Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Şerbetçiotu Kremini kolay uygulamak için özel sütyen yaptım kızlar...

kremi şöyle yaptım. Önce şerbetçiotunu blendırdan geçirip toz haline getirdim. çekilmiş naneye benzer kıvamda bişey oldu. Onu sadece ıslatıcak kadar suyla pişirdim. Göz kararı su koy, ama mümkün olduğu kadar az olsun. sadece otlar ıslanıcak kadar. Zaten sen onu ayarlarsın. piştikten sonra soğumasını bekledim. Soğuduktan sonra içine poşet rezene çaylarından 2 tanesini açıp karıştırdım. Bir tutam kimyon attım. Kimyonda da östrojen var. sonra çok az zeytinyağı, çok az badem yağı, çok az da argan yağı ekledim. Bu yağları eklemeye sonradan karar verdim. Aslında tarifte yağlar yok. ben öylesine besleyici olsun diye koydum, koymasan da olur yani. Sonra Arko yağsız el ve yüz kremi almıştım, onunla bir güzel karıştırdım. Otun ve kremin miktarını ölçmeden göz kararı ayarladım. Sürülebilecek kıvamda olsun yeter. İşte bu kadar canım.

Slm canım bu kremi bende denemek istiyorum ama merak ettiğim şu bu tarifi her akşam tazemi yapıcaz yani yoksa üç beş gün bitince krem yenisinimi yapıcaz.. Birde sabah yıkamak gerekiyomu cvplarsan çok sevinirim ne kadar zamanda ne kadar büyüdü birde onu merak ettim bende 2 çocuk emzirdim hemde ikiside iki yaşına kadar emdi resmen balon gibi söndüler çok büyük değildi ama dolgun ve dikti. Protez düşünüyorum ama korkuyorum en azından bunu denemek isterim . Korkum ameliyat değil çıkabilecek sorunlar ve beğenmemek. Cvbını bekliyorum kolay gelsin hepimize şu işler :KK66:

Slm canım bu kremi bende denemek istiyorum ama merak ettiğim şu bu tarifi her akşam tazemi yapıcaz yani yoksa üç beş gün bitince krem yenisinimi yapıcaz.. Birde sabah yıkamak gerekiyomu cvplarsan çok sevinirim ne kadar zamanda ne kadar büyüdü birde onu merak ettim bende 2 çocuk emzirdim hemde ikiside iki yaşına kadar emdi resmen balon gibi söndüler çok büyük değildi ama dolgun ve dikti. Protez düşünüyorum ama korkuyorum en azından bunu denemek isterim . Korkum ameliyat değil çıkabilecek sorunlar ve beğenmemek. Cvbını bekliyorum kolay gelsin hepimize şu işler :KK66:

tatlım ben şerbetçi otunu 3-4 günlük yapıyordum, bitince yenisini yapıyordum. 1 hafta beklerse bozuluyor, bunu kokusundaki değişiklikten anlayabilirsin. şerbetçiotu kremi pek pratik bi yöntem değil, o yüzden de benim denemem en fazla 15 gün sürebildi. Sonra bıraktım. uğraşmak çok zor geldi. zaten asıl buz masajının faydasını gördüm. 1 ayda 2 cm büyüdüler. Ama her akşam mutlaka adaçayı iç. İçine rezene de karıştırırsan 2 kat fayda görürsün. Ben öyle yapıyorum. Onu daha çok tavsiye ederim sana. Zaten benim derdim büyümesinden çok dolgun ve dik olmalarıydı. Göğüslerin bariz bi şekilde dolgunlaşıp dikleşiyor. Eşim bile hemen farketti:KK17: Buzu dene derim. Öpüyorum.

Son düzenleme:
tatlım ben şerbetçi otunu 3-4 günlük yapıyordum, bitince yenisini yapıyordum. 1 hafta beklerse bozuluyor, bunu kokusundaki değişiklikten anlayabilirsin. şerbetçiotu kremi pek pratik bi yöntem değil, o yüzden de benim denemem en fazla 15 gün sürebildi. Sonra bıraktım. uğraşmak çok zor geldi. zaten asıl buz masajının faydasını gördüm. 1 ayda 2 cm büyüdüler. Ama her akşam mutlaka adaçayı iç. İçine rezene de karıştırırsan 2 kat fayda görürsün. Ben öyle yapıyorum. Onu daha çok tavsiye ederim sana. Zaten benim derdim büyümesinden çok dolgun ve dik olmalarıydı. Göğüslerin bariz bi şekilde dolgunlaşıp dikleşiyor. Eşim bile hemen farketti:KK17: Buzu dene derim. Öpüyorum.
tesekkür ederim bu hafta denicem artık dediklerini bir türlü fırsat bulamadım zaten işten güçten. Yaza kadar biraz fayda etse keşke, bende gelişmeleri burdan paylaşıcam hoşcakalın

Mrb. Arkadaslar ben araniza yeni katildim yaklasik bir aydir farkli bir uygulamam vardi bu sekilde 2 cm buyuttum duzenlide yapamadim kokusu nedeniyle serbetci otuna gectim bunun kokusu daha iyi hatta cemenin yaninda mis :) bir gun oldu yasim da 27 ve buymuyor diye birsey yok bilinc altiniza olumsuzluk yerlestirirseniz olumsuz olur bunu unutmayin derim ayrica benim gibi soguga dayanamayip buzdan korkan arkadaslara bi tavsiye bu maskeyi yaptiktan sonra duzenli olarak gogus yaniyo zaten dustan cikar cikmaz giyinmeden havluyu gogusunuzun altina tutarak yapin birak usumeyi iyi bile geliyo serinliyo ama odaniz sicak olsun umarim herkez istedigi sonucu elde eder.

X