Sekilsiz tulerik sacma saclarim

olalaya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2015
1.526
1.310
Merhaba arkadaslar basliktan da anlasilacagi uzere saclarimdan muzdaribim napsam sekil veremiyorum hep daginik topuz yapiyorum salmak istiyorum sekilsuz bicimsiz ve tulerik duruyo esim kestir saclarini zaten biseye benzemiyo diyo

Tulerikligini gidermek icin ne onerirsiniz ben kestirmek istemiyorum

Kestirmekten baska care yok diyosaniz nasil bi model olabilir

Saclarim belime kadar uzun iri dalgali

Merhaba arkadaslar basliktan da anlasilacagi uzere saclarimdan muzdaribim napsam sekil veremiyorum hep daginik topuz yapiyorum salmak istiyorum sekilsuz bicimsiz ve tulerik duruyo esim kestir saclarini zaten biseye benzemiyo diyo

Tulerikligini gidermek icin ne onerirsiniz ben kestirmek istemiyorum

Kestirmekten baska care yok diyosaniz nasil bi model olabilir

Saclarim belime kadar uzun iri dalgali
Maşallah nasıl uzattınız o kadar!
Kuaförler bakım yapsalar,toparlanır bence.

Resim koysanız iyi olurdu aslında

Benim de benzer saçlarım var. Çaresini banyodan sonra köpüklemekle veya argan yağı sürmekle buldum.

Köpüksüz olmuyor asla.

Her yıkamadan sonra 3 4 paf argan yağını avcunuza sıkın önce sonra bi güzel nemli saçınıza yedirin.. kabarma sorunu biter.. bakım yapar ve saçlar daha çabuk uzuyo.. kendimden biliyorum.. benim saçlarım da aynı.. yoğun nemlendiricili saç kremi ve saç maskesi de al tabi ki.. epey rahat edersin..

Maşallah nasıl uzattınız o kadar!
Kuaförler bakım yapsalar,toparlanır bence.

Duzenli olarak ben evde bakim yapiyorum nem maskeleri kremler hatta kuaforum sacimin ince telli ve gayet bakimli oldugunu soyledi nemi falan yerindeymis sanirim sac yapim boyle ama ben boyle dolasmak istemiyorum

Güvenilir bi kuaförde keratin bakımı da yaptırabilirsin.. onu da denedim ve saçlarım hem güçlendi hem parladı hem de 1 tel bile kabarmadı.. 2 3 ay gidiyo hem de..

Her yıkamadan sonra 3 4 paf argan yağını avcunuza sıkın önce sonra bi güzel nemli saçınıza yedirin.. kabarma sorunu biter.. bakım yapar ve saçlar daha çabuk uzuyo.. kendimden biliyorum.. benim saçlarım da aynı.. yoğun nemlendiricili saç kremi ve saç maskesi de al tabi ki.. epey rahat edersin..

Argan yagi ve sac bakim yagi diye aldigim cesitli dogal yaglar bulunan bi urunu karistirip 15 gunde bir maske yapiyorum her dusta durulanan sac kremi cikista bakim spreyi yine de sonuc bu

Argan yagini banyodan sonra kullanmayi denicem ama

perma yaptırın şekillenir hiç değilse. tülerikliği aslında bitkisel yağlarla falan saçı besleyerek yatıştırabilirsiniz diye düşünüyorum. örgü kullanın mesela günlük hayatınızda o zaman da tülerik durmaz

Misir puskulu yolunmus gibi kabarik olsa keske sadece

Benim saçlarımın dalgalı hali popoma değiyodu 1 hafta önce kestirdim omuzlarımda 3gün ağladım bütün havam gitti diye ama kabarma azaldı hacim arttı

Yumuşak köpük al muhakkak duştan çıkınca sür ne püskül kalır ne yolunmuşluk

Yanik kirik yok duzenli sekilde kiriklarimi aldiriyorum kimyasal boya da yok oldum olasi saclarim boyle eskiden duzlestirirdimdim hep kaaacccc senedir isi uygulamiyorum
Hmm düşündüğüm kadar kötü değilmiş durumu arkadaşlar önermiş köpük ben bide keratin maskesi diyorum buna ek olarak bide ısıl işlem uygularken koruyucu kullan canım

Sizi keratin paklar mutlaka deneyin vazgeçemeyeceksiniz.. ben önce kuaförde yaptırdım sonra nature marka alıp kendim yaptım yapmaya da devam ediyorum.. harika bi şey..

Evet keratini cok arastirdim aslinda benim de cok aklima yatti kuaforume sordum burada klinikler yapiyomus biraz sacma geldi bana evde keratini nasil uyguladiniz siz ne kadar gidiyo bazilari ilk yikamada bozuldugunu soyluyo da

X