Seherim mi önce doğuracak yoksa Civcivmi??

Seherimizmi Civcivimizmi önce doğuracak??sizce.....

• Kuzucuklarına Seherim önce kavuşur

OY: 18 66,7%
  • Yok minik Gazelcik kesin önce gelir

OY: 3 11,1%
  • Bunlar kesin aynı gün doğurur :D

OY: 6 22,2%
  • Civcivimiz mayısta anca doğurur :D

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    27
  • Anket Kapalı .

burcuuu

O 62 kg geri gelecek :)
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
6.173
57
Kızlar bildiğiniz gibi 15 nisanda seherimin bebişleri sezaryenle kavuşuyor anneciğine, öte yandan civcivimizde gazelim 15 gün daha sabretse diyor, sizce hangisi önce doğuracak??

:roflol::roflol::roflol: burcucum çokk güldürdün beni saol yaa :roflol::roflol:

ama ben oyumu seherimden yana kullandım ona sezeryan tarihi vermiş olsada dr u bence ikizler tarih marih dinlemeyecek delikafaduldendelikafadulden

benim Gazelide kimse mayısa kadar tutamaz valla nisan ortasına bile zor tutuyoruz delikafaduldendelikafadulden

:roflol::roflol::roflol: burcucum çokk güldürdün beni saol yaa :roflol::roflol:

ama ben oyumu seherimden yana kullandım ona sezeryan tarihi vermiş olsada dr u bence ikizler tarih marih dinlemeyecek delikafaduldendelikafadulden

benim Gazelide kimse mayısa kadar tutamaz valla nisan ortasına bile zor tutuyoruz delikafaduldendelikafadulden
:roflol::roflol: :roflol::roflol: :roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol:
ay ilahi kızlar allah iyiliğinizi versin e mi....
:roflol::roflol::roflol:
oyladım gerçi ama bence birsen sizden önce doğurur valla

ben seherim diyorum civcivim de mayıs başı gibi bence

Harbi delisiniz siz ya ne güldüm valla Allah canınızı almasın :roflol: :roflol: :roflol:

Ben oyumu Seher'imden yana kullandım. Bu Gazel böceği benim kız gibi şakacı. Nisan sonu gibi gelir diyorum Şeniz

:roflol:delisiniz siz valla hamilelik yaramadıı:roflol::roflol:

Bende oyumu seherimden yana kullandim ama, icimden ayni günde dogurabilirler diye de gecirmedim degil hani:)

pınar bacımm benimde sezeryan olacak allah kısmet ederse 15 20 nisan arası düşünüyorduk ama sancılar arttığı için dr un hiç ozamana kadar ümidi yok o yüzden net tarişh vermiyor malesef :)) yani nisan sonuna kalmaz bacımm :))

pınar bacımm benimde sezeryan olacak allah kısmet ederse 15 20 nisan arası düşünüyorduk ama sancılar arttığı için dr un hiç ozamana kadar ümidi yok o yüzden net tarişh vermiyor malesef :)) yani nisan sonuna kalmaz bacımm :))

Anladım canım. İşin şakacı bunlar. Hayırlısı ne ise o olsun canum benümmmm a.s. Sağlıkla alalım inşallah hepimiz bebişlerimizi kucağımıza :Saruboceq:

ay bitek benmi civciv diyorum :)))) kizlar siz bu civcivi tanimiyorsunuz yaaa :)) ona kalsa bugun dogurcakti :))) Allah'tan doktoru yüz vermiyor :))))

X