldular
Geçtiğimiz cuma günü pesser takıldı açıklık değilde kapalı kısmın 1.5 cm olduğunu söyledi doktorlar. Bebekler 1 kilonun az üzerindeymiş. Açılma devaö etmeyip 34. Haftaya kadar bu şekilde devam etse bile yeterli dedi doktorum inşallah dayanır o vakte kadar.

Bazı kadınlarda serklajdan sonra dinlenme ile tekrar kapanabiliyormuş burdaki yorumlardan okumuştum hunileşme kapanıp serviks kapalı kısmı uzayabiliyormuş. Ama benim ikiz olduğu ve unicorn rahim olduğu için kapanmaz dedi doktorum.

Selam güzel gebeler leep operasyonu geçirdiğim için rahim ağzı kisaligim oluştu 21+3 ayrıntılı ultrasonda rahim ağzı ölçüsü 22 mm olarak ölçüldü, açılma ve kasılmam olmaksızın perinatolog tavsiyesiyle 22+5 de spinal anestezi ile serklaj oldum şu an 25+5 oldum.. Benimle benzer durumları yaşayan gebelerle süreci sohbet ederek birbirimize destek olarak atlatalim istiyorum 🌸
Benimde 14.haftada serklaj oldu. Şuan 16. Haftadayım ama endişelerim var kahverengi lekelenmelerim geçmedi hala

Benimde 14.haftada serklaj oldu. Şuan 16. Haftadayım ama endişelerim var kahverengi lekelenmelerim geçmedi hala
Merhaba nasılsınız bende serkilaj oldum gecen hafta sarı akinti,1 bacagimda kasılma oluyor sizde bu şikayetler oluyor mu sanırım benim rahim ağzım daha da kısaldı dikiş tutar mı acaba bu durumda

X