Selati Tefriciye topluyorum kızlar bebek niyetine🌼✨💫

Lna16

Ben Büyüdüm Annem 13.09.2022
Pro Üye
Anneler Kulübü
20 Ağustos 2021
8.756
36.015
Kızlar merhabalar 4444 tane Selati Tefriciye topluyorum Hayırlısı ile hamile kalabilmem için 2 kez kimyalsal gebelik geçiren anne olmayı umutla bekleyen biri olarak yazıyorum Kızlar 1 hafta içinde bitirmeyi planlıyorum pazartesi başlanıp pazartesi bitirmeyi düşünüyorum Allah'ın izni ile Sayısı hiç önemli değil 50 100 ne kadar okuyabilirseniz kızlar bana sayıyı net olarak belirtmeniz yeterli Rabbim içime böyle bir his verdi bu duaya başlamam için Yer gök dua üzerine kuruludur derler ve kimin duasının kabul olacağı hiç belli olmaz şimdiden Allah razı olsun Benim gibi anne olmayı bekleyen herkeze Rabbim annelik duygusunu tatmayı nasip etsin, Rabbim herkezin gönlüne göre versin inşallah Duayı da aşağıya bırakıyorum bilmeyenler için

Eklentiler

• IMG_20211009_014950.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 49
100 tane aldim Rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah

100 tane alıyorum müsait lik durumuma göre de almaya devam ederim inşallah
Lna16
Allah razı olsun kuzum Rabbim gönlüne göre versin inşallah teşekkür ederim tamam kuzum haberleşelim eğer almak istersen yazarsın kuzum çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…