seni seviyorum askerimmmmmm

mannak

heyecanlııııııııııııııııı
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
1.268
3
seni seviyorumbebeim
seni seviyorum herşeyim
seni seviyorum dünyam
seni seviyorum yaşama sebebim
seni seviyorum askerimm
seni seviyorum lelimmmm
seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum

az önce uğurladım seni vatan borcunu ödemek için o otobüse binişin son el sallaman yüzündeki o tebessümmmm bunların hiç biri aklımdan çıkmıyo çok zormuş seni böyle çaresizce göndermek sadece otobüs kalkarken el salayıp arkandan bakmakkk...
gittin sevdiğimmm ama Rabbimin izniyle 155 gün sonra geri geleceksin işte o zaman dünyalar bizim olucakk

seni seviyorum herşeyim Rabbime sonsuz şükürler olsun 6 buçuk yıl önce senin gibi mükemmel birini benim karşıma çıkardı
hayırlı tezkereler sevdiğimmmm dualarım seninle seni seviyorumm:Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:
Allah kavuştursun canım benim.
kısa dönemmi yapıcak askerliğini

Allah kavuştursun........
bir asker nişanlısı olarak seni çok iyi anlıyorum:1hug:

allah kavuştursun
zaman ilk başlarda geçmicek ama bi süre snra bakıcaksınki günlert nede hızlı geçiyoo diceksin
hem şanslısınız bence 155 sayıcaksınız

yazını okuyunca gözlerim doldu
ben çok doldum galiba
283. gün ve bu askerlik bitmiyor
her geçen gün ikimizide bitiriyor ama o bitmiyor
yeni asker gönderen birinin başlığına böyle bişe yazmak kötü ama gerçekler acı oluyor işte

1 yıl vardı kasımda gitmeye karar verdi
6 ay kalmıştı giderse ne yaparım dedim
3 ay kaldı şaka gibiydi
1 ay kaldı işten çıktı istanbula geldi
haftalar günler kaldı şaka gibiydi gidemezdi ki
o gidince ben ne yapardım
tamam biz hep ayrıydık farklı şehirlerdeydik ama askerlik başka bişe ben nasıl her özlediğimde sesini duyacaktım nasıl her özlediğimde gel diyecektim
çarşamba günüydü şehir dışına dedesinnin yanına gitti ordan dilekçe vermek için kütüğünün bulunduğu memlekete
cuma günüydü sabah dilekçeyi verdi yarım saate kadar belli olacaktı kaderimiz
saat 10 civarıydı telefonum çaldı manisa aşkım dedi
o güne o saate kadar şaka gibi gelen askerlik gerçekti o kadar gerçektiki gideceği yer bile belliydi
ağladım belli etmedim üzüldüm
hemen araştırdım nasıl biyerdir diye
tekrar istanbula geldi sımsıkı sarıldım sanki birdaha görmeyecekmişm gibi
2 gün kaldı yanımda
pazartesi sabahı geldi aldı beni evden birlikte kahvaltı yaptık nasıl yağıyordu yağmur sanki benim yerime ağlıyordu gökyüzü
çalıştığım yere gittik biraz durduk ve gitme saati geldi
tüm ofis otoparktaydık kimi üzgün kimi gülüyor kimi espiriler yapıyor
ben ne yapıyordum bilmiyorum sadece ağlama tuğba diyordum içimden
sarıldı bana canımın içi sonra herkesle vedalaştı arabaya binmeden önce bikez daha sarıldı
ben ağlamadım hiç ağlamadım otoparktan çıkana kadar ağlamadım ama gittiği anda başladı yaşlar akmaya
asansörde kardeşini görünce daha çok ağladım
babası "üzülme kızım bitecek" dedi daha çok ağladım
ama o hiç bilmedi ağladığımı bilmemeliydi aklı bende kalırdı öyle olsa bitmezdi günler

uzun oldu ama yazmak istedim senağlamasenağlama

Allah güle güle kavuştursun
4 ay öncesi bizde uğurlamıştık askerimizi
Allaha hamdolsun az bi zamanı kaldı Bitirip dönecek
O rahattı bizde rahat olduk hep
Rabbim cümlenin evladına gittiği gibi dönmeyi nasip etsin
Kolaylıklar versin

off canım ya bak bunu okuyuncada benim gözlerim doldu ya ama iyiki yazdınkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5
Allah kavuştursun hepimizi canım Rabbim yardımcımız olsun

ayyy çok güzel ya 1 ayınız kalmışş Allah kavuştursunna.s.

allah kavuştursun
zaman ilk başlarda geçmicek ama bi süre snra bakıcaksınki günlert nede hızlı geçiyoo diceksin
hem şanslısınız bence 155 sayıcaksınız

doğru canım şu an yolda daha hiç aramadı mola vermedi otobüz 4 gözle bekliyorum telefonun çalmasını heyecanlanıyorum yani bambaşka bi duygu ya onu ne kadar çok sevdiğimi bi kez daha nladım ya o benim yaşam kaynağım ya
inşallah yazdığın gibi günler çok çabuk geçiyo diyeceğim günler gelir

çok teşekkür ederim canıma.s.

off canım ya bak bunu okuyuncada benim gözlerim doldu ya ama iyiki yazdınkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5
Allah kavuştursun hepimizi canım Rabbim yardımcımız olsun

benim de gözlerim doldu. hatta ağladım. az önce aradı aşkım, neyseki iyiymiş. tüm askerlerimiz ALLAH'A emanet olsun.

insan kendisiyle aynı durumda olanları görünce dertleri biraz azalıyor. yalnız olmadığımı hissettim.aynen bnm de kulağım,gözüm hep telefondaydı bugün. neyseki iyiymiş aşkım.
herkese dayanma gücü diliyorum, çok zormuş

evet canım aynen öle insan konuşunca ve karşısındakinin onu anladığını bilince çok rahatlıyo bende az önce konuştum askerimle çok rahatım iyiyim diyo çok mutlu oldum ya

benim herşeyim canım kanım aldıgım nefesim bitanecik kocamda asker.rabbim hepimizin sevdigini bizlere bagışlasın.canım kocam seni çok ama çoook seviyorum iyiki varsın...

benim herşeyim canım kanım aldıgım nefesim bitanecik kocamda asker.rabbim hepimizin sevdigini bizlere bagışlasın.canım kocam seni çok ama çoook seviyorum iyiki varsın...

canım benimmm ya Allah yardımcımızz olsunn

aminn canım amin Rabbim bütün askerlerimizi korusun onların ve bizim yardımcımız olsunŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…