Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Şerbetçiotu Kremini kolay uygulamak için özel sütyen yaptım kızlar...

nursanur

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
21
0
34
Şerbetçiotu programına başlayalı4 gün oldu ve benim kritik vaka olan göğüslerimde gerçekten büyüme ve dolgunlaşma var. Bu inanılmaz bişey. Demekki 2- 3 ay kullansam göğüs ölçüm 100 kesin olucak gibi geliyo bana. Ama ilk iki gün kremi sürdükten sonra streç filmle sardım göğüslerimi olmadı. Dün yani üçüncü gün naylon poşetleri göğüslerimin üstüne yapıştırdım, onun üstüne sütyen taktım o hiç olmadı. sabah uyandığımda tam bi kabustu, bütün otlar kuruyup dökülmüş ve her yer batmıştı. Sonunda düşündüm ve eski sütyenlerimden birinin içine naylon kaplamaya karar verdim. Naylon poşetleri sütyenin içine diktim güzelce. 10 dakikamı aldı. Bugün onunla yapıcam bakalım nasıl olucak. Sonucu nasipse yarın yazarım size. Bence kullanışlı oldu gibi. Resmini koycaktım ama bi türlü beceremedim.

Yaratıcı bir fikir olmuş :) umarım kullanışlı da olmuştur...

Bu arada yaşını öğrenebilir miyim sonuç aldığın için merak ettim ben de denemeyi düşünüyorum da senin adına çok sevindim bu şekilde sonuç alanları gördükçe hevesleniyorum :)

çok ıyı fıkır :) bende strecle sarıyorum gogsumu sırtımdan berı.uzerıne sıkı bı askılı gıyıp oyle yatıyorum.. 7-8 gundur yapıyorum bende goguslerımın altları acaıp agrıyo dokununca hatta sabah bu agrı yuzunden uyandım acaba doğru mu etkı edıyodur hafıften tırstımda tabı :))

Tatlım ben 33 yaşındayım ve iki çocuk emzirdim. Göğüslerim felaket durumda. içi boşalmış, sarkmış ve pörsümüş durumdalar. Eskiden de büyük değildi ama en azından dolgun ve diktiler. Çocuklardan sonra iyice küçüldüler. Bugün 5. günüm ve bariz bir dolgunluk var ve büyüme de hissediyorum. 1 hafta dolmadan ölçmiycem diye karar verdim. O yüzden yeni ölçümü bilmiyorum. Hafta dolunca burdan farkı söylerim size de. Ama şurası kesin ki, şerbetçiotu işe yarıyor.

Ben de sırtımdan göğsüme streçle sarıyodum aynı senin gibi. ama olmuyo tatlım ya, streç göğüslerimin üstüne baskı yapıyo, büyümesine engel olucakmış gibi geliyo bana. o yüzden bu naylonlu sütyen işine başladım. Dün ilk defa uyguladım. Hatta şu anda da şerbetçiyi sürdüm, sütyeni taktım. Ama bişey söyliyim mi, ben sanırım en fazla 1 hafta daha dayanabilirim. Çok zahmetli bi iş. Ayrıca başlarda kaşıntı yoktu ama şimdi delirtircesine bi kaşıntı oluyo. Dün sabaha kadar dayanamadım, gece 2 'de kalktım temizledim. Şu anda da acayip kaşınıyo. Saat 12'ye kadar tutsam 3 buçuk 4 saat tutmuş olucam. Yeter o kadar, artık dayanamıyorum sabaha kadar.

:))) Hadı yaa bayağı etkili olcak desene :) tam olarak nasıl yaptın kremı bı anlatırmısın canım bende ağrı cok olmuştu gecti kaşıntı Fılan da az çünkü anlamadım bı terslık var gıbı benimkinde :)

kremi şöyle yaptım. Önce şerbetçiotunu blendırdan geçirip toz haline getirdim. çekilmiş naneye benzer kıvamda bişey oldu. Onu sadece ıslatıcak kadar suyla pişirdim. Göz kararı su koy, ama mümkün olduğu kadar az olsun. sadece otlar ıslanıcak kadar. Zaten sen onu ayarlarsın. piştikten sonra soğumasını bekledim. Soğuduktan sonra içine poşet rezene çaylarından 2 tanesini açıp karıştırdım. Bir tutam kimyon attım. Kimyonda da östrojen var. sonra çok az zeytinyağı, çok az badem yağı, çok az da argan yağı ekledim. Bu yağları eklemeye sonradan karar verdim. Aslında tarifte yağlar yok. ben öylesine besleyici olsun diye koydum, koymasan da olur yani. Sonra Arko yağsız el ve yüz kremi almıştım, onunla bir güzel karıştırdım. Otun ve kremin miktarını ölçmeden göz kararı ayarladım. Sürülebilecek kıvamda olsun yeter. İşte bu kadar canım.

Kızlar işe yararsa gelişmeleri burda kaç cm büyüdüğünü paylaşın lütfen

süpersinn canım tesekkur ettım. bende kremle karıstırdıktan sonra blenderdan gecırmıstım :) henuz bende 1 cm büyüdü,10 gun fılan oldu.süreye göre çok az,niye nazlanıyo benımkıler anlamadım
1-2gune yenısını hazırlarken senın anlatıgın gıbı yapayım bakalım.

Ohoo canım 10 günde 1cm büyümesine az diyosun nazlanıyo diyosun ben 1ayda 1cm büyüyünce şükrediyorum

Ohoo canım 10 günde 1cm büyümesine az diyosun nazlanıyo diyosun ben 1ayda 1cm büyüyünce şükrediyorum

gerçi o da doğru da ne biliyim sanki büyümicekmiş korkusuyla devam ettiğimden heralde şöyle bi farkedilir bişey olmaya başlasın istiyorum,içim bi rahat etsın :)) yarın adetımın 3.gunu hormonlarıma da baktırcam bakalım neler olmuş..

Evet insan öyle gelişme istiyo ama ben 1ay yaptım çoğu şeyi ama olduramadım sabırla devam edicem belki ilerleyen zamanda olur diye :)

Tamam canım şuanki ölçülerin kaç alttan ve göğüs ucundan?

tatlım hemen cevaplayamadım kusura bakma. 5-6 gündür internete giremedim, bazı özel işlerim vardı. Şu an itibariyle göğüs ölçülerim, alttan 87, göğüs ucundan 99. Çok mutluyum çünkü şerbetçiotuna başlayalı iki hafta dolmadan ( iki haftanın dolmasına 5 gün var.) 2 cm büyüme oldu. Çünkü başlamadan önce ölçtüğümde 87 - 97 ölçülerindeydiler. 97 olan göğüs ucu ölçüm 99 olmuş. Harika! zaten bir toplanma, hatlarda yuvarlaklaşma ve dolgunlaşma hissetmiştim. Üstelik de dün yorgunlıktan şerbetçiyi hiç sürmeden yattım. Ondan önceki iki gün de sadece 3- 4 saat tuttum üstümde. Buna rağman yani. Ama ben sabahları buz masajı yapıyorum ve arkasından da zeytinyağı-çörek otu yağı karışımıyla da masaj yapıyorum. Akşam yatarken de mutlaka adaçayı-rezene çayı karışımımdan içiyorum. Bunları da yapmayı ihmal etmeyin. Özellikle buzun ve masajın çok işe yaradığını hissediyorum.

rica ederim tatlım, buz ve çörekotu yağı masajı da yap mutlaka. Bir de yatarken adaçayı-rezene karışımı yap iç, daha hızlı büyür canım.

rica ederim tatlım, buz ve çörekotu yağı masajı da yap mutlaka. Bir de yatarken adaçayı-rezene karışımı yap iç, daha hızlı büyür canım.

çay karışımında yada yağ masajında bı problem yok da soguk ısı benı bozuyo en katlanamadıgım seydır soguk cıdden bıde sabah sabah yani ama bi 10 gun fılan da buz eklıyım seruvenıme :))

çay karışımında yada yağ masajında bı problem yok da soguk ısı benı bozuyo en katlanamadıgım seydır soguk cıdden bıde sabah sabah yani ama bi 10 gun fılan da buz eklıyım seruvenıme :))
İlla sabah yapılıcak diye bişey yokki tatlım, sabah zor geliyorsa akşam yap sen de. İnan çok faydası oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…