Dudak Makyajı Şeftali Tonu Ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

gingerr

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
444
7
kızıl saçlıyım tvde hep görüyorum kızıl saçlılarda şeftali tonu ruj var. ben bulamadım. bilen varsa markasını versin lütfen

flormare in seftali tonu ruju var cnm numarasını bilmiyorum cıkarmısım...ama krem rengi kapaklı olanlarına bakarsan bulabilirisn sanırım...

merhaba arkadaşım benim şeftali renginden biraz daha koyu bir rujum var.bir bak istersen.max factor 780 numara.penny candy yazıyor renk adı olarak.bence hafif sürersen şeftali rengini elde edebilirsin.

avon kullanırsan avonun şeftali tonlarında rujları var ve genelde tüm rujlarda vardır bu ton, kozmetikçilerdeki kızlar sana gösterir sorsan

birde max factor 859 numara cinder diye bir ruju var.bu daha şeftali tonlarında.umarım yardımcı olabilmişimdir

ben de çok severim
benim kullandıkların;

maybelline 106 (sunset diamonds)...hafif parlak ve çok hoş bir renk

nivea 08 (bu fırçalı parlak olanlardan)

ben de çok severim
benim kullandıkların;

maybelline 106 (sunset diamonds)...hafif parlak ve çok hoş bir renk

nivea 08 (bu fırçalı parlak olanlardan)

dün bende hobi parfümeriden maybelline 106 dan aldım. çok güzel bir renk.a.s.
ve mybelline rujlarında %50 indirim var. 12.50 ytl den 6.25ytl ye indi. süper dimi.
bence kaçırmayın indirimi. :sm_cool:
nivea 08 baktım ama normal rujuna o da çok doğal durdu ama mybelline hafif parlak daha çok hoşuma gitti.

melodi,beğenip de almana sevindim:)

sanırım o ruj bundan sonra hep olacak benim makyaj malzemelerim arasında çünkü gerçekten bayıldım ben:)

güle güle kullan canım:)
indirime denk gelmen de iyi olmuş

selam kızlar.bende aldım maybeline 106 dan.çok güzel bir renk.ben parlatıcıyla sürüyorum daha parlak duruyor.benim aldığım mağazadada farklı bir indirim vardı.2 tane ruj 14 e aldım.bir de maybeline 104 aldım.o da kırmızı pembe bişey

oriflame peace diye yazılıordu sanırım şeftalinin ingilizcesiydi ve harikaydı..

nivea volume shine no 29 mango..şiddetle onerırım
432397.jpg

Avonda çok alternatif var yazayım bir kaçtanesini

Ultra color rich extra plump lipstick APRİCOT SHIMMER

Ultra color lipstick SPARKLING PEACH

Ultra color lipstick Saten ruj PERFECT PEACH

Ultra Soft Köpük ruj MANGO SORBET

Perfect Wear SUNKISSED

AVON- Ultra color lipstick SPARKLING PEACH! kesinlikle çok güzel!Işıltılı da...
üzerine de flormarın, true color,holographic dudak dolgunlaştırıcı fırçalı rujları var.onun turuncu-şeftali tonunda bir rengi var,bayılıyorum.üst üste ikisi çok hoş duruyor!

estee nin ahududu pop die bi lip glossunu gördüm nette bayıldım rengine kullanan var mı aranızda ben diorunkileri kullanıodm genel bide maybelline leri seviorm

Mac te kesin vardır, çeşit çeşit ruj renkleri var bence oraya bakmalısın herhalde istediğin gibi bir rengi orada bulursun.

maybelline parlak simli olan grubun 109 u bende kahverengi saçlıyım ama cok severek kullanıyorum

X