Selülit Selülit İçin Kullandığım ve Sonuç Aldığım Ürün

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
G

GLKRKY

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi GLKRKY
Kullanım Amacı : ıçeriginde bulunan bitkisel etken madde capsicum'un cilde sürekli nüfuz etmesi,hem ısı hemde kasların sürekli hareket etmesini sağlayarak deri altında depolanan yağ kütlelerinin enerjiye dönüşmesini sağlar.Ciltteki portakal kabuğu görüntüsünün azalmasına yardımcı olur.

Kullanım Önerileri : Bonie Selülit Bandı koruyucu şeffaf tabakadan ayırıp selülitli bölgeye yapıştırın.Bandı yapıştıracağınız cilt bölgesi temizce kuru olmalıdır.Bandı 24 saat sonra çıkartın.Bir sonraki uygulama takip eden 4.gün yapılmalıdır.Uygulama sonucundaki iyileşmenin komojen olması için bir sonraki uygulama cildin farklı bir bölgesine yapılmalıdır.ılk 3 haftalık düzenli kullanımla ciltte gözle görünür iyileşme sağlanacaktır.

Yan Etkileri : Bonie Selülit bandının hiçbir yan etkisi gözlemlenmemiştir.

Çocukların ulaşamayacakları yerlerde ve 25 C altında oda sıcaklıgında saklanmalıdır.

ıl Sağlık Müdürlüğünün 29.08.2005 tarih ve 24 sayılı izni ile üretilmiştir.

Nasıl etki eder ?

Selülit görüntüsü bağ dokusu altında yer alan derin cilt katmanlarında, yağların aşırı derecede depolanmasından kaynaklanır. Sonuçta cilt pürüzlü bir hale gelir, elastikiyetini kaybeder ve çukurlar oluşur.

L - Carnitine cildin doğal yapısında bulunan ve yağ bileşiklerinin enerjiye dönüşmesinde aktif rol alan bir içeriktir. Bu yüzden ciltte yeterli miktarda L - Carnitine bulunması hücrelere enerji sağlanarak yağların enerjiye dönüşmesi için gereklidir.

XXXXXXXXXXXXXXX selülit ve catlak tedavisinde kullandim... ikiside mükemmel sonuc verdi... tavsiyemdir...

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi GLKRKY
başka kullanan varmı acaba

bi de nekadar

• Konu Sahibi GLKRKY
ben artik ürün ismi ve aciklamasi yapmayacam cünkü yazdiklarim yüzünden sikayet geldi siteden atilacagimi soylediler

• Konu Sahibi GLKRKY
ben bonie selülit bant kullandım son bantı kullanalı bir ay oluyor izi kaldı hala geçmedi firmaya mesaj yazdım cevapta vermediler her iki bacağımda dik dörtgen dik dörtgen duruyorlar ne yapmalı bilmiyorum krem sürüp duruyorum ama bi sonuç alamadım sizde güzelleşicem diye kendini mahvedenlerden olmak istemiyorsanız kullanmayın derim ben

• Konu Sahibi GLKRKY
ben niveanın bantlarından aldım bakalım işe yarayacak mı

• Konu Sahibi GLKRKY
Ben bu tür ürünler kullanmayın erim arkadaşlar.Koalya kaçmayın bu işin çözümü sporr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…