seninle nefes alıyorum canım kızım öykü

evet deMETcim ya maşallah kızlarımız çok hareketliii..
allah onları nazardan sakınsın inşallahhhhhhhhhhh

Son düzenleme:
ınamıyoruum ya tekmee attığını gördüüm resmeen. melekçii yandığınızın resmidir bu kız çook zıpır valla. Rabbim sağlıkla dünyaya gelmesinide nasip etsin inşallah. siz hamileler bizi bu olaya o kadar özendiriyorsunuz ki. henüz doğurmayı düşünmeyen ben bile artık çocuk sahibi olmaya karar vermiş durumyadım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Ayrıca ana kız sizide kocaman bir maşallah.

Canımmmmm kızımız harika görünüyor maşallah. Çok güzel olacak maşallah annesi gibi. :asigim: :asigim: :asigim: Çok da can yakmasınn. kaydirigubbakcemile3 Sağlıkla gelsin inşallah meleğin canım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Dualarımız bu yönde. Öpüyoruz çoook. Şeniz

Aman aman maşallah canım kızımıza..Allah nazarlardan saklasın..bebeğini.. bebeklerimizi...

Seyrettikçe doyulmayacak görüntüler bunlar..Allah sağlıkla daim etsin gebeliğini meleğim..

ALLAH SANA DA DİLEDİĞİN ZAMAN BU MUCİZEYİ NASİP ETSİN YÜM İSTEYENLERE NASİP ETSİN TATLIM
CANIM BENİM SAĞOL...HABERİNLE MUTLUYUM BU GÜN AKŞAM DA KIZIMI GÖRDÜM BU MUTLULUK BAYA Bİ İDARE EDER BENİ...
ALLAH SANA DA NASİP EDECEK BU MÜKEMMELLİKLERİ 3-4 AY SONRA SENDE İZLEYECEKSİN BÖYLE MELEĞİNİ...

Aman aman maşallah canım kızımıza..Allah nazarlardan saklasın..bebeğini.. bebeklerimizi...

Seyrettikçe doyulmayacak görüntüler bunlar..Allah sağlıkla daim etsin gebeliğini meleğim..

SAĞOL BİTANEMM BU MUCİZELERİ NASİP ETTİ ALLAH ÇOK ŞÜKÜR...
SAĞOL TATLIM SENİNDE SAĞLIKLA GELSİN 3 KUZUN

meleğim her zamanki gibi döktürmüşsün duygularını ne güzel anlatıyorsun kızında senin gibi melek yüzlü olcak o kadar tatlı i inşallah sağlıcakla alırız kucagımıza canım benim allah tüm yavruları anne babasına bağışlasın inşallah

sağol bitanem ya çok teşekkür ederim kızım aynı bana benziyor maşallah..
allah sana da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım...
sana da allah bağışlasın inşallah sağlıkla alırız kucaklarımızakaydirigubbakcemile5

Ayyy İnanamıyorum Canım yaaa ne Kötü oldum..
Rabbim sağlıkla gelmesini nasip etsin canım benim...
Ayağamı kalkmış ne meleğin benmöi öyle gördüm ya:)

Ayyy İnanamıyorum Canım yaaa ne Kötü oldum..
Rabbim sağlıkla gelmesini nasip etsin canım benim...
Ayağamı kalkmış ne meleğin benmöi öyle gördüm ya:)

a.s evet evet ayağa kalkıyor birara çok zıpır bu teyzesi çokkk
maşallah kızıma 1 dk durmuyor yerinde:CüvCüv:
taklacı kızım benim

Oy oyy oyyy Kurban olsunlar
Bu ne guzel bir mucize Yarabbim...
Melegim yaa çok tesekkurler paylasim için
Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah

Allah analı babalı büyütmek nasip etsin
çok hareketli maşallah
sağlıkla kucağına almanı nasip etsin Allahım

aneaammm cok datluuuuu yerım yer onu ben... maşallah tü tü tü üçirkin şey
ay cok cılvelı olucak bu soylıyım ben :) baksanıza cok hareketlı

Allah analı babalı büyütmek nasip etsin
çok hareketli maşallah
sağlıkla kucağına almanı nasip etsin Allahım

aneaammm cok datluuuuu yerım yer onu ben... maşallah tü tü tü üçirkin şey
ay cok cılvelı olucak bu soylıyım ben :) baksanıza cok hareketlı

teşekkür edrim kızlar evet maşallah çok hareketli civcivim kız bebklerin bu kadar hareketli olabileceğini tahmin etmezdim ya...
o kadar net hissediyorum ki sürekli kıpır kıpır içerde...
kordonuyla başı dertte sürekli onu çekiştirip duruyor kıyamadığım...
:1hug:

melekcim maşallah kızına sağlıkla kucağına alırsın inşallah
sağol tatlım sende oğluşuna kavuş inşallah sağlık ve sıhatle........

maşşallah çok tatlı görünüyo annesi az kaldı öykü bebek geliyo

evet bitanem az kaldı aallah izin verirse kızımın doğmasına..zor sabrrediyorum ya:sm_cool:

ayy yerim ben onun kordonunu yaa :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…