Senin burcun ve sevgilinin burcu ne ? Sizde ilişkiye başlamadan önce Yıldız haritasina bakanlardan misiniz yoksa normal misiniz ?

Hoşgeldiniz burçdaşim Sen de benim gibi normal değilsinÇok şey var aslında merkurunden dolayı iletişimin güçlü olduğunu söyleyebilirim duygularını ifade ederken koç kadını gibi cesursundur adımlarını mantıgini kullanarak atarsın Başak kadını gibi detay detay düşünerek tartarak marsindan dolayı sevgilinin venusu yengeç olduğu için seni çok çekici bulduğunu soyleyebilirim.Senin yukselenin boğa bu yüzden boğa kadını gibi görünürsun disaridan çekici eğlenceli yemeyi içmeyi kaliteli yaşamayı seversin sevgilinin ve senin 7.evinize göre ideal partnersiniz ideal iliski diyebilirim..Yükselenleriniz alcalanlariniz zıt burçlar olduğu için aranızda güçlü bı çekim var .Bildiğim kadarıyla yorumlamaya çalıştım .Açıları bilmiyorum burcdaşim

Aaaaaa tesekkürr ederimmm burçdaşımm çok başarili!!! Bu yorumlamamanın her koşesinde kendimi gördüm ve yemin ederim bu adamın beni çektiği kadar mıknatıs demiri çekmiyordur smabjxowmw teşekkürlerrr! Ortak derdimiz olan kaygılardan uzak kalman dileğiyle :3

Caanim burcdaşim amin inşallah

Benimde ay yengeç te oyleyim birden hayat merkez hop diyorum hayatın merkezi benim diye

ikizler , yükselen başak, güneş yengeç

eşim terazi. ama yükselen ve güneş bilmiyorum
Siz duygusal hassas merhametli vicdanlı titiz ve detaycı birisinizdir eşiniz de özgür ruhlu değişken ruh haline sahip sizden daha sosyal biri olabilir bazı konularda zitlasabilirsiniz ama orta yol bulunur birbirinize saygı duyduğunuz zaman iyi anlasabilen burclardir..

eşim terazi ?

ben ikizler... yorum mu ters oldu tam anlayamadım

terazıler ozgur ruhlu mu normalde :? bılmıyorum

esım annesı yemek yemeden yıyemeyen, aynı mahalleden bıle ayrılıp yasamayan asırı bagımlı bırı mesela. anlamadım ve sasırdım yani

ıkızler de basak da detaycıdır ve kesınlıkle ben buyum. merhamet yengecten mı gelıyor nerden bılmem ama merhametımın kurbanı olmus bırıyım resmen , herzaman. o kadar fazla yani. vıcdan ve merhamet kesınlıkle

tıtızlık, temızlık olarak cok degıldır normaldır ama herseyı tıtız, ozenlı yapma , ozenlı olmak dersenız de tam benim.

eşim ayrıca benden daha az sosyal biri, hatta ben onun 100 katı sosyal. hem sosyal hayatta hem sosyal medyada ... her alanda ben cok aktıf bırıyım ıkızler olarak. o da terazi..

dediğim gıbı yorumları bıraz karıstırdım ve bu sebeple tekrar bahsetmek ıstedım sıze, acaba ben sızı yanlıs mı anladım yoksa sız burcları mı karıstırdınız diye ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…