Selülit Selülit Tedavisinde Uygulayıp Sonuç Aldığınız Ürünler Ve Uygulamalar Neler?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Miquitzi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2010
1
0
Arkadaşlar, Zayıf ya da şişman olalım hepimizde görülen bir cilt sorunu selülit… Her kadın gibi benimde selüliten başım dertte ve bu konuda uygulamadığım neredeyse hiçbir yöntem kalmadı. Artık sizin kullanıp da çözüm bulduğunuz yöntemleri uygulamaya karar verdim. Bahsettiğim gibi denemediğim diyet ve uygulama kalmadı, güzellik merkezlerinin kapsını çaldığımda ise çok yüksek maliyetlerde bütçe çıkarıyorlar ve bununla başa çıkmam imkânsız hem de yeniden tekrar edebiliyor bu sorun ne yazık ki… Bu başlık altında uyguladığınız ve yararını gördüğünüz yöntemleri paylaşarak, bu dertten muzdarip olan herkese bir nebze yardımcı olabiliriz. Şimdiden herkese teşekkürler :)

Ben geçen internette dolaşırken dikkatimi çeken bir ürün gördüm saver frozen cellulit therapy adında bir ürün. Alıp almamakta tereddüt ettim ama en sonunda aldım, ve faydasını görecem galiba :)Çünkü bacaklarımda değişiklik olduğunu farkediyorum. Bu ürün soguk terapiyle yapılıyor, bu sıcak havalarda da iyi geliyor valla :) İnşallah bu selülitlerimden yaz gelmeden kurtulurum. Artık kısa şort giymek istiyorum :)

ben de 12 gundur kullaniyorum saver frozen buzlarini, suana kadar gayet memnunum diyebilirim. Artik gonul rahatligiyla tatile gidebilicem galiba ;]

Kesinlikle doğru kararlarımdan biri de bu ürünle tanışıp kullanmaya başlamam :) ,ilk defa cevap aldığım onca kullandığım ürünler arasından en iyisi bu. ÇOK MUTLUYUM SİNİR BOZUCU SELÜLÜT BELASINDAN GALİBA KURTULUYORUMMMMMMMM.:):)

internette gezerken dikkatimi çekti saver frozen terapi. özellikle soğuk tedavisi olması çok mantıklı geldi.henüz 4 gündür kullanıyorum.şuana kadar tam anlamıyla bir etki göremedim ama bacaklarımdaki gerilmeyi hissedebiliyorum.umarım sonunda kurtulabilirim şu kötü görüntüden :)

saver frozen cellülite therapy her yerde karşıma çıkmaya başladı tv de sanırım derya baykalın programındada görmüştüm ben de denemek istiyorum gerçekten işe yarıyomu merak ediyorum arkadaslar kullanan birinden daha ayrıntılı bilgi alabilirmiyim

Urunu almak istiyorum kullananlar faydasini gercekten gordumu acaba:)

Arkadaslar kanada mucizesi olan bu losyonu siddetle tavsiye ederim.
Kanada dan aldim ve gercekten 2 haftada selulit tamamen gecti.
Ben kozmetik magazalarinda eskiden goruyordum bu urunu fakat suan turkiyede ne yazikki yok.
İnternetten arastirin ve yorumlari mutlaka okuyun. Asagida satis linkini veriyorum.

xxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
saver frozen cellülite therapy ilk duydugumda inanamadım ınternetteki sacma sapan işe yaramaz urun oldugunu dusundum desem tam yeridir.meraktan osla gerek fıyatı ucuz oldugundan aldım umutsuz kendımı avuturcasına kullandım bacaklarımın genclestıgını hıssettım herhalde bu sertlestırıyor bacakları sandım ınanamıyorum selulitlerımden kurtuluyorum sadece selulıt olsa bırde genclestırıyor 17 yasındakı bacaklarımı yenıden gormek harıka urunun ıade garantısı oldugunu bıle bıle aldım ama cok faydalı bır urunu ıade etmek cok aptalca olur herhalde :)

Son düzenleme:
nedense ürünlerden memnun kalanlar siteye üye olmuş hemde aynı tarihlerde ve 5-6 gün sonra bu mesajları yazmış.birdaha da ne siteye girmiş nede esaj yazmış resmen reklam çok ayıp insanların umutlarıyla oynamak

kahveyi kestim, bol su içtim bide blue ocean yosun özlü sabun kullandım şuan sıfır selülit..

sabun çok işe yarıyo deneyin

senin yollarından aşağı yukarı her kadın geçti, geçiyor bu sanırım kader:)) ne kremler ne diyetler ne ağızdan alınan ilaçlar...

bi keresinde maranki midir nedir bi otçu ağbi ağbi sayesinde de resmen yandım biberiye kekik vs vs karıştır bacaklarına sür folyoyla kendini sar öyle yat 1 haftada selülitler gidiyor dedi diye ben içine biberiyeyi fazla kaçırınca sürdüm streçledim ve aynı anda sökene kadar bacağımın içi resmen ocaktaki tavaya değmiş gibi yandı ve hala izi var:))

biberiyeyi az koysaydın acaba bi hafta sonra geçermiydi selülitler diye bi sürü kadın sorar şimdi hayır geçmiyor ablam tüm kurallara uyarak 1 ay yaptı eziyetten başka bi şey değil

kahve selülit yapar çukulata yapar o yapar bu yapar bi araştırmada da düzenli kahve içenlerde bi sürü kanser görülmüyormuş memeden tut prostata kadar e şimdi hangisini tercih edersin

ben kahveyi lise yıllarından beri içerim sabah içmezsem bütün gün aptal gibi olurum gerçekten başım çok kötü ağrı yapar bi sürü bi sürü sıkıntıya girerim yaşım 38 herşeyden vazgeçerim kahvemden asla

evlenmeden önce daha bi hareketli kıpır kıpırdım gitgide ye iç yat haliyle hem kilo aldım hem selülit yaptım 26 yaşında evlendim ne bi çatlak ne bi selülit ne fazla kilo,o zaman ne kadar yiyorsam gene aynı yedim tek fark hareket eksikliğiydi

geçen sene bacak bacak üstüne attığımda ayak bileğimden 2-3 cm yukarda selülit gördüm şaka gibiydi tv de ünlü olmuş akranlarım fıstık gibi bodrumda güneşlenirken ben evin içinde bacak bacak üstüne atamaz hale gelmiştim

hemen bi koşu bandı ve bisiklet siparişi verdim öyle pahalı falan da değil sıradan aletler ayağımı yerden kessin yeter:)) dedim her gün 40 dk koşu bandında hızlı yürüyüş hergün bisiklette 20 dk en sert pedalda hareketle 3 ayın sonunda evde iç çamaşırıyla dolaşır hale geldim yıllardır dolaşamıyordum da hep orayı kapa burayı kapa

3 ayda sadece akşam 6 dan sonra hiç bi şey yemeden 10 kg verdim gündüz ne istersem yedim sadece eğer tatlı çukulata gibi şeyler yediysem bisiklete bi 20 dk daha bindim

yıllarca ne yaptıysam kurtulamadığım selülitlerden günde 1 saat ayırarak kurtuldum

madonna şu kremle selülitlerden kurtuluyormuş diye noterden kağıt getirseler inanmam zaten kadın 50 küsür yaşında kaslarıda kremle değil sporla yaptığı ortada

işin özü tek çözüm spor başka yolu da yok

hergün çukulata yerim 5-6 fincan kahve içerim bunların hepsi hikaye

beni spor mu giden kilolar mı yok olan selülitler mi yoksa geri gelen özgüven duygusu mu mutlu ediyor bilemem ama 1 yıldır kendimi çok iyi hissediyorum

ne denerseniz deneyin eğer spor yoksa bu selülitlere mahkumsunuz

koşu bandı ve bisiklet olmaz da sokakta 1 saat hızlı bi yürüyüş olur benim dışarda spor şansım yoktu yani 1 saat tempolu ne yaparsanız yapın

bi kaç tane de güzel ve sinir olduğunuz kadın fotosu koyun gözünüzün önüne ben de çok işe yaradı:)) aşağı yukarı yaşıt olun daha bi sinir yapıyor

dert selülit derman spor

sporla sadece selülitler gitmiyor o görünen yağ, bi de iç organların bağladığı yağlar var onlar da gidiyor sıkı bi vücut canlı bi cilt gözle görülür bi güzellik vs vs geliyor

benden bu kadar umarım uygularsınız spor yapmayı düşünmüyorsanız da selülitlerinizi sevin, bükemediğiniz eli öpün, konuyu da kapatın.

herkese sağlık mutluluk dileklerimle hoşçakalın

Ben gecen sene elancyl in selulit kremini kullandim ve sonuc harikaydi annemin basta haberi yoktu ve bikac hafta icinde bacaklarimin inceldigini fark etti sonra soyledim krem kullandigimi :) zaten tam olarak gecene kadar kullanmadim ve biraktiktan sonra hic bi sey yapmadim, hareketsiz bi insanimdir cikolata ve kahveden de vazgecemem ve eskisi kadar cogalmadi cok fazla degil su anda :) biraz pahali bi krem ama bana yaza girerken denk gelmisti kampanyadaydi 2 kutu almistim :)

Bacaklarimda ciddi derecede gozle gorulur selulitlerim var. Asiri derecede tatli duskunlugumun kurbaniyim neyazikki sanirim birazda genetik annem ve anneannemde selulitten muzdaripler cunki. Bu yaz 1 ay yazlikta kalabilme firsati buldum. Tatile giderken yanima yosun sabunu ve niveanin Q10 intensivcreme ini aldim.hergun denizde duzenli olarak bacak calistiracak hareketler yaptim suyun icinde yurudum, yuzdum ve dusta yosun sabununu cikincada nivea yi surdum. Gozle gorulur derecede azalma oldu. Sporsuz, diyetsiz sadece haricen kullanilan urunlerle selulitlerden kurtulmanin pekde mumkun oldugunu sanmiyorum ben. Herkese selulitsiz gunler dilerim..

Ceres selülit kremi aldım ilk haftadayım şimdilik iyi gidiyor. Hafiften vucudumun sıkılaştığını hissedebiliyorum. Bakalım 3 hafta sonra neler olacak

selülitli bölgeye madensuyu ile masaj yapmanın da faydalı olduğunu duymuştum...

selülitlere kesin çözüm ev tipi kavitasyon cihazını öneriyorum.
bölgesel incelme içinde kullanabilirsiniz.
Buloni!

Arkadaşlar merhaba kk forumlarında bu konyu araştıtırken o kadar kafam karıştı ki anlatamam en sonunda susam yağı, hindistan cevizi yağı , biberiye ve badem yağı olan karışımı almaya karar verdim aktara gittim (Kocaeli) bunları selülit için istiyorum işe yarar mı dedim kız hafif bir tebessümle evet yarar ama daha faydalı bir şey var onu vereyim dedi onlar kendileri çeşitli yağları karışıtırarak karışım elde etmişler içinde şu yağlar var üstünde de yazıyor zaten:
lahana yağı
kakao yağı
yosun yağı
susam yağı
portakal yağı
biberiye yağı
limon yağı
ardıç yağı
zambak yağı
avakado yağı
papatya yağı
nane yağı
anason yağı
lavanta yağı
at kestanesi yağı
greyfurt yağı
kekik yağı
okaliptüs yağı
joboba yağı
rezene yağı
fındık yağı

bu yağların hepsi zaten sağda solda okuduğum karışımların içinde var bunlar hepsini biraraya toplamışlar fiyatı da 25 lira ayrıca üzerinde kendilerine ait marka da var isteyen olursa ve ben de memnun kalırsam tel. numarasını falan veriririm isteyene belki kargo yaparlar blmiyorum :) İzmit te oldukça büyükler çünkü birkaç şubeler falan var
kız dedi ki yosun sabunu ve kabak lifi ile sorunlu bölgeyi güzelce lifle ve yıkadıktan sonra bu karışımdan sür streç film var ve 1 saat bekle ben şu an sürdüm ellerim ipek gibi oldu :)) filmi de sardım oturuyorum bakalım ama bacaklarım da ellerim gibi olacaksa yaşadım :) ayrıca kabak lifi ve yosun sabununu da aldım önce bunları uyguladım.
eve gelip kabak lifi ve yosun sabununu araştırdığımda çok memnun olanları gördüm yine bu forumlardan :)

Faydasını gördün mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…