Selam hepinizie aranizda evli var mi?

Bunu bende demeyeyim saol ablam benim saol .Hep mutlu ol

Yazık siz gibiler hep mutlu .Aman mutlu olunda zaten.

Bana bencil deyip bunu yazmanız? Çok ilginç.

Aslında sizin gibilerin mutlu olması lazım. Dışarıdaki kadınlardan kocasını korumaya çalışan, erkeğin peşinde köle gibi dolanmayı marifet ve eşi evde tutma çabası olarak görenlerin yani.

Unuttuğunuz şey, "saygı".
Ayrıca dilediğim yere dilediğim şekilde, kurallara uygun biçimde yorumumu yazabilirim.

Evliyim şükür eşim böyle bir kişiliğin yanından bile geçmiyor. Bun sabrederek vs çözüm bulamazsın karakteri böyle...

Eşinizin stres topuna dönmüşsünüz bir sağa atıyor sizi bir sola resmen gözünde eşyadan farkınız yok.
insallah gururunuz biraz ön plana gelir zira geride kalması üzücü

Şu öfke kontrolü yok sözünü bir kenara bırakalım lütfen.

Geçen hafta yeni evli(1,5 aylık)komşumuzun çığlıklarıyla uyandık.Gece saat 2’ydi.

Dayanamadım ertesi gün,yapabileceğim bir şey olup olmadığını sordum. Kayıtsız kalamazdım.
Öfke kontrolü yok abla. Ondan dövdü beni,dedi. Kan beynime sıçradı. Normalleştirme. Bunun devamı gelir. Öfke kontrolü yoksa anne veya babasını dövmüş mü hiç diye sordum. Hayır,dedi.

Karısına gelince öfke kontrolü yok. Yok öyle bir şey canım.

Normal algılama!

Müstehak. Kocişkosu döver de sever de. bari dayak yerken biraz sussun da sizin huzurunuzu bozup rahatsız etmesin. Sessiz dayak yemeyi öğrenmeli bunun gibiler.

Benim artık dayak yendiği hakarete uğradığı ezildiği halde susan, katlanan, ezik büzük omurgasız gurursuz kadınlara da midem bulanmaya başladı.
Dayağı yiyen susuyor onları savunan bizler oluyoruz sonra karı koca arasına girmiş oluyoruz .

Gücü yetmiyor ki. Arkasında duracak anne,baba yok. Meslek yok. Doğru bulmuyorum kesinlikle,yanlış anlamayın. Biraz da çaresizliğinden.
Everirken buradan gelinlikle çıktın,ancak kefenle girersin diyen bir zihniyet halen var maalesef.
Keşke her kadın sizin gibi benim gibi kendini savunabilse.

Ve evet,böyle bir durumda şahsen karı koca arasına da girerim. Gücüm yettiğince kafa göz de dalarım. Yeter ki olay gözümün önünde cereyan etsin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…