seni seviyorum askerimmmmmm

canımm ya geçecek inş bu günlerde:teselli:
ama senin işin bizden zorr maleseff çünkü evenip beklemek eminim daha zordur yaa
Rabbim hepimize dayanma gücü versinn

evet canım kesinlikle öyle güzel yanlarıda çok ama evlenip beklemek hepsinden zoru..

Asker yolu bekleyen hepinize Allah sabır versin. Benin eşimde cumartesi günü gitti askere. Allahtan kısa dönem çıktı Mayıs'ta dönmüş olucak inşallah hayırlısıyla. Daha bir hafta bile olmadı ama o kadar özlüyorum ki. Eve gidesim gelmiyo bomboş, sessiz, ne yapsam oyalayamıyorum kendimi. Gündüz işteyken geçiyo bi şekilde dalıyorum işe ama akşam oldu mu, kapıdan içeri girdim mi, onun karşıdan bana resmini gördüm mü başlıyorum ağlamaya. Geceleri onsuz uyumak nasıl hiç anlatamıyorum bile. Rüyalar görüyorum bölük börçük bi gece geçiriyorum. Sonra sabah 7 oluyo ve onun sesiyle uyanıyorum. Bütün geceyi sabah 7 olsa da arayabilse sesini duysam diyerek saatleri sayarak geçiriyorum. Geçicek belki bu kalp acısı, bir iki hafta sonra yokluğu normal gelicek belki ama bu aralar çok acıyo içim. Bi uykuya dalsam hiç uyanmasam, o geldiğinde uyansam keşke ne güzel olur????

canımmm ya ilk günler işkence gibi geçiyo ama dediğin gibi2 hafta sonra falan insan azıcık alışmaya başlıyo
ama hep diyorum evliyken askerlik çok daha zor her akşam o yatağa beraber giriyorsunuz sonuçta yokluğunu daha fazla hissediyorsunuz....
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun ama hep diyorlarya sayılı gün çabuk geçer diye çabukmu bilmiyorum ama sonuç olarak geçioooo hepimizin bitecek bi gün sonra bu günlerimizi gülerek hatırlıcaz inş

Son düzenleme:
.............................................

Kazasız ,belasız yanyana cancana olmanız dileğimle allah kavuştursun bir daha ayrılmamak üzere canım...
Ebediyet olsun adresiniz,mutluluk dolsun sevginiz,heyecanlala alevlensin aşk dolu yürekleriniz ...
Ezeli ve ebedi aşkına sonsuz mutluluk seli dilerim.....

nekadar güzel yazmışsınız öyle sihirsensin hayran kaldım
hem aşk dolusa insanın yüreği hemde aşkla yanıp tutuşan iki yüreği anlayınca böyle döktürüyor insan işte ....
normalde yaz deseler böle yazamam oku deseler okuyamam bile böle dlou dolu aşk sözlerini ...ama seven insan sevenden anlıomuş demek ki...
herkese daim olsun mutluluk inşallah sevdiğiyle....:Saruboceq:a.s.

ben 7aylık evliyken eşim askere gitti 150gün oldu daha önümüzde 300gün var gecermi bu 300gün söyleyin dayanmak çok zor hele bide çok ama çok seviyorsan onsuz birdakika bile acı veriyorsa daha çok koyuyor insana günlerim aglamakla geciyor herkezin sevdigi yanında benim eşimse askerde bu ayrılık bitsin tam kavuştuk mutlu olucaz derken asker yolu beklemeye başladık. Allahım yardım etsin tüm askerlerimize

canımm Allah kavuştursunn ve bi dahada hiç ama hiç ayırmasın sizii
daha çok yeni evlisinizz ama bak 150 gün geçmiş bile
bi bakmışsınnn şafakkk tek rakamlara düşmüşşş :teselli:
sen yeterki sabırlı ol ve bol boll dua ett

saol canım içim biraz olsun rahatladı inan hergünüm aglamakla geciyor eşimi askerimi çok seviyorum dünyada kimsem olmasın tek eşim olsun yeter bayramda yanımdaydı yolcu ederken öyle kötü oldumki oanda ölsemde bu ayrılıgı yaşamasam diye düşündüm neyse bu günlerde gecicek ve biz sevdiklerimize kavuşucagız Allah bir ömür boyu bizi sevdiklerimizden ayırmasın

aminnnnn canım aminnnnnnnnnnn
sakın öle ölsemde görmeseydim falan deme nolurrr elbet bu zor günlerde geçecekk eğer eşin gitmeseydi hep aklınızda olacaktı askerlik
ama bak şimdi gitti 150 günü bitti bile hayırlısıyla bitirip gelecek inş

ahh canım biter inş. bizimde 341 gün var daha önümüzde say say bitmiyor

geçecek geçmek zorunda bizim de 300 gün geçti 150den az kaldı.....

aşkımmmmmmmmmm askerim seni yaradan rabbime kurbanolayım canım askerim 150günlük asker eşim 300günümüz var daha bugün çarşı izni vardı yanına gittim ama zaman çabuk geçti gelirken o vedalaşma anı herseferinde öldürüyor beni kendimiaglamamak için sıksamda ikimizinde gözlerinden yaşlar aktı ah bu ayrılıklar olmasa ama vatan borcu buda gececek bitanem yoluna canım feda san bişi olucagına bana olsun askerimmmmmmmm mehmedimmmmmmmmseni ölürcesine çok seviyorum biz birbirimize söz verdik birrimize bişi olursa digeri yanına gidecek Allahım tüm askerlerimizi koru rabbim tek duam bu.

ALLAH sağ sağlim dönmek nasip etsin bütün askerlerimize.benim tontişimde askerde öyle çok özledimki günler geçmek- bitmek bilmiyor sanki.... ALLAH izin verirse biz 147 gün sonra beraberiz 147 kez yatcaz kalkcaz bitcek diye avutuyoruz birbirimizi:çok üzgünüm: annem sayılı gün çabuk geçer diyo ama hiçte çabuk geçmiyo ooff off

bak ne güzel gidip görmüşsün canım ben daha gidemedim çünkü eşime ulaşabilmem için 22 saat yol gitmem gerek giderim ben onun için günlerce bile yol giderim ama maddi durum pekde müsait değil bu sıra şuan ağlayarak yazıyorum:çok üzgünüm: onu çok özledimmmmmm senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…