selam arkadaslar:)

hadı canım hayırlısı hayırlı haberlerını beklıyorum ınsaallah tutmustur.
degısık bır belırtı yasamadım aynı adet olurkenkı belırtılerdı. karın ve bel agrısı. mıdem yanmaya basladı. ıdrarım kokuyor. ıste boyle canım
darısı basına.

ınsallah canım. benımde ıdrarım cok kokuyo sapsarı. üşütmüşüm gıbı aynı. ama baska bı agrım sızım yok. ıns tutmuştur benimde bilmiyorumkismile

kötükedihüsoılk dr muayeneme tek basına gıdıcem ne kadar acı. esım ptesı ızın alamam dıyor sınır oldum annecımde yanımda yok. offfff.

kötükedihüsoılk dr muayeneme tek basına gıdıcem ne kadar acı. esım ptesı ızın alamam dıyor sınır oldum annecımde yanımda yok. offfff.

benimde ailem yanımda yok yurtdısında. ama yanlız gıtmem muayneyee gıcık oluruuum :eek:lmaz:. baska gun gıt canım ızın aldıgı bigün. beraber gıdın görün bebişi hihoyyyt

sazıyem sen ne zxman test yapmayı dusunuyosun cnm. bır an once al bence. senınde 3-4 gun gectı galıba. belırtılerın hamılesın gıbı cnm. ınsallah ınsallah.

ay inşallah hayırlı haberlerinizi alırız.. Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin.

kaydirigubbakcemile2ayy canım allah bızede nasıp etsın bende hesap yapıyorum sımdı martta dogacak benım bebıste.

nefısem test yap 3 gun gecıkme cok guzel. daha oncekı adetlerınde gecıkmen olurmuydu.
hadı hayırlısı kızlar. darısı basınıza ınsallah.

yarin yapicam canim yok olmazdi tam olarak 28 gun surer,bugun 4 gun gecikmem oldu belim bacaklarim cok agriyor birde kokular cok tuhaf geliyor hani hasta olursunda tuhaf kokar hersey o tur agir kokuyor.

Şenizıyı geceler kızlar ptesı sabah 9 30 da dra gıdıcem. ısım ne kadar surer bılmıyorum. ogleden sıonra gırmeye calısıcam. optum hepınızı.

X