şekerim varrrr:(

test yaptırmıştım değerlerim.
hbA1c (hemoglobin A1c) 9,8 normal değerler 3,4 -6,0
AKŞ 220mg
evet canlarım anlıyacağınız yüksek çıktı..
doktorum mutlaka dahiliye uzmanıyla iltibata geçmemi söyledi...offf anlaşılann ben bu gidişle daha çok dr gezerim...

bu arada bugün bebeğimin kalbi atmaya başladığını söyledi..tahmini doğum ise rabbim o günleri gösterirse 25.02.2009 oğlumun doğum günüde 26.02.2001...
ne şans yaa aynı ay ve inşallah aynı zaman dilimindee...

miracığım çok teşekkür ederim canım..
darısı başına ve olmayan herkese rabbim nasip etsin....

çok gecmiş olsun aman yediklerine dikkat et ve düşürmek istiyısan nar ekşisi iç annem sürekli içiyo ve dengeliyo bebeğin içinde çok sevindim hayırlısı şekerimçıktı diye moraalini bozma hadi hayırlısı

gerçekten işe yarıyor yani öylemiii...:uhm:
dengede tutuyor demek...allah razı olsun canım senden ...:1hug:
alıp kullanmaya başlıyacagımda nasıl içiliyorki o ?

tatoş gecmış olsun cnm arkadasım ya. ama korkma bişi olmaz bebişine doktorun sana dıyet verır zaten benım arkadasımda oyle doğum yaptı korkma cnm tamam ıyı dusun ıyı olur allaha emanet ol cnm bnm

tatoş gecmış olsun cnm arkadasım ya. ama korkma bişi olmaz bebişine doktorun sana dıyet verır zaten benım arkadasımda oyle doğum yaptı korkma cnm tamam ıyı dusun ıyı olur allaha emanet ol cnm bnm

teşekkür ederim canım benim..evet devamlı diyet yapmak lazım umarım bebeğimi yeterince besleyebilirim...:çok üzgünüm:

cnm beslenır hamişlığınde farzetkı tatlıdan tıksındın oyle olan cok anne var beslenır cnm beslenmezmı korkma sen

Canım hiç moralini bozma bende de hamilelikte şeker çıkmıştı diyetisyenimin verdiği diyete harfi harfine uyarak sorunsuz bir hamilelik geçirdim şimdi 5,5 aylık bir kızım var sen şimdiden dikkat et yediklerine

Canım dahiye uzmanı da değil mutlaka bir diyetisyene görün vakit kaybetmeden

evet kadın doktorumda aynını söyledi ama önce dahiliyeye daha sonrada diyetşisyene gitmek gerektiğini söyledi...
ilğin için teşekkür ederim...

TATOŞ... canım bende geçmiş olsun diyorum sana...bu konuda hiçbir bilgim yok...isterdim sana bilgilerimi aktarayım...yazılarını takip edicem...hoşçakal..

canım cok gecmıs olsun drun verecegı dıetle ınsallah normale dusera.s.

TATOŞ... canım bende geçmiş olsun diyorum sana...bu konuda hiçbir bilgim yok...isterdim sana bilgilerimi aktarayım...yazılarını takip edicem...hoşçakal..

çok saol birtanem...güzel dileğin için sonsuz teşekkürler buraya yazılan en ufak bir yazı dahi beni ümitlendiriyor..:1hug:
rabbim en kısa zamanda sanada bir evlat versin canım...

canımm moralini bozma benim 2 kuzenim de aynı senin durumundaydı, sıkı bi diyetle (moralini bozmiim) herşeyin üstesinden geldiler, birinin oğluşu 1,5 yaşında lokum gibi maşallah, diğeri de 3temmuzda doğum yapıcak bi aksilik yok çok şükür... içini ferah tut tatoşcum bebeğin için azcık yediklerine dikkat ediceksin öpüyorum çok allah yanında olsun canımm

Gecmis olsun hayatim üzülme benim bir arkadasin anneside seker hastasi, doktoru ne demis biliyormusun.

Aslinda bir seker hastasi olmayandan daha sagliki ve uzun yasayabilirmis cünkü onlar abu cubur yemiyor beslenmelerine daha dikkat ediyorlar demis.

Üzülme allah baska dert vermesin güzelim ya.:teselli:

saol birtanemmm inanki beni çok mutlu ettin.:1hug:.rabbimde gönlünde ne varsa onu sana versin...mutlu sonuçlanan örnekleri duyunca bebeğime dahada sıkı sıkı bağlanıyorum..varsın ömrüm boyunca tatlı yemiyim en sevdiğim dondurmayı yemiyim ama yeterki bebeğim sağlıkla dünyaya gelsin.:çok üzgünüm:
şuan tek istediğim rabbimden bu senağlama
tüm hastalara rabbim şifa versin.....

canım zaten halk dilindede zengin hastalığı derler..biz zamanında yedik yedik bak ne sonuçlar doğurdu..şimdide ömrüm boyunca diyet yapmak ve eğzersiz yapmak zorundayım...(çok zor olsada...benim içinnnnnn):çok üzgünüm::çok üzgünüm:
bebeğim için herşeyden vazgeçerim yeterki yavrum sağlıklı bir şekilde doğsun ...senağlama
ilğin için çok teşekkürler canım..a.s..allah razı olsun....:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…