Selülit selülit yağı+termal sauno şort+kabak lifi+nivea good bye selülit+günde 1 lt su

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ayden

Guru
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
515
3
arkadaşlar benim 2. dereceden selülitlerim vardı ve şuan hemen hiç kalmadı. 1 aydır yukarıdakileri çok düzeni olmasa da uyguluyorum. inanın biraz çabayla oluyor herşey....

arkadaşlar benim 2. dereceden selülitlerim vardı ve şuan hemen hiç kalmadı. 1 aydır yukarıdakileri çok düzeni olmasa da uyguluyorum. inanın biraz çabayla oluyor herşey....

arkadaşım bilgi için çok teşekkürler benimde sauna şortum var tuzuda orjinal ama alerji yapınca bırakmıştım (( hassas cilt yapım var)) şu an sporda yapıyorum ama selilütler fora veriyooo konunu görünce bende tekrardan başlıyayım dedimmkaydirigubbakcemile5

Tuz ben de kullanmıyorum zaten. Ben haftada 1 kez bÜyÜk temızlık yapacaĞım zaman selÜlıt yaĞını sÜrÜp strech sarıyorum Üzerne Şortu gıyıyorum, o gÜn banyo yaparken mutlaka arındırıcı ve kabak lıfı ıle masaj yapıyorum. Onun dıŞında hergÜn yıne Şortu yaĞsız 2-3 saat gıyıyorum, bırde nıveanın selÜlıt kremını kullanıyorum. Memnun kaldım, tavsıye ederım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…