Şeftali Tonları Allık

cloud

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
288
0
Kızlar şeftali tonu allık önerilerinizi bekliyorum. Marka çeşit simli mi simsiz mi yazarsanız. Müthiş olur :asigim:

cnm ben beyununkini kullaniyorum cokda güzel cok az simli var yok gibi bi bak istersen

Kızlar şeftali tonu allık önerilerinizi bekliyorum. Marka çeşit simli mi simsiz mi yazarsanız. Müthiş olur :asigim:

cicim aslında max factorun her tene uygun allıkları var da oradaki seftali tonuna bayılmıstım. mac ya da inglota da bakmanda bi fayda var aslında. bi de geçen gün işyerindfeki asistanım yanakları çok tatlı seftali rengiydi sordum markasını she'ymis. hem ucuz hem de rengi çok hoş ve simli. bi dene bence.a.s

ben de yeni aldım. ilk defa kullanıyorum ama memnun kaldı. kajal allık 312 no hafif simli ama güzel

canım ben beyu kullanıyorum çokda memnumum hemde bitkisel

body shop, hafif simli, terracota gibi duruyo, ama çok daha doğal. numarasını bulamadım yalnız, yazmıo üstünde. kozmetik markalarla kıyaslayınca çok daha natürel, ama bana biraz pahalı gelio. gene de çok bereketli, 2 senedir kullanıorum.

Dior Show..rengiyle dokusuyla ambalajıyla $eker gibi bir$ey..tavsiye ederim bakmanı hatta denemeni çok seveceğine eminim..bu toz bir allık ve $eftali tonu çok güzel

pastelin allıklarına da bakmanı tavsiye ederim bence güzel.fiyatı da uygun.yerimseniben

ben loreal blush delicieux kullanıyorum çok memnunum haffden ışıltılı ama öle çok diil dogal bişi yüsüme hiç bişi sürmesemde tek onu kullanıorum..

bende deborah şeftali tonunda allığını kullanıyorum.çok doğal ve simli değil kadifemsi bi dokusu var.ben watsons mağzasından almıştım fiyatıda çok uygundu 20 küsürdü.tavsiye ederim ayrıca oldukça da kalıcı.benimki alt kısmı siyah kapağı şeffaf kutuda ama tek renkten oluşan allık öle 2 ton bir arada filan değil.

Son düzenleme:
ıy oldu ıyı bende alıcaktımmm ısımlerı yazdım artık bırınden bırını alıcamm.. tenküü

loreal blesh deliceiux 157 rose apricot kullanıyorum hafif simli çok hoş bir rengi var

She'nin allıkları çok tatlı gerçekten,bronz olanı ve şeftalisi rengi çok şeker,avon ve inglot da çok güzel

body shopun bozkır tipinde minyon tombik fırçasıyla süper duruyo özellikle amasırnaşık şeylaelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…