Selülit Selulitlerimden kurtulamiyorum yardim edin :(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

tweety94

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2011
260
16
henuz 18 yasindayim ve ciddi olcude selulit problemi yasiyorum:KK43: . yediklerime dikkat etmeme bol su tuketmeme kola kafein vb. kullanmamama ragmen bacaklarimda olusan selulit beni cok rahatsiz ediyor birakin bikini giymeyi sort bile giyemicem bu yaz:KK14::KK14::KK14: sizinde faydasini gordugunuz yontem yada kullandigiz urun vs. her ne varsa benimle paylasirsaniz cok sevinirim :KK43:

kafana da çok fazla takma :)
ben de senin gibiyim tatlım, çok az yağ tüketirim, kahve çay içmem, suyu deli gibi tüketirim ama selülitlerim dizlerime kadar iniyor :))
ama takmıycan kafaya. selülitsiz olanlar hiç bi şeye dikkat etmiyor, Allah vergisi bişi bu
ama geçen ben bi çorap aldım ten rengi, diz hizamdaki selülitleri gizledi :))
Daymod süper den15 renk naturel

Ben de selülit işinin genetik olduğuna inananlardanım...çeşitli yöntemlerle azaltabilirsin, çoğalmalarını yavaşlatabilirsin ama tamamen kurtulabilen olduğunu sanmıyorum...

Ben de selülit işinin genetik olduğuna inananlardanım...çeşitli yöntemlerle azaltabilirsin, çoğalmalarını yavaşlatabilirsin ama tamamen kurtulabilen olduğunu sanmıyorum...

benim icin bi nebze olsun azalmasi bile yeterli helede plajda bacaklarimin bu cirkin goruntusunden oturu cok fazla rahatsiz oluyorum o yuzden yaza kadar mucadele edicem :KK43:

ben senden 1 yaş kücügüm ve benimde çok selülitim vardı fast food cok tüketiyoruz dısarıda maaleseff hiç su içmezdimm günde 1 bardak sıkılarak icerdim simdi günde 3 litre su iciyorum yaklasık 9 aydır falan selülitlerim baya azaldı suan sadece popo ustunde varlar ben hem su icicem su icmeni öneririimm.. hemde kabak lifi kesesi ve yosun sabunu alıcam malum cok öneriyorlar etkisi varmıs

ben senden 1 yaş kücügüm ve benimde çok selülitim vardı fast food cok tüketiyoruz dısarıda maaleseff hiç su içmezdimm günde 1 bardak sıkılarak icerdim simdi günde 3 litre su iciyorum yaklasık 9 aydır falan selülitlerim baya azaldı suan sadece popo ustunde varlar ben hem su icicem su icmeni öneririimm.. hemde kabak lifi kesesi ve yosun sabunu alıcam malum cok öneriyorlar etkisi varmıs

ben fast food neredeyse hic tuketmem ama bir ara cok az su tuketiyodum simdi bende 3 litreye yakin su icmeye gayret ediyorum kabak lifi yosun sabunu demisler aldim bugun aktardan biberiye yagi portakal yagi falanda aldim artik yaza kadar devam edicem bakalim bi gelisme olucak mi:44:

bende yarın alıcam kabak lifi ve yosun sabununu ne kadara aldın pahalılarmı?
bence etki eder 1 ayda etkisini görürsün zaten gitmeye baslarlarr :)

henuz 18 yasindayim ve ciddi olcude selulit problemi yasiyorum:KK43: . yediklerime dikkat etmeme bol su tuketmeme kola kafein vb. kullanmamama ragmen bacaklarimda olusan selulit beni cok rahatsiz ediyor birakin bikini giymeyi sort bile giyemicem bu yaz:KK14::KK14::KK14: sizinde faydasini gordugunuz yontem yada kullandigiz urun vs. her ne varsa benimle paylasirsaniz cok sevinirim :KK43:

actigim yeni konuya bak.dene supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

kahveyi ve çayı azaltın kesinlikle işe yarıyor, össde bol bol kahve tükettim portakal kabuğu ne kelime, arazi gibi olmuştu:KK52: bırakınca azaldı kendiliğinden

bolca yürüyüş ve spor!

18 yasında selulıtmı olurmus ya
ben daha bu sene gordum selulıtı ( sıgara ve kave cok ıcıorum )24 yasındayım
spora basladım hemen gectıler tas gbı oldu bacaklarım popom
sende basla ole krem mırem hıkaye olnalr bol spor

Bence de Allah vergisi bu, kiloyla d alakalı bir durum değil, o kadar şişman kadın var selülit yok, zarzayıf kadınlarda löpür löpür, ben de de dopum sonrası acayip arttı:KK53::KK53: ama 1 yıldır spor yapıyorum ve bol su içiyorum, gözle görülür derecede azaldı spor yap ihmal etme.

bugun aktara gittim zaten onlarida aldim biberiye yagi portakal yagi falanda aldim denicem onlarida :KK43:

tweety yaklaşık bir ay öncesinden yazmışsın şu portakal biberiye karışımını işe yaradı mı acaba bilgi verir misin ben de bugün başladım umarım iyi sonuçlar vermiştir:)

kızlar ben kabak lifi ve yosun sabununu kullanıyordum ve spor yapıyodum etkisini görmüştüm azalmalar vardı ama şimdi bırakınca eski haline hemen döndü bacaklarım :KK43: kesinlikle genetik arkadasımla aynı yiyoruz içiyoruz onda hiçbişey yok ama bende hemen:KK14:

18 yasında selulıtmı olurmus ya
ben daha bu sene gordum selulıtı ( sıgara ve kave cok ıcıorum )24 yasındayım
spora basladım hemen gectıler tas gbı oldu bacaklarım popom
sende basla ole krem mırem hıkaye olnalr bol spor

ya bu sporu nasıl yapıyorsunu tam olarak. ben evde 15-20 dk yapabiliyorum hem kondisyonum yetmiyor hem kendi kendime doğru mu yapıyorum anlamıyorum. sen haftada kaç kere kaçar saat yapıyorsun

ya bu sporu nasıl yapıyorsunu tam olarak. ben evde 15-20 dk yapabiliyorum hem kondisyonum yetmiyor hem kendi kendime doğru mu yapıyorum anlamıyorum. sen haftada kaç kere kaçar saat yapıyorsun

ben bekarken hergun 1 saat yuruyordum kosu bandım vardı. sonra ewlendım 10 ay bısı yapmadım kılo aldım selulıt problemım cıktı... 1 ay kadar jillian michael ın 30 day shred vıdeolarıyla calıstım o program bıttıkten sonra ripped in 30 a basladım o da 1 ay surdu ve bıttı..gunluk yarım saat suruyordu...
pesıne kosu bandında yarım saat 1 saat arası yurudum. 2 haftadır sadce gunde 1 saat yuruyus yapıorm tempolu 6 km...bol su yesıl cay ıcıorum eskı formuma gerı dondum sımdı.ne selulıt ne herhangı bı sorun kaldı.

hıc bır ımkanın yoksa bıle gunde 1 saat yurumek yetrlı olucaktr kılona ve selulıt lerının mıkratına gore en az 2 ay da toparlanırsın. eger cok fazla yagın ve selulıtın varsa 6 ay kadar devam edersen hıc bısıyın kalmaz
http://www.kadinlarkulubu.com/egzer...haels-30-day-shred-egzersiz-programi-103.html lınkı ınceleyebılırsın

Son düzenleyen: Moderatör:
X