Selülit Sellülitten Kurtuldum

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

eyeq

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2008
8
0
49
arkadaşlar merhaba.6 aylık bir çalışma ile sellülitlerimden kurtuldum.lpg ile başlayıp lahana kapsülü,avakado çekirdeği kapsülü ve üzüm çekirdeği tozu ile son bulan bir çalışmaydı.sporla kombin ettim,günde 3 lt su içitim.içkiyi ve sigarayı bıraktım.sonuç inanılmaz.merak edenlere ayrıntılı anlatabilirim.sevgilerle.......

ben sahra selülütten kurtuldum senin de kürtülmana sevindim sizde kulanın

kapsüller işe yaradımı hakikaten??

tam olarak ne yaptın??selülitlerin ne durumdaydı??biraz detaylı yazabilirmisin..

öncelikle tedavnin başlangıç aşamasındaki durumumdan bahsedeyiim.boyum 1.71 kilom 63 dü ve sellülit derecem 1 di.nisan ayında 10 seans mezoterapi ve beraberim 21 seans lpg ile başladım.seans bitiminde akşamları 1 saat yürüyüş yada parklardaki aletlerle çalıştım.temmuz ayına geldiğimde sellülit görüntüsünde iyileşme ve genel vücut görüntüsünde sıkılaşma olmuştu.fakat deriyi sıkıştırdığımda hala sellülit görebiliyordum.temmuz ayında sporu bıraktım.çünkü sık aralıklarla yüzebiliyordum.o sıralarda doktor arkadaşımın tavsiyesi ile ZEN PARMA firmasının KOHLSUPPE-KAPSELN isimli lahana kapsülünü beraberinde avakado çekirdeği kapsülü ve siyah üzüm çekirdeği tozunu kullanmaya başladım.ekim ayında hiçbir sellülit tabakası kalmamıştı.lahana kapsülleri 3-4 kilo verdiriyor ama hepsi bu.mucize beklemeyin.fakat bu doğal kapsüller çevrenizden farkedilecek kadar sıkılaşma ve daralma sağlıyor.kilonuz değişmeden.bu arada sigarayı ve alkol alımını yine doktor tavsiyesi ile bıraktım.şekeri günlük az dozlarda aldım.çünkü doktorum eğer tamamen kesersem ilk yedğim tatlının vücut tarafından koruma mekanizması olarak depolanacağını söyledi.halen azda olsa tatlı yiyorum.günde 3 lt su mutlaka tükettim.hepsi bu kadar.kesinlikle bira tüketmeyin,sigarayı bırakabiliyorsanız bırakın.

lahana kapsülü günde 3 defa yemeklerden 20 dk önce
avakado günde 2 defa sabah akşam
kara üzüm çekirdeği sabah akşam 1 tatlı kaşığı

ya bu lahana kapsülü sadece kilo vermeyi mi sağlıyor
selülite çok bir faydası yoksa ben kullanmıyım
çünkü ben zaten kalça özürlü bir insanım :KK43:

yazımı dikkatli okursan aksini söylüyorum.lahana kapsülü zayıflamayı değil tam tersine sellülit görüntüsünü yok ediyor.zayıflamayı bekleyen mucize beklemesin diyorum yazımda.fakat sadece lahana kapsülü değil beraberinde avakado çekirdeği ve öğütülmüş siyah üzüm çekirdeğini beraber tüketmek gerekiyor canım..

Ben bu kadar ayintili birsey yapmadim sadece lahana yagini kullanarak vede spor yaparak selulitlerde gozle gorulur sekilde duzelme oldu. suanda hala kullaniyorum.. Ben lahana kapsulunu zayiflamak icin kulanmisdim. ideal kiloma kavusdum. Yediklerime icdiklerime dikkat ediyorum ama kilo vermeme ragmen selulitlerim vardi bunlardan da kurtulmak icin yagini kullanmaya basladim.

bazi yüzeysel uygulamalarda alınan sonuç yüzeysel oluyor.benim tüm sellülit kayboldu.deriyi sıkıştırdığınızda görüntüde sellülit varsa sellülitten kurtulmuş değilsiniz.o yüzden sellüliti hastalık olarak kabul etmek ve kapsamlı bir tedavi uygulamak gerekli.kaldıki lifle masaj,krem,spor gibi uygulamak derindeki sellüliti sadece maskeliyor.bu uygulamaları kestiğiniz andan 1-2 ay sonra görüntü eski halini alıyor.anlatmaya çalıştığım buydu.bende gerek masaj kremleri ve yağlarla,soğuk sıcak şok duşlarıyla çok uygulama yaptım.ama dediğim gibi bu derindeki sellülit görüntüsünü örtmekten öteye gitmedi.

Ben bu kadar ayintili birsey yapmadim sadece lahana yagini kullanarak vede spor yaparak selulitlerde gozle gorulur sekilde duzelme oldu. suanda hala kullaniyorum.. Ben lahana kapsulunu zayiflamak icin kulanmisdim. ideal kiloma kavusdum. Yediklerime icdiklerime dikkat ediyorum ama kilo vermeme ragmen selulitlerim vardi bunlardan da kurtulmak icin yagini kullanmaya basladim.

lahana yağını nasıl uyguluyordun:nazar:

Çok üzgünüm çoookarkadaslar lahana kapsulunu nerden temın edıyorsunuz nasıl kullanıyorsunuz ve ucretı nedır?

bende selülitlerimden kurtuldum 3 ay boyunca haftada 5 gün 2.5 saat sporla ayrıca 10 kiloda verdim suyuda zaten günde 5 lt. içiyorum.üstelik çok fazla kahve tüketmeme rağmen. çok zor değil yani umarım herkes kurtulur

120 adet lahana kapsülü 55 ytl.eczanelerde ve çemberlitaş baharatçısından temin edebilirsiniz söylediğim markayı.

ZEN PARMA firmasının KOHLSUPPE-KAPSELN isimli lahana kapsülü.120 adet 55 ytl.

bende selülitlerimden kurtuldum 3 ay boyunca haftada 5 gün 2.5 saat sporla ayrıca 10 kiloda verdim suyuda zaten günde 5 lt. içiyorum.üstelik çok fazla kahve tüketmeme rağmen. çok zor değil yani umarım herkes kurtulur
peki selilütlerin sıkmadan belli oluyormuydu?valla tebrik ederim 2.5 saat spor yapmak zor olsa gerek, şu tembelliğimi atıyım bende kurtulucam selülitlerimden

merhaba arkadaşlar bekli bir faydam olur diye yazmak istedim ben 1 ayda selülitlerime tamamen veda ettım dogumdan sonra bacaklarımı esime bile gösteremiyordum inanılmaz selülit ve çatlak doluydu HERBALİUM masaj yagı dıye bır yag aldım 27 ytl tarifinde gün asırı diyor ama ben hergun sabah sürdüm ve sitrec filmle sardım ve şu an selülitten eser yok ve catlaklar sanki çizgi gibi kaldı ve bacaklarım inanılmaz inceldi ve şimdi tekrar sipariş verdim bu seferde zayıflamak biraz daha inceltmak için kesinlikle deneyın bence...

slm didem 34, lahana kapsülleri kilo verme de gerçekten işe yarıyor mu? yaklaşık 5 kilo fazlam var ve gebelik düşünüyorum çok kararsız kalıyorum kullanıp kullamamakta.

Kapsül falan hikaye. mltm87nin yaptığını yapabilen olayı bitirmiş demektir şakkıdı

kızlar buarada annem colanın selulıt yaptıgını soyluyor o ıcmıo banada ıcırtmıo :bbo: var mı boyle bısıy acaba :uhm:

Evet kola dolaylı yoldan da olsa selülit yapar. hiçbir faydası olmayan birşey, ama başka zararları da var. Dişlere zararlı, mideye zararlı...En iyisi hiç içmemek :)

bazi yüzeysel uygulamalarda alınan sonuç yüzeysel oluyor.benim tüm sellülit kayboldu.deriyi sıkıştırdığınızda görüntüde sellülit varsa sellülitten kurtulmuş değilsiniz.o yüzden sellüliti hastalık olarak kabul etmek ve kapsamlı bir tedavi uygulamak gerekli.kaldıki lifle masaj,krem,spor gibi uygulamak derindeki sellüliti sadece maskeliyor.bu uygulamaları kestiğiniz andan 1-2 ay sonra görüntü eski halini alıyor.anlatmaya çalıştığım buydu.bende gerek masaj kremleri ve yağlarla,soğuk sıcak şok duşlarıyla çok uygulama yaptım.ama dediğim gibi bu derindeki sellülit görüntüsünü örtmekten öteye gitmedi.

burada şunu söylemeden geçemeyeceğim :) plastik cerrahıma sorduğumda lpg bilmem ne hiç biri işe yaramaz yarıyor olsa biz plastik cerrahlar kullanırdık demişti. mezoterapiyi bizzat uygulayan estetisyen söyledi işe yaramıyor sadece acı ve morluk veriyor diye.

yani kabak lifi krem fırt zırt işe yaramıyor ama diğe şeyler de işe yaramıyor :)

ben ne yapıyorum? hiç bişey. öyle oturup okuyorum sadece sanki okumakla geçecekmiş gibi. bir arkadaş yazmış 2.5 saat spor diye. yapabilen varsa buyursun elveda desin selülite. tabii sporu bırakmadığı sürece :)

X