Selam hepinizie aranizda evli var mi?

eylulgunes

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2019
33
-33
28
Selam arkdaslar . Evli olanlar bana bir çıkış yolu sunabilir mi?
Eşim çok çabuk sinirleniyor surat yapıyor kızıyor hata eğer bende susmaz isem hatta bazen susamda adam işi eşyayı kırmakta üstüme yürümekte buluyor. Olay bitince de haklsn çok yanlış davrandım diuor. Ancak sebep sensin sen beni o hale getrdin diyor. Oysa gerçekten ben insan gibi duruyorum . Öfke kontrolü yok . Psikologa da gitmiyor ,gitmez . Ben de o böyle yaptıkça çok soğuyorum. Sabir edip de mutlu olan var mı aranızda . Illaki her erkekte sınır vardır ve ıllaki sizin eşlerde de benzeri olmuştur. Siz ne yaparsınız kavga edince o gelip özür mu diler çiçek mi alır yoksa hep suç size mi kalır siz mi ona adım atarsınız. Erkekler ufal pruzde kaçmak meraklı ama nedense bizler yuvaya sahip çık a derdindeyiz. Bu arada bir sene 3 aylık evliyim. Aileler tanıştırdı. 4,5 ay nişanlı kalıp evlendik. Eşim memur. Ben henüz calsmyorum. Bu kadar bilgi yeter saniri m. Yardım edin lütfen ablalarım.

Hem suçlu hem güçlü. Sabırla olacak iş değil. Erkektir normaldir diye birşey yok.Tedavi olsun eşiniz. Yarın öbür gün ağız burun dalar size. Çocuk yapmayın sakın. Sinir anında onada bir şey yapar.

Evli değilim ama bence de normal değil psikoloğa gitmesi gerek bunun bir tık ötesi şiddet , hoş bir nevi psikolojik şiddet uyguluyor ztn. Bence kesin bir dille konuşup bu sorunu çözün Allah yardımcınız olsun

Bizdede aynı durum vardı ben çareyi ondan on kat daha fazla bağırmakta buldum. Olcaklardan korkma elbet birgün üstte kalan sen olcaksın. Ezilme yeter

Eşime bir kez daha aşık oldum ve tekrar tekrar kıymetini bilmem gerektiğini anladım... Ne erkekler var ya,Allah yardımcınız olsun. kesinlikle bir dakika bile çekmeyin böyleleriyle ömür geçmez.

Yani eşya kırmak ve üzerinize yürüme olayı oldukça düşündürücü. Öncelikle çocuk konusunda çok iyi korunun derim. Onu bu kadar öfkelendiren ne oluyor onu da merak etmedim değil. Sıradan şeyler mi? En çok neye öfkelendi mesela örnek verebilir misiniz?

ilk yıl aynı şekildeydik.
bir şey demesek bile bakışımız çıldırtabiliyormuş
bana aşağılar gibi bakıyorsun dedi bir gün.
artık 3 yıl bitti artık sakiniz. delirmeden tartışıyoruz

ilk yıl aynı şekildeydik.
bir şey demesek bile bakışımız çıldırtabiliyormuş
bana aşağılar gibi bakıyorsun dedi bir gün.
artık 3 yıl bitti artık sakiniz. delirmeden tartışıyoruz
Yemin ederim aynısı. Günaydın bu arada. Ben sen bu kadar öfkelendin ama ben ne söz ettim ne bisey yaptım. Bakışın hareketin tavrın yetyo dedi. Umarım sizinki böyle güzel gider ve umarım benimki de düzelir ya.

Bizdede aynı durum vardı ben çareyi ondan on kat daha fazla bağırmakta buldum. Olcaklardan korkma elbet birgün üstte kalan sen olcaksın. Ezilme yeter
Ya günaydın . Bak ilk zamanlar bende bagryodum cagryordum karşısında sessiz durmuyordum . Ama bana dedikleri erkek sınırlı ise sen sessiz ol idi. Ben sessiz oldum ama adam in içinden canavar çıktı. Benim bagirmalarimin olduğu zamana bakıyorum şimdiki sesszi oluşuma sessiz kalsm daha kötü oldu. Eskiden ben bağırdım üstüme yürümek yoktu. Şimdi o huyu cıktı sessiz duruyorum diye

Günaydın . Sıradan şekilde de öyle öfkeoluyor . Misal birşey uzatsa ye dese yok desem . Adam artık sıralıyor kötü sözleri

Eşime bir kez daha aşık oldum ve tekrar tekrar kıymetini bilmem gerektiğini anladım... Ne erkekler var ya,Allah yardımcınız olsun. kesinlikle bir dakika bile çekmeyin böyleleriyle ömür geçmez.
Sizinki böyle değil dimi

Günaydın . Sıradan şekilde de öyle öfkeoluyor . Misal birşey uzatsa ye dese yok desem . Adam artık sıralıyor kötü sözleri
Hmm o zaman pek iyi değil bu durum. Hatta hiç iyi değil. Sakince konuşup sorunu anlamaya çalış bakalım. Ama sakın henüz çocuk işine girme.

Bunun susmakla erkektir sinirlidir demekle alakası yok malesef. Öfke kontrol sorunu olduğunu bariz biliyosun sende bunun tedavi ile çözülmesi gerekli. Eşim bana sinirlenemez bu şekilde. Ufak ufak daralttigim kizdirdigim zaman da bunu belirtir aa tamam pardon derim gelir öper sarılır.

Kendinizi kandırmayın. Eşimde bu bahsettiklerinizin yarısı bile olmadı. 7 senedir beraberiz.
Aman ne iyi gözün aydın be. Çok bencil bir cevap yazma sakin bir daha iletime yorum. Yazık siz gibiler hep mutlu .Aman mutlu olunda zaten . Madem pozitif yapıcı bir yapınız yokm yazmayın ya yazmayin

Hep mutlu olunuz inş.

Daha evliliğin başında size böyle davranmasına izin vermeyin evlilikte herkes tartışabilir ama bence erkek küsen taraf asla olmamalı bu bana çok çok itici geliyor bizde her şekilde ortamı yumuşatan eşim olur, eşiniz bir an önce tedavi olsun.

Ben eşimle tartışacak gibi olduğumuzda ya da tartıştığımızda bi durur düşünürüm, derin bi nefes alırım, kendi kendimi telkin ederim, bu adama rest çekmeyeceksen tartışmayı ileriye taşıma derim kendime..
Sanırım birbirimize bağırmamaya, sesimizi yükseltmemeye özen gösteriyoruz karşılıklı.
O beni kendi halime bırakır, ben de onu kendi haline bırakırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…