selam arkadaşlar

yamo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
44
1
48
bursada oturan ikiz gebe anneler nerde doğum yapacaksınız? veya doğurmuş olanlar.doğru tercih yapmak istiyorum.
6 aylık gebeyim.üçlü test ikiz gebelikte yapılmıyor.ayrıntılı ultrason sadece. oda ne kadar kesin bilmiyorum ve Allah korusun bebeklerim sağlıkmı endişe ediyorum.sizler ne yaptınız lütfen beni bilgilendirin.

bursada oturan ikiz gebe anneler nerde doğum yapacaksınız? veya doğurmuş olanlar.doğru tercih yapmak istiyorum.
6 aylık gebeyim.üçlü test ikiz gebelikte yapılmıyor.ayrıntılı ultrason sadece. oda ne kadar kesin bilmiyorum ve Allah korusun bebeklerim sağlıkmı endişe ediyorum.sizler ne yaptınız lütfen beni bilgilendirin.

merhaba, benim doktorumda ne ikili nede üçlü test yaptırdı, çoğul gebeliklerde kan testlerinden sağlıklı sonuç alınmıyormuş.üç aydır ayrıntılı ultrasona giriyorum. tarama testlerinden daha sağlıklı olduğunu biliyorum ayrıntılı ultrasonun. bizim sadece çarşamba günü gireceğim fetal ekokardiyografi miz kaldı ondan sonra sağlıklarından kesin emin olacağım.. Arkadaşım merak etme seninde bebişlerin sağlıklıdır. :nazar:sevgiyle kal.

saol arkadaşım. o sölediğin testi ben bilmiyorum.bana sölemediler. kaç aylık gebesin?

X