Şehitler ölmez Vatan Bölünmez

iremim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
189
1
[ı]arkadaşlar nunu paylaşmak istedim ,bundan 4 yıl önce can ciğer kuzu sarması gecemiz gündüzümüz birlikte geçen halamın oğluyla tanışmasına vesile olduğum ve evlenen bir arkadaşım var, şuan evli olduğumuz için birde semtler uzak olduğu ve çalıştığımız için görüşemiyoruz pek sık bu arkadaşamın kardeşi şırnakta tank devrilmesi soncu şehit oldu birde ikizlerdi biri ankara biride şırnakta aynı anda askerlik yapıyorlardı o kadar üzgünümki ve şoktayım o bizi güldüren benle dalga geçen abla abla diyen yakışıklı faik şehit oldu..
Allahım ne büyük bir acı ateş düştüğü yeri yakıyor bu akşam tebarekeden sonra anneye ''ne mutlu sana ,oğlun şehit ,oğlunla guru duy sen şehit asker annesisin dedim ağlama sakın o olsa bunu istemezdi dedim bana sımsıkı sarılıp kızmı kucakladı,,,,, offf arkadaşlar ne acı başa herşey gelir gelmez diye birşey yok şehidlerimizin ruhu şad olsun...

[/ı]

Son düzenleyen: Moderatör:
Allah rahmet etsin
Ailesine yakınlarına özellikle annesine kolaylıklar versin
Diğer evlatlarına sağ salim kavuştursun
İkizi içinde çok zor senağlama
Takdiri ilahi...

Şehitler ölmez.. Allah acılı ailesine sabır ihsan eylesin

allah rahmet eylesin..toprağı bol mekanı cennet olsun....geride kalanlara sabır diliyorum..

tev de izlemiştim mekanı cennet olsun.allah kimseye böyle acılar yasatmasın

allahım ne acı bi haberdir bu
allah kimseye yaşatmasın böyle bi acıyla sınamasın
benim sevgilimde şırnak askerlik yapıyo
allah bütün askerlerimizi korusun

Allah Rahmet Eylesin Ailesine Sabır Versin
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez......

allah yardımcıları olsun allah sabır versın dıcem ama cok zor bı durum ama benım bıldıgın bı evden ıkı asker gondermıyo devlet once bırı sonra doyerı benmı yanlıs bılıyorum :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…