Sedimentasyon 37 cıktı ne demek oluyor

Kumsal6161

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2021
105
38
34
Selam kızlar, daha öncede yazmıstım bu aralar biraz rahatsızım, basımın sol tarafında agrı sol kolda agrı vardı, uyuşma karıncalanma vs. Oluyordu, nörojıye gittim beyın emarı cekıldı temız cıkmıstı ama sikayetlerım devam edıyordu, fizik doktoruna gittim ileri derecede boyun düzleşmem varmıs zaten boynumda egrilikte vardı. Her zaman kan tahlılı yaptırırdım hic bi sorunla karsılaşmadım, bu sefer doktor kan tahlıl yaptı sedimentasyon 37 cıktı, biraz kötü yorumlar yazıo nette arastırdımda ınsanın kafası bulanıo okudukca, doktora sonuclarımı gösteremedım mesai bitmişti, saglıkcı arkadasım var ona attım sonucu önemsiz dedi gribal enfeksıyon da bile yükselıyormus cok asırı yüksek deil dedi, arkadasımında cigerim de leke var benımde sureklı yüksek cıkıo dedi biyerde enfeksıyon vardır dedı ama kafam karıstı, e nabız dan baktım cok eskıden 50 cıkmıstı ozaman cigerleri üşütmüşsün dendi, sonra astım twshısı kondu, 1 aydır da süreklı balgam atıyorum ve sırtlarım agrıo acaba oyuzdenmi yükseldiki, sizdede yükselme oldumu hiç

Kadın doğum doktoruna bugün kan verdim sedımentasyon 19 çıktı normalmi
Benimde 31 çıkmıştı birde ana diye bir antikor var oda pozitif çıkmıştı lupustan şüphelendiler sonra romatolojiye yönlendirdi gittim tüm testleri yaptılar orada hepsi negatif çıktı çok önemli değil arada bir yükselebilir enfeksiyonlardan dolayı bende korkmuştum ama takılmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…