SEN MÜKEMMEL BİR KOCA OLACAKSIN eğer

SİZİN KOCANIZ BU MADDELERE UYUYORMU?

• EVET

OY: 7 53,8%
  • HAYIR

OY: 6 46,2%

• Ankete Katılan
    13
  • Anket Kapalı .
acaba böyle bir koca gercekten varmidir??............hic sanmiyorum :=)

Aman Allahim vallahi bunlarin hepsini, veya bazilarini yapan yada yapmaya gayret gosteren kocalar varmi, bende yok yanindan bile gecmemis vallahi, piyangoda nasil buyuk ikramiye vardir bu koca oyle koca bence, ama bende amorti bile yok,

ya arkadaslar ben cokmu sansliyim aceyba benim esim ideal bir esmi neözel günleri unutmaz banyoyu temizleyip cikar dus aldiktan sonra coraplar kirliler sepetinde yalniz alis veris konusu uymuyo cünkü esim benimle gelince cok dar cok acik der beni sinir eder ben o isi yalniz yapiyom daha rahat oluyo

Ne Yapsalar Kadinlara Yaranamazlar çok Düşünmeyin.

erkeklerin fabrikasyon üretim oldugu ortaya çıkıyor bu sonuca göree benimkide bu kadar yapmaz ama bunlar katlanılmayacak şeyler değil o kadar büyük anlaşılmazlıklar oluyor ki evliliklerde allah beterinden saklasın diyelim biz

mükemmel bir koca arayan kocasız kalır. bence palavra......
hepsi aynı kızlar. sen hep vericisin, sakın olaki birşey isteme, asla hayır deme, her isteğe boyun eğ senden iyi yok. Sen isteklerini söylediğinde işte problemler başlıyor o zaman..... adı koca; iyi birşey olsaydı gül,menekşe,papatya gibi isimler konurdu. K O C A bunun adı koca...... anlarmı seni hiç. Adam hep almaya alışmışki.
Cok guldum valla bu yazinin sonuna ben yaaaa:Roflol: :Roflol: allah iyiliginizi versin sizin :)

BUNLAR KÖTÜ HUYLARININ iÇİNDE YOK...
SEN MÜKEMMEL BİR KOCA OLACAKSIN eğer;

--------------------------------------------------------------------------------

-özel günlerimizi hatırlasan

-evlilik yıldönümünden önce "hadi seç şurdan hediyeni,şimdi benim aldığımı beğenmezsin"demesen
-çoraplarını attığın yerlerden kokularını takip ederek bulmasam

-kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysan

-senden yardım istediğimde "bana söyleyene kadar şimdiye yapmıştın" demesen

-arasıra "eline sağlık,bu sana çok yakışmış,teşekkürler,bugün neler yaptın
ve hatta çok ileri gidiyorum SENİ SEVİYORUM" desen

-"tek çalışan senmisin herkes işlerini nasıl yetiştiriyorsa sende yap demesen

-alışverişe gittiğimizde mağza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demesen

-benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasan

BUNLAR VAR KIZDIĞIM

SEN MÜKEMMEL BİR KOCA OLACAKSIN eğer;

-kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp, kıyafetlerini asmasan

-duş alırken banyo takımlarını kaldırsan ve sulara boğmasan

-bornoz ve ıslak havlularını heryere atmasan

-özenle ütüleyip katladığım çamaşırlarını alttan birini çekip devirmesen ve sonra
burasını hiç düzlemiyormusun demesen

-yanımda çok rahat gaz çıkartıp"ne yapayım içimdemi kalsaydı" demesen

EVET BENİM KOCiŞTE BAZILARINI YAPIYOR...
KIZDIĞIMDA DA ÖYLE SEMPATİK GÜLÜYORKİ
EVİ BAŞIMA YIKSA SESİMİ ÇIKARAMIYORUM...

böle bi koca varsa hemen alayım ben:)))

çok komik ya başkalarında da varmış aynı sorunlar çamaşırları devirme falan .Allah iyiliğini versin ya.

Süpersin canım, şimdi eşime okudum gülmekten altımıza yapacaktık neredeyse

ayy benimki maşallah Allah tan titizde yırtıyorum böyle şeylerden.canımın sadece konuşma özürü var.o farkıda ben kapatıyorum:Roflol::Roflol:

harikaydı tatlım çok sevdim bu sözleri..
ahhh keşke dinleseler..çıkartırım üzerimi öylece kalır demeseler.....:eek:klava::eek:klava::asigim:

:1shok:valla aynı benım eşimde öle onu anlatıyo:roflol: demeekkı butun erkkelr aynıymış pylaşım ıcn saol canm guzeldı yazıyı okurken onunda yaptıkalrı gozumn onunden gectı valla bu kadar olur yaa ahh erkler nıye böleler yaa:uhm:

X