Selizay’ın Kendisi ve Bebeği için 70.000 Ya Şafi Çekiyoruz♥️

Bebek nasılmış peki? Durumu için net bir bilgi var mı? Tabi burası ile paylaşılmasına izin veriyorsa annesi ona göre yanıtla sorumu😊
Bende hani böyle sık sık sorup üzmek istemiyorum canım aynı bekliyorlarmış anladığım kadarıyla selizayın yazdığı mesajlardan da takip ediyorum biraz🥹

Bende hani böyle sık sık sorup üzmek istemiyorum canım aynı bekliyorlarmış anladığım kadarıyla selizayın yazdığı mesajlardan da takip ediyorum biraz🥹
Haklısın. En iyisi selişin açıklama yapması. İnşaAllah en kısa ve hayırlı zamanda, sağlıklı bir şekilde kavuşurlar.

Evet canım çok şükür geldi eve bebişim. Ama o kadar minik ki, ellemeye korkuyorum. Sürekli uyuyor, hastsnede hortumla besledikleri için emmek istemiyor, şırınga ile besliyorum inşallah toparlar tez zamanda
Oh çok şükür kavuşmuşsunuz ya İNŞAALLAH tez günde toparlanır korkma elle kokla sıkı sıkı sarıl dualarimizdasiniz güzel anne ve evladı :emir_bebek::KK68:

Evet canım çok şükür geldi eve bebişim. Ama o kadar minik ki, ellemeye korkuyorum. Sürekli uyuyor, hastsnede hortumla besledikleri için emmek istemiyor, şırınga ile besliyorum inşallah toparlar tez zamanda
Kaç gündür aklımdan çıkmıyorsunuz ama mesaj atmaya da çekindim. Şu mesaj beni ağlatabilir ama misafir var😢
Çook mutlu oldum çok sevindim. Gözünüz aydın 😍bu ilk ve son ayrı kalışınız olur inşaAllah. Annesi onu sevgisiyle,sütüyle besleyecek büyütecek. Ali bebeğe kocaman mis kokulu öpücükler😘🌹

X