Selülit Selülit oluşumuna engel basit bir çözüm

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

loveyu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2013
37
0
Arkadaşlar aman aman çok fazla bir selülitim yoktu ama uyguladığım birşeyi paylaşmak istedim. Ben her duşdan sonra mutlaka bacaklarımı, kollarımı ve yüzümü soğuk su ile yıkarım.
Tv de bir doktordan duymuştum yazdan beri uyguluyorum ve selilütlerimde azalma çok bariz ortada. Sıck suyla gevşeyen vücuda soğuk su uygulandığında gevşeyen et sıkılaşıyor. tabi bunu kışın yapmak biraz zor ama ilk başlarda zor geliyor sonra vücut kendisi istiyor

her zaman yaparım
yıllardır..
umarım faydası oluyordur

kızlar bende de çok az da olsa selülit var ve ilerlemesinden korkuyorum geçirecek bir şeyler aramak için siteye girdim bunu daha önce de duymuştum ben de artık böyle yapacağım deneyip sonuç alan diğer arkadaşlar da düşüncelerini paylaşırlarsa sevinirm

bende hep yaparim bunu saçlara ve gögüslere de iyi geliyor
ama su aralar havalar çok soguk yapamiyorum

Arkadaşlar aman aman çok fazla bir selülitim yoktu ama uyguladığım birşeyi paylaşmak istedim. Ben her duşdan sonra mutlaka bacaklarımı, kollarımı ve yüzümü soğuk su ile yıkarım.
Tv de bir doktordan duymuştum yazdan beri uyguluyorum ve selilütlerimde azalma çok bariz ortada. Sıck suyla gevşeyen vücuda soğuk su uygulandığında gevşeyen et sıkılaşıyor. tabi bunu kışın yapmak biraz zor ama ilk başlarda zor geliyor sonra vücut kendisi istiyor

inş. işe yarar bende de sağol paylaşım için

Rica ederim. İnş. tüm kadınların selilütleri yok olur
Tabi var olanı tamamen geçirmese de ilerlemesini kesin durdurur bence. Valla bu kış günlerinde bile yapıyorum :)

her banyodan sonra yazmıssınız ama hergün mu yapılması gerekıyor yoksa banyo yaptıkça yapsak olurmu?

kizlaaarrr :)
cok yapmak isteyipte hayatta yapamayan biriyim
okadar sicak suyla yikaniyorum ki hemde.cok istiyorum aklima geliyo ama cesaret edip yapamiyorummm :KK53:

kizlaaarrr :)
cok yapmak isteyipte hayatta yapamayan biriyim
okadar sicak suyla yikaniyorum ki hemde.cok istiyorum aklima geliyo ama cesaret edip yapamiyorummm :KK53:

bir kere dök zaten soğuk suyun etkisiyle vücut uyuşuyor gibi oluyor,

her banyodan sonra yazmıssınız ama hergün mu yapılması gerekıyor yoksa banyo yaptıkça yapsak olurmu?

ben hemen hemen hergün duş alırım her aldığımda da yaparım. Bunu yapmaktaki amaç sıcak suyla banyo yaptığımız için vücutumuz gevşiyor ve esniyor soğuk su dökerek vücudu sıkılaştırıyoruz. Her banyodan sonra yapılması lazım canım

X