selam arkadaşlar bende dogum yaptım

oltu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
80
0
arkadaşlar şubatın 19 da hafif sancılarım vardı nişan geldi öylen hastaneye gittik dogum başlamış ama açılma olmuyor ogün hastanede sabahladık normal 5 dakikada bir sancı çekiyordum ve sabah saat 8 de şiddetli sancılar başladı 2 dakikada bir ve masa çıkarıyorlar açılmıyor hep 2 santim doktor biraz daha bekle dedi olmazsa sezeryan yapacaz saat 4 oldu ve bende hiç deyişen birşey olmadı saat 4 te sezeryene aldılar belimden uyuşturdular bebeyin aglamaları herşeyi duydum ama sezeryene girmeden agladım okadar sancı çek 2 gün sonra sezeryen ol zoruma gitti ama saglık olsun rabbime çok şükür kurtulduk dünyalar tatlısı bir kızım oldu ama hiç kimseye sezeryeni tafsiye etmiyorum halen daha bir iş göremiyorum dikiş yerlerinden hareket edince agırıyor bu benim ikinci bebeyim ilki normal oldu buda sezeryan arkadaşlar hepinize geçmiş olsun rabbim hayırlı evlat nasip etsin hepinize

hayırlı olsun canım ALLAH ANALI BABALI BYUSTSUN DARISI BIZIM BASIMIZA

canım ya çok benzer bi doğumda ben yaşadım 18'i öğle nişanım geldi sancım başladı.ertesi gün sabah oldu hala açılma 1 cm.ama sancı sıklığım 3-4 dakikaya düştü yine açılma yok. sonra suni sancı verip epidural anestezi yaptılar,ondan sonra 5-6 saat için açılmam tamamlandı ve normal doğum yaptım. neyse geçmiş olsun allah bebeğine sağlıklı uzun ömürler versin...

gecmis olsun ne guzel allah anali babali buyutsun insallah sezaryen cok zor bilirim insallah ikinciye normal dogum olurbenim

canım gözün aydın
sağlıkla upuzun bir ömür geçirin beraberce...

gozun aydin canim, allah anali babali buyutmek nasip etsin insallah. darisi bizlerin basina olsun:))

:çok üzgünüm:seni cok iyi anliyorum canimya.inan benimde ikinci bebeyim ilki normal oldu bende subatin 11 de normal doguma girdim dokuz saat suni sanci cektim oldum oldum dirildim sonunda doktorlar dedilerki cocugun kalbi iyi deyil iki santimden baska acilma olmuyo acilen sezeryana girdim ay aglaya aglaya helak oldum sezeryan olmucam diye benimde belimden igne vurdular ve ben korkudan bayilmisim ayni senin gibi hic memnun deyilim hale sancilarim var mecbur butun herseyi ben yapmak zorundayim esimde calisiyor agrilarla yapiyorum herseyi normal dogum yapanlar cok sansli acilardan kizisimi bile gozum gormuyo ya.ama canim sonucunda rabbim saglikli bebisler nasip etti sukurler olsun .allah anali abali buyutsun rabbim sizi saklasin.cok guzel saglikli uzun bir omru olur insallah meleyinin ikinizide cok optum canim.insallah agrilarimiz sancilarimiz biterde anneligimizi yasayabiliriz

selam hemşo,nihayet gelmiş bebişin. çok geçmiş olsun canım doğum hikayen gerçekten zor anlar yaşadığını gösteriyor ama çok şükür atlattın artık, geriye bebişini büyütmek kaldı. Allah uzun ve güzel br ömür nasip etsin inşallah.

gözün aydın bebegini analı babalı sağlıklı bir şelilde büyütürsün İNŞALLAH.

sagol canım seninle hemen hemen aynı şeyi yaşamişiz ama çok şükür kurtulduk senin bebişinde ALLAH analı babalı büyütsün bebişinide benim yerime öp rabbim saglık ve mutluluk versinn bebişinle sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…