Selati Tefriciye topluyorum kızlar bebek niyetine🌼✨💫

Yeni gördüm sayı tamamlanmış çok şükür 10 tanede ben alıyorum rabbim gönlüne göre versin Allah kabul etsin inşallah

Aldığımı okudum, rabbim saglikli hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah..

50 bugun okuycam. Duğune gidicezde o zamana kadar ne yetişdirirsem. Sonraki gunler yine okursam belirticem. InsaAllah kisa zamanda annelik duygusunu tattirir Rabbim

50 bugun okuycam. Duğune gidicezde o zamana kadar ne yetişdirirsem. Sonraki gunler yine okursam belirticem. InsaAllah kisa zamanda annelik duygusunu tattirir Rabbim
Amin inşallah kuzum Allah razı olsun rabbim gönlüne göre versin inşallah

Yeni gördüm sayı tamamlanmış çok şükür 10 tanede ben alıyorum rabbim gönlüne göre versin Allah kabul etsin inşallah
Teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun hepinizden Rabbim gönlüne göre versin

Okudum kızlar Rabbim insAllah hayirlisiyla evlat nasip etsin

Okudum kızlar Rabbim insAllah hayirlisiyla evlat nasip etsin
Rabbim çaba gösteren, hasretle bekleyen herkeze annelik babalık duygusunu tattırsın inşallah hepimize Amin kuzum Allah razı olsun güzel duan için

Aldığım 50 tefriciyeyi okudum rabbim kabul etsin inşallah canım

Aldığım 50 tefriciyeyi okudum rabbim kabul etsin inşallah canım
Allah razı olsun canım benim Rabbim sana da gönlündeki muradını tez zamanda versin inşallah Amin inşallah cümlemizin niyet ve dualarını Rabbim kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…