Selülit Selülit Tedavisinde Uygulayıp Sonuç Aldığınız Ürünler Ve Uygulamalar Neler?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ben kendim baş edemedim. tıbbi destek aldım. memorial medikal hastanesinde seran göçer hanım var. ben de işe yaradı. kendini araştırırsanız ne kadar iyi olduğunu görürsünüz. tavsiye ederim.

Yaşım 18 olmasına rağmen çok abur-cubur tütetimimden dolayı bacaklarımın arka üst kısmında gözle görülür şekilde selülitler vardı. Annemin kremleri arasında Ni...'nın Good-bye Cellulite kremini buldum. Koklayayım falan derken kendimi sürerken buldum. Zaten annem kullanmıyor diyerek duştan çıktığım zamanlarda sürdüm (toplasanız en fazla 5-6 kez) Ve geçtiğini fark ettim. Bendeki selülitler ne kadar ciddiydi bilemem ama uzaktan belli oluyordu yani. Faydasını gördüm tavsiye ediyorum hatta internette 'Ni... goodbye cellulite 30-day body beauty program' olarak aradığınızda 30 günlük program bile çıkıyor :)

ya hanımlar benim 13 yaşında kızım var onda selülitler ortaya çıkmış hemde cok fazla çok üzülüyo bende ne yapacağımı bilmiyorum doktora götürdüm ama birşey demedi eğer bildiğiniz birşey varsa söylermisiniz cok acil

Biodermine 'nin inceltici ve sıkılaştırıcı jelini duyan bilen kullanan var mı? Aldım ama yeni bilen varsa yorum bekliyorum kızlar :44:

Kızlar bence bu selülit işinin çözümü yok.. niye mi? birkaç yıl önce gülben ergen'in selülitlerinin bangır bangır bağırdığı fotosu yayınlanmıştı boy boy, hatırlıyor musunuz? işte kesin çözümü olmuş olsaydı gülben ergen gibi bir kadın bulmaz mıydı o çözümü, yok etmez miydi o kötü görünümünü? ne paralar dökmüştür allah bilir, o yüzden bence zor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…