Selülitlerle başım dertte 😞

sevgitek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2019
3.035
1.404
Selam kızlar. Bacaklarımda fazlaca selülitten şikayetçiyim. 1 sene kadar önce 1 aylık bir tedavi gördüm bir güzellik merkezinde. G5 masajı falan ama bir faydasını görmedim. Şu an 70 kilo civarındayım. Ama 60 kilo civarındayken de bu böyleydi. Kilolu olup bacakları pürüzsüz olan kişiler de var. Daha önce bu problemden ötürü uygulayıp memnun kaldığınız bsey var mı ? Teşekkürler

Selam kızlar. Bacaklarımda fazlaca selülitten şikayetçiyim. 1 sene kadar önce 1 aylık bir tedavi gördüm bir güzellik merkezinde. G5 masajı falan ama bir faydasını görmedim. Şu an 70 kilo civarındayım. Ama 60 kilo civarındayken de bu böyleydi. Kilolu olup bacakları pürüzsüz olan kişiler de var. Daha önce bu problemden ötürü uygulayıp memnun kaldığınız bsey var mı ? Teşekkürler
Selülit sorunu malesef hemen hemen hepimizde var. Ve kiloyla alakası yok. 40 kiloda birindede selülit olur. Günlük 1 saat Düzenli yürüyüş selülitin en büyük düşmanı :) masajlar kremler sadece dış tabakayı bir nebze düzeltiyor ve biz ooo iyi geldi sanıyoruz :)) tempolu yürüyüşten başkası aldatıcı. Kendimden biliyorum. Yürüyüş yapamadığımda evde bir sandalyeye 100 kere inip çıkıyorum :KK66: etkili ve kalıcı bir yönem. Tabi en az 2 lt su içmek.beslenmene dikkat etmek Haraketsiz kalmamak ve en azından otururken bacak bacak üstüne atmamak kaydı ile. Geçmiş olsun ☺️

Selülit sorunu malesef hemen hemen hepimizde var. Ve kiloyla alakası yok. 40 kiloda birindede selülit olur. Günlük 1 saat Düzenli yürüyüş selülitin en büyük düşmanı :) masajlar kremler sadece dış tabakayı bir nebze düzeltiyor ve biz ooo iyi geldi sanıyoruz :)) tempolu yürüyüşten başkası aldatıcı. Kendimden biliyorum. Yürüyüş yapamadığımda evde bir sandalyeye 100 kere inip çıkıyorum :KK66: etkili ve kalıcı bir yönem. Tabi en az 2 lt su içmek.beslenmene dikkat etmek Haraketsiz kalmamak ve en azından otururken bacak bacak üstüne atmamak kaydı ile. Geçmiş olsun ☺
Öncelikle teşekkürler. Yapmam gerekenleri tam tersi bir hayat yaşıyorum maalesef. En azından yürüyüş yapabilsem iyi tabi 😊

Öncelikle teşekkürler. Yapmam gerekenleri tam tersi bir hayat yaşıyorum maalesef. En azından yürüyüş yapabilsem iyi tabi 😊
Anlıyorum sanırım. Bende sol ayak bileğini kırınca tempolu yürüyüş hayal oldu :) şimdi haftada bir kese ve sonrası uygun bi krem yatarkende selülit taytı giyerek stabil tutuyorum. Yapacak bişi yok sürekli savaşacağız :)

Anlıyorum sanırım. Bende sol ayak bileğini kırınca tempolu yürüyüş hayal oldu :) şimdi haftada bir kese ve sonrası uygun bi krem yatarkende selülit taytı giyerek stabil tutuyorum. Yapacak bişi yok sürekli savaşacağız :)
İle yarıyor mu peki bu söyledikleriniz ? Özellikle de selülit taytı

İle yarıyor mu peki bu söyledikleriniz ? Özellikle de selülit taytı
Kesin çözüm değil elbette en azından fazlalaşmasını engelleyip stabil halde tutuyor. İlerleme söz konusu olmuyor. Kese fırçalama uygun bi krem ve selülit taytı :) zor bi süreç zira yoğun bir iş yaşantısında. Vaktiniz varsa inanın yapın düzenli olarak faydasını görmeye başlayacağınıza eminim. Doğal tedavi yöntemlerinide denedim özellikle kahveli olanı evet güzel ama yaptığın süreçte. Yürüyüşten başkası ya sabit tutar yada geçici. Hayat standartlarınıza göre bi seçim yapar ve ısrar ederseniz mutlaka sonuç alırsınız. Başarılar diliyorum şimdiden :KK66:

Kesin çözüm değil elbette en azından fazlalaşmasını engelleyip stabil halde tutuyor. İlerleme söz konusu olmuyor. Kese fırçalama uygun bi krem ve selülit taytı :) zor bi süreç zira yoğun bir iş yaşantısında. Vaktiniz varsa inanın yapın düzenli olarak faydasını görmeye başlayacağınıza eminim. Doğal tedavi yöntemlerinide denedim özellikle kahveli olanı evet güzel ama yaptığın süreçte. Yürüyüşten başkası ya sabit tutar yada geçici. Hayat standartlarınıza göre bi seçim yapar ve ısrar ederseniz mutlaka sonuç alırsınız. Başarılar diliyorum şimdiden :KK66:
Teşekkür ederim 😊

Selülitleri evlilik sonrası iyice azıtmış biri olarak bakırköyde bir güzellik merkezini öneriyorum. G5 yaptırın şiddetle tavsiye ederm . İnstagram : ..

Son düzenleyen: Moderatör:
Selülitleri evlilik sonrası iyice azıtmış biri olarak bakırköyde bir güzellik merkezini öneriyorum. G5 yaptırın şiddetle tavsiye ederm . İnstagram : ..
8 seans yaptırdım ama bi faydasını görmedim

Son düzenleyen: Moderatör:
X