Şehitler ölmez Vatan Bölünmez

arkadaşım hepsi bu vatanın evladı çok güzel bir mertebeye erdiler ama ben bu ş......yüzünden şehit olmalarını içime sindiremiyorum gencecik delikanlılarımız gidiyor allah analarına sabır versin bu yaşa gelmiş çok zor allah rahmet eylesin şehidimizin toprağı bol olsun ya sevsinler ya terketsinler yeter artık polisimize ,askerimize onların ailelerine yazık........

allahım ne acı bi haberdir bu
allah kimseye yaşatmasın böyle bi acıyla sınamasın
benim sevgilimde şırnak askerlik yapıyo
allah bütün askerlerimizi korusun

merhaba ar
kadaşım Allah kavuştırsun Allah'ım sevgilinle kavuştursun sizi birbirinize gerçekten çok zor asker yolu beklemek

allah yardımcıları olsun allah sabır versın dıcem ama cok zor bı durum ama benım bıldıgın bı evden ıkı asker gondermıyo devlet once bırı sonra doyerı benmı yanlıs bılıyorum :uhm:

slm arkadaşım belkide doğru duymuşsundur ama böyle bir kaide kural yok sadece ,eğer istemezlerse aile ikisini birden yollamayacağı gibi eğer isterlerse ikisini birden yollayabiliyorlar bu iki kardeş çok ama çok isteyerek gittiler askere güle oynaya aileside hayatta hep herşeyi birlikte yaptılar askerliklerinide birlikte yapsınlar düğünlerinide birlikte yaparız dediler ve gönderdiler ama ikizlerin ayrılması sonucu diğer sağ olan ikizede tezkere verdiler daha 4,5 aylık askerlerdi kardeşi ankarada askerdi tabi eğer diğer kardeş benim piskolojım iyiy ben askerliğimi tamamlamak istiyorum deseydi devam edebilirdi ama böyle bir durum karşısında psikolojısının iyi olması ne mümkün arkadaş ...:bbo::çok üzgünüm:

Arkadaşlar Hepinize Temennilerinizden ötürü şehitin Ailesi Adina Ve şahsim Adima çok Teşekkür Ederim Hepimizin Başi Sağ Olsun
Allah Bizleri Böyle Evlat Acisiyla Sinav Etmesin , Allah Hepimizin Evlatlarini Bize Bağişlasin

Amin

Konu sahibi ve bölüm sorumlusu arkadaşımın dikkatine!!
Konu ilgili bölüme taşınmıştır..
Sevgilera.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…