Sen yeterki sev KISMETSE OLUR !

Basladi fragmanda Melise cok guzel laf soyledi Dani "Ailen sana hic sevgi vermemis" :KK53:

evet iyiki geldin dedi hazala.
şimarık biri pek de sevdim:KK70:
hazal emreye çorba yaptıydı ayça çorbayi bi kavanoz şeker koyduu:KK70: hazal almadi gitti erkekler evinde çorba yaptı.
pazar günü elemelerinde. semih-ayça birinci olcakmiş galiba..
Boğaçhan elencekmiş...
yerine bedirhan denen çocuk gelcekmiş.. (hande soralin kardeşi olmasin :KK70: )
Bedirhan Aycaya yuruycekmis. O degilde elemede en cok Nuru yazacaklar. Dertleri neyse Nurla yazik seside cikmaz hic kiskanclar baktilar kizin baya bir seveni var hemen eleyelim dediler ☺

Bedirhan Aycaya yuruycekmis. O degilde elemede en cok Nuru yazacaklar. Dertleri neyse Nurla yazik seside cikmaz hic kiskanclar baktilar kizin baya bir seveni var hemen eleyelim dediler ☺
orda doğru düzgün insan yok hepsi kıskanç.. kim kimine destansi aşk yaşasa onu eliyor yani birinci olmasin yarişmayi kazanmasin diyee:) düşün..
serhan ve fatmayı elediler ya.:)
bedirhan kim bilmiyorum.. ayça da bedirhana yürür.. ( sırf emreyi kıskandirmak için:) )

orda doğru düzgün insan yok hepsi kıskanç.. kim kimine destansi aşk yaşasa onu eliyor yani birinci olmasin yarişmayi kazanmasin diyee:) düşün..
serhan ve fatmayı elediler ya.:)
bedirhan kim bilmiyorum.. ayça da bedirhana yürür.. ( sırf emreyi kıskandirmak için:) )

Ayca takmis kafayi emreye hirs yapmis artik. Ikiside ciksin gitsin :p Bogaci neden cikardilar ya tatli bir cocuktu :KK70: Yalniz Nur biraz sinsi

Ayca takmis kafayi emreye hirs yapmis artik. Ikiside ciksin gitsin :p Bogaci neden cikardilar ya tatli bir cocuktu :KK70: Yalniz Nur biraz sinsi
hiç bilmiyorum boaci niye çikardiklari. hep yeni gelenleri çikariyor. aslinda elemeleri millet yapsin daha iyi... :KK47: evet ayça takti emreye.. çok uğraşiyor ki taa ki hazal gelinceye kadarrr.:eek:

hiç bilmiyorum boaci niye çikardiklari. hep yeni gelenleri çikariyor. aslinda elemeleri millet yapsin daha iyi... :KK47: evet ayça takti emreye.. çok uğraşiyor ki taa ki hazal gelinceye kadarrr.:eek:

simdide kizlar ugarsiyor. Ben bu yenilerin elenmesine sinir oluyorum tamam anladik kurmaca senaryoda yetti ya biktin su macolardan, kiskanclardan

simdide kizlar ugarsiyor. Ben bu yenilerin elenmesine sinir oluyorum tamam anladik kurmaca senaryoda yetti ya biktin su macolardan, kiskanclardan
reyting yükselince iyice abartti inanki izlemesek kapanir gider zaten. insanlarin psikolojisiyla oynuyorlar.. millet bu şekilde evlilikten soğuyor o program yüzünden. hepsi göstermelik.. aşk meşk yok. gerçekçi dilleri destan aşk görmedim. mehtapla murat aşkını beğenirdim. artık beğenmiyorum o programdaki erkeklerde soğudu evililkten hiç birinin evlenesi de gelmiyor evlenmek istiyorum diyerekten geliyo sora ünü artinca aman napcam evililğii dercesinde..:KK62:

X