SEN MÜKEMMEL BİR KOCA OLACAKSIN eğer

SİZİN KOCANIZ BU MADDELERE UYUYORMU?

• EVET

OY: 7 53,8%
  • HAYIR

OY: 6 46,2%

• Ankete Katılan
    13
  • Anket Kapalı .
A

aybese

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi aybese
SEN MÜKEMMEL BİR KOCA OLACAKSIN eğer;

--------------------------------------------------------------------------------

-özel günlerimizi hatırlasan
-evlilik yıldönümünden önce "hadi seç şurdan hediyeni,şimdi benim aldığımı beğenmezsin"demesen
-kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp,kıyafetlerini asmasan
-çoraplarını attığın yerlerden kokularını takip ederek bulmasam
-duş alırken banyo takımlarını kaldırsan ve sulara boğmasan
-bornoz ve ıslak havlularını heryere atmasan
-kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysan
-özenle ütüleyip katladığım çamaşırlarını alttan birini çekip devirmesen ve sonra burasını hiç düzlemiyormusun demesen
-senden yardım istediğimde "bana söyleyene kadar şimdiye yapmıştın" demesen
-arasıra "eline sağlık,bu sana çok yakışmış,teşekkürler,bugün neler yaptın ve hatta çok ileri gidiyorum SENİ SEVİYORUM" desen
-"tek çalışan senmisin herkes işlerini nasıl yetiştiriyorsa sende yap demesen
-yanımda çok rahat gaz çıkartıp"ne yapayım içimdemi kalsaydı" demesen
-alışverişe gittiğimizde mağza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demesen
-benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasan[/list]

• Konu Sahibi aybese
Hayret bu kadar olur aynı benim kocayı anlatıyor.:laugh: :laugh:

• Konu Sahibi aybese
mükemmel koca olmak isteyen kim, onlar sadece koca olmak istiyorlar :)))

• Konu Sahibi aybese
mükemmel bir koca arayan kocasız kalır. bence palavra......
hepsi aynı kızlar. sen hep vericisin, sakın olaki birşey isteme, asla hayır deme, her isteğe boyun eğ senden iyi yok. Sen isteklerini söylediğinde işte problemler başlıyor o zaman..... adı koca; iyi birşey olsaydı gül,menekşe,papatya gibi isimler konurdu. K O C A bunun adı koca...... anlarmı seni hiç. Adam hep almaya alışmışki.

• Konu Sahibi aybese
valla tipki esim yaaa bu kadar olur:)

• Konu Sahibi aybese
sevgili aybesa

Ne isterdim biliyormusun , yukardaki yazdığın herşeyi yapsaydı da bana ihanet acısını yaşatmasaydı.

• Konu Sahibi aybese
canım çok üzüldüm eğer paylaşmak istediğin şeyler varsa elimden geldiğince yanında olmaya çalışırım

• Konu Sahibi aybese
demekki neymiş, bütün kocalar aynıymış. bu ne demekmiş, allah onları böyle yaratmış kabul etmek lazımmış.
evet benim kocamda bunların %85 ini yapıyor ama burada sayılmamış bazı iyi yönleride varki, hala evliyiz. en azından bunlardan şikayet edince 1-2 gün sirkelenip bana sabah işe giderken kahve yapıyor, yada ne biliyim pek iyi olmasada beceriksizce evi toparlamaya çalışıyor. yani bu kadarda yargısız infaz etmeyelim yani. biran düşündümki, eşim böyle bir siteye üye ve kadınlarla ilgili bir yazıya ''aynen benim karım'' dese ölürüm herhalde. ben bunları düşündüm şimdi.

mükemmel bir koca arayan kocasız kalır. bence palavra......
hepsi aynı kızlar. sen hep vericisin, sakın olaki birşey isteme, asla hayır deme, her isteğe boyun eğ senden iyi yok. Sen isteklerini söylediğinde işte problemler başlıyor o zaman..... adı koca; iyi birşey olsaydı gül,menekşe,papatya gibi isimler konurdu. K O C A bunun adı koca...... anlarmı seni hiç. Adam hep almaya alışmışki.

-kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp,kıyafetlerini asmasan
-duş alırken banyo takımlarını kaldırsan ve sulara boğmasan
-bornoz ve ıslak havlularını heryere atmasan
-kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysan
-özenle ütüleyip katladığım çamaşırlarını alttan birini çekip devirmesen ve sonra burasını hiç düzlemiyormusun demesen
-arasıra "eline sağlık,bu sana çok yakışmış,teşekkürler,bugün neler yaptın ve hatta çok ileri gidiyorum SENİ SEVİYORUM" desen
-"tek çalışan senmisin herkes işlerini nasıl yetiştiriyorsa sende yap demesen
-alışverişe gittiğimizde mağza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demesen
-benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasan

hepsi benim kocamda :eyes: yaa bukadarmı olur :bigeek2: bu erkeklerin hepsinin karakteri bence kopyalama eseri olmuş hanımlar haksızmıyım :uhoh:

AYNEN ARKADAŞIM BENİMKİDE AYNI BUNLAR KOLONLANMIŞMI NE BİR TİPLERİ BENZEMİYOR BİRBİRİNE...

yaa doğrudur söyldikleriniz belki. ama hepsi aynı değiller.
mesela benimki asla aynı değil.
haa bide adı koca ama bizimkide karı, naberr
melek canım bende eğer istersen anlatacaklarını dinlerim.kendini üzme nolur

kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysan

-
-benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasan

benim eşim diğerlerini yapmıyor enazından ne yapalım değiştiremiyoruz huylarını böyle kabullencez

--

inşallah evlendiğimde bunları yapmaz yoksa alnını karışlarım ben adamın

benim eşim de böyle değil.hatta örnek vermek gerekirse ramazanda sahura benden önce kalkıp çayı demliyor masayı hazırlıyor beni öyle uyandırıyor..herkesin ki aynıysa ben eşimin kıymetini bileyim o zaman hanımlar dimi?

SÜPER YA AYNI BENİM EŞİM HİÇ BİR FARKI YOK:yes:

benim kocamda bunun aynısı değil ama bazı benzerlikler var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…