Selamın aleyküm hanım kardeslerım .Gümüşhanelı bır aıleye gelın gıden var mı? Gumushanenın erkekleri ınsanları nasıllar ıyılermıdır? Gümüşhane torullu

IMG_5563.jpeg

IMG_5564.jpeg

IMG_5565.jpeg

IMG_5566.jpeg

Yalvarırım sal artık bizi, nedir tez çalışması sosyolojik araştırma falan mı yapıyorsun? 😅

Gumushanelı bır çocukla görüşüyorum cıddı olarak ..cocugun kendine aıt evı var .bınada 3 daıre var.bırınde anne babası, dıgerınde yengesı çocukları, dıgerındede bız oturacağız.yenge çalışıyor çocuklara kaynana bakıyor .sızce ben aıle bınasını kabul etmelımıyım ? Çocuğu bır türlü ıkna edemedım orayı kıraya ver başka yere çıkalım diyorum yok dıyor yenı yaptırdım masraf yaptım neden başka yere kıraya geçeyim dıyor oda kendince haklı bır nevi. Kararsız kaldım..daha kaynana eltı bunlarla tanışmadım bıle.onyargılı mı yaklaşıyorum sızce
Yine mi aile apartmanı?😂 Kızım apartmansız adam bulamıyon mu sen?

Gumushanelı bır çocukla görüşüyorum cıddı olarak ..cocugun kendine aıt evı var .bınada 3 daıre var.bırınde anne babası, dıgerınde yengesı çocukları, dıgerındede bız oturacağız.yenge çalışıyor çocuklara kaynana bakıyor .sızce ben aıle bınasını kabul etmelımıyım ? Çocuğu bır türlü ıkna edemedım orayı kıraya ver başka yere çıkalım diyorum yok dıyor yenı yaptırdım masraf yaptım neden başka yere kıraya geçeyim dıyor oda kendince haklı bır nevi. Kararsız kaldım..daha kaynana eltı bunlarla tanışmadım bıle.onyargılı mı yaklaşıyorum sızce
Sen aklını toplayana kadar evlenme. Her konun evlilik üzerine Kastamonu’dan tut tokata sürekli evlilik kovalamışsın. Ne hikmete çoğu da aile apartmanı. Evlenmek için evleneceksin gibi duruyor

Hayatını mahvetmek istiyorsan devam et.

Valla sırayla gidiyorsun gibi, Erzurumla başlamışsın Bayburt, Sakarya, Tokat, Kastamonu araya da bir afgan sıkıştırmıştın. Şimdi de Gümüşhane. 80 günde devri alem mübarek :KK70:
Hiç mi hayat meşgaleniz yok yahu milletin hayatının seceresini tutmuşsunuz
Kendi kişisel gelişiminize vakit harcayın daha ziyade
Bence ihtiyacınız da var

Bu arada bneı bilen bilir
Gelen cevap konu sahibinden ya da aşina oldugum uyeler tarafından olmayınca asla açmıyorum, hani kendinizi yırtacak olursanız hıc bana ugramayacak bile, haber ediyim ona göre efor harcayın dedim👍

Hiç mi hayat meşgaleniz yok yahu milletin hayatının seceresini tutmuşsunuz
Kendi kişisel gelişiminize vakit harcayın daha ziyade
Bence ihtiyacınız da var

Bu arada bneı bilen bilir
Gelen cevap konu sahibinden ya da aşina oldugum uyeler tarafından olmayınca asla açmıyorum, hani kendinizi yırtacak olursanız hıc bana ugramayacak bile, haber ediyim ona göre efor harcayın dedim👍
Ay ne uğraşıcam senle :KK70: Ben sadece eğleniyorum. Ayrıca seceresini çıkartmama gerek yok zaten hatırlıyorum. Lanet olası hafızam :KK70:

Gümüşhanesini bilmem ama altlı üstlü oturmak bi zulüm . Asla evlendiğini anlamıyorsun evlilik hayatı diye bi şey olmuyor ve inan bana biri için düzenini bozup şehir değiştirmeye değmez

Nereli olduğunu boşver bence de aile apartmanında oturmak için biraz deli olmak lazım yoksa akıllı işi değil

X