Serklaj ameliyatı olanlar

merhaba nihan saol canım iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın benim herşey yolunda her geçen gün daha da iyi olurum ama evde olupta sürekli yatmaktan yada oturmaktan sıkılmadım dersem yalan olur ama ne yapalım katlanacağız artık yeterki bebeğim sağlıkla doğsunda ben evde patlayayım sorun değil senin nasıl gidiyor doktora falan gittin mi tekrar kontrole o arkadaşta tekrardan mesaj yazmadı ondan da haber bekliyorum ama tekrar girmedi herelde herneyse artık eğer mesaj gelirse mutlaka sanada haber veririm canım tekrar görüşmek üzere hoşçakal :-) bu arada hayırlı kandiller tüm duaların kabul olur inşallah bu hayırlı günde rabbim inşallah sana da hayırlı bir evlat nasip etsin...

merhaba nihan saol canım iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın benim herşey yolunda her geçen gün daha da iyi olurum ama evde olupta sürekli yatmaktan yada oturmaktan sıkılmadım dersem yalan olur ama ne yapalım katlanacağız artık yeterki bebeğim sağlıkla doğsunda ben evde patlayayım sorun değil senin nasıl gidiyor doktora falan gittin mi tekrar kontrole o arkadaşta tekrardan mesaj yazmadı ondan da haber bekliyorum ama tekrar girmedi herelde herneyse artık eğer mesaj gelirse mutlaka sanada haber veririm canım tekrar görüşmek üzere hoşçakal :-) bu arada hayırlı kandiller tüm duaların kabul olur inşallah bu hayırlı günde rabbim inşallah sana da hayırlı bir evlat nasip etsin...

merhaba gülcinciğim iyi olmana sevindim.cok sükür insallah dahada iyi olacaksın.bende bazen düşünmüyorum desem yalan olur acaba hamilee kalsam nasıl dayanırım dokuz ay diye.insallah dogacak bebegin saglıklıbuarada cinsiyeti ne?bende cok sükür iyiyim.gecen salı 3.kürtajımı oldum adım tarihe gececek yakında 1ölü dogumda 3kürtaj olan kadın diye.pazartesi günüydü doktorum aradı acil gelmen lazım icinde az daha parca kalmıstı ileri sorun olabilir diye.gittim uyutmadan icimdeki kan pıhtılarını almaya basladı.o esnada demezmi senin durumunda bir bayanı 2gün önce kaybettik diye.kafayı yetirttirecek bu kadın bana .umarım artık bir sorun olmaz.salı günü tekrar kontrole gidecegim.sonrasıda memlekete gidiyorum artık kafamı bosaltmam gerek.buarada ben buldum
ana sayfadan premature bebekler ve paylasımlarınız ..sonrası rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapanlar varmı.

muhakkak gir senin durumunda ve benim durumumda olan onlarca bayan var.yazışmalarda sonderece aydınlatıcı.seninde kandilin hayırlara vesile olur insallah.hepimizin dualarında hangisi hayırlı ise mevlam onu kabul eylesin.insallah nasip eder insallah seneye bu zamanlar benimde karnım burnumda olur.sende bebişini vakitlice vede sağlıklı bir sekilde kucagına alırsın.hersey gönlünce olsun.hoscakal

Merhaba nihan valla senin doktorunda gerçekten de pek bir ilginçmiş deneme tahtasına çevirmiş seni 3 kere kürtajmı yapılırmış hadi o neysede birde yok böyle bir kadını kaybettik diye daha çok sana moral vereceğine bence sen o doktorunu biran önce değiştir canım. baştan aşağı tekrar bir muayene ol ilk önceki doktorum benim 3 kere kürtaj yaptı de yani bende 2 kere doğum yaptım ama hiç birinde de böyle şeyler yaşamadım yani kürtaj falan olmadım sonuçta normal doğum yapmışsın içinin temizlenmesi lazım artık neyse gelmiş geçmiş olsun tekrardan böyle şeyler yaşamadan güzel keyifli bir hamilelik geçirirsin.Benim bebeğim erkek olacak inşallah. memleketede gidecekmişsin bir güzel kafayı dağıtırsın iyi olur sanada ailenin yanında olmak.

Eğer bayrama kadar görüşemezsek sana şimdiden iyi bayramlar hoşçakal...

umarım iyisindir.uzun zamandır girmiyorsun sanırım.fakat ben seni cok merak ediyorum.kendinle ilgili beni bilgilendirirsen veya telini özelden yazma durumun varsa lütfen cevap bekliyorum.sevgilerimle

merhaba mavikedilerim 2 sene olmuş sen bu mesajları yazalı inşallah mesajımı görüp bana cevap verebilirsin öncelikle 2 bebeğini kaybetmene çok üzüldüm inşallah dikişten sonraki bebeğini kucağına almak nasip olmuştur.. Manisa da hangi doktora gittin serklajı kim yapmıştı doktorun adını hatırlıyorsan söylersen çok sevinirim bende 20 haftalık bebeğimi kaybettim ve teşhis rahim ağzı yetmezliği

mrb ben 16 haftalık bebegimi rahım agzı yetmezlıgınden kaybettım ıkı bucuk ay once sımdı hamılelık belırtılerım var yarın test yapıcam cok ıstememe ragmen sevınemıorum ınternetten cok arastırıp okudum serklaj olup da bebegını kaybedenler cogunlukta napıcam bılemıorum

Merhaba bende üç gün önce serklaj oldum öncesinde 6 tane kaybım var, bu ameliyat sonrası neye dikkat ettiniz beni şuan hiç gezdirmiyorlar, doğru dürüst oturtmuyorlarda bu böyle devammı edecek acaba bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi Lütfennnn.

Merhaba bende üç gün önce serklaj oldum öncesinde 6 tane kaybım var, bu ameliyat sonrası neye dikkat ettiniz beni şuan hiç gezdirmiyorlar, doğru dürüst oturtmuyorlarda bu böyle devammı edecek acaba bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi Lütfennnn.
Drunuza danisin ama dr normal hayatina devam edebilirsin dese bile yatmaniz daha iyi olacaktir. Pisman olmaktansa.

Bende 26.10.2018de 23+3 haftada suyum geldi ve doğum yaptım. 630 gram bebeğim sadece 27 saat yaşadı. Melek oldu yavrumm. Doğumdan 6 ay sonra tekrar hamile kaldım ve şuanda 18+2 günlük hamileyim. Serklaj oldum ve hastanede yatıyorum şuanda. Doktorum sürekli olarak yatak istirahati önerdi.

Bende 26.10.2018de 23+3 haftada suyum geldi ve doğum yaptım. 630 gram bebeğim sadece 27 saat yaşadı. Melek oldu yavrumm. Doğumdan 6 ay sonra tekrar hamile kaldım ve şuanda 18+2 günlük hamileyim. Serklaj oldum ve hastanede yatıyorum şuanda. Doktorum sürekli olarak yatak istirahati önerdi.
Çok geçmiş olsun canım rabbbim bu sefer acısını yaşatmasın inşallah merak ettiğim bi soru var ilkinde neden suyunuz geldi ?dikiş geç mi atıldı yoksa istirahat mi etmemiştiniz sebeb ne sundular açıklama yaptılar mı?

Arkadaşlar daha öncede yazdım 14.haftamda serklaj ameliyatı oldum ve evde yatıyordum,18 +2 deyim şuanda dünkü doktor kontrolünde kesenin birazcık dikiş dışına çıktığını söyledi doktor çok olumlu yada olumsuz konuşmadı, çok üzülüyorum 7. Gebeliğim hiç yaşayanım yok benim gibi olup bebeğini kucağına alan var mı? lütfen moral istiyorum çok çaresiz hissediyorum kendimi :KK43:

Ben 13 haftalık serklaj oldum 2 kayıptan sonra .ufak tefek işler dışında dinlenmeye çalışıyorum Dr normal hayatına devam edebilirsin dediği halde .biraz akıntı normal demişti ama gece biraz karın ağrısı ve biraz su geldi endişhelendim 5 gün oldu ameliyat olalı..umarım herşey yolundadır..

merhaba canım inşallah sizde en kısa zamanda hamile kalıp bebeğinizi kucağınıza alırsınız öncelikle şunu söyliyim malesef İstanbul'da oturmuyorum Manisa'dayım İstanbul'da olupta size yardımcı olmak isterdim. Ama ben burda özel bir hastaneye gidiyorum size de tavsiyem öyle yapmanız eğer sigortanız da varsa fiyatlar biraz daha uygun oluyor. ben ilk hamileliğimde 20. haftaya girinceye kadar hiç bir problemim yoktu sadece 20. haftaya girdiğimde kasıklarımda bir ağrı başladı aradı bir giriyordu ama keskin bir ağrıydı az birazda kanamam olmuştu hemen doktora gittim bana bir kaç ilaç verip eve gidip dinlen dedi ve ben o akşam ğrı ve kanamayla hastaneye gidip doğum yaptım ve bebeğimi kaybettim. ardından 2 ay sonra tekrar hamile kaldım ondada yine 20. haftaya kadar yine hiç bir sorunum olmadı sadece bir gece kanamam olunca hemen hastaneye gittim bu sefer sadece kanamam olmuştu ağrım falan olmadı bu sefer özel bir hastaneye gittim doktora önceki gebeliğimi anlattım ablamda da rahim ağzı yetmezliği olduğunu söyledim doktor bana kesinlikle bende de olduğunu söyledi ultrasanlo alttan muayene etti açıklık olduğunu söyledi dikiş atarız ama fazla ümitlenme pek fazla şansın yok dedi açılmaya başlamış çünkü dedi normalde bu dikişin 12-16 haftalar arasında atılması gerektiğini söyledi dikiş atıldı ama 3 gün sonra 2 bebeğimide kaybettim çünkü kanamam ve kasılmalarım geçmedi. Şimdi 3. hamileliğim ve 14 hafta da dikiş atıldı dikiş atılalı 2 hafta oldu hiç bir sorunum yok allaha şükür sadece arada kasıklarım ağrıyor doktorumda normal olduğunu söyledi inşallah şöyle 37. haftalarda da olduğumu görürüm inşallah allah sanada nasip etsin bu sefer dikişini erkenden attırırsın bebeğini kaybedeli ne kadar oldu.Biliyorum zaman senin için biraz yavaş geçecek ama fazla sıkma canını tekrar hamile olduğunu öğrenince ASLINDA ZAMANIN NE KADAR DA ÇABUK GEÇTİĞİNİ GÖRECEKSİN görüşmek üzere hoşçakal
Merhaba serklaj süreciniz nasıldı hep yattınız mı ? Birde doğum nasıl oluyor? Bende serklajlıyım lütfen bilgilendirir misiniz ?

X