Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Lütfen deprem gibi hassas bir konu üzerinden siyaset yapmayın! Depremi yaşamış insanlara yalan söylüyorsunuz diyemezsiniz!
yazik ya yemin ederim yazik ..Ama dilerim Allah tan bu caresizligi gormemeye ant icmis herkes yasasin !

Haftaiçi çekim yapayım alanı da sosyal medyada paylaşayım da millet hizmet görsün önceden biz böyle yeşillik göreceğiz diye köye giderdik :KK70:
Önceden yıldırımdan 2 katlı evin terasından bakınca fidyekızık tarafları mı tam bilmiyorm dag boyu yemyeşildi içi açılırdı insanın 9 yasındaydm halamalra gelip o manzaraya iç gecirirdim. Tam 25 sene sonra gelip gördüğüm manzara bursa için korkunçç… heryeri beton yıgınu yapıp yeşil alanı asla korumayıp imara acıyolar.. mudanyada zeytinlikler viran oldu. Sürekli kanun cıkarıp izin veriyolar millet bahcesi diye yaptgı yeri yine rant saglamak için yaptırıyolar ki belediye atıl alana yaptysa bunu takdir edilesi o ayrı..
Yani özetle niloya bursada yaşayanlar için her yer yesillikken eskiden, suan yeşillik görmek için çabalaman normal

Önceden yıldırımdan 2 katlı evin terasından bakınca fidyekızık tarafları mı tam bilmiyorm dag boyu yemyeşildi içi açılırdı insanın 9 yasındaydm halamalra gelip o manzaraya iç gecirirdim. Tam 25 sene sonra gelip gördüğüm manzara bursa için korkunçç… heryeri beton yıgınu yapıp yeşil alanı asla korumayıp imara acıyolar.. mudanyada zeytinlikler viran oldu. Sürekli kanun cıkarıp izin veriyolar millet bahcesi diye yaptgı yeri yine rant saglamak için yaptırıyolar ki belediye atıl alana yaptysa bunu takdir edilesi o ayrı..
Yani özetle niloya bursada yaşayanlar için her yer yesillikken eskiden, suan yeşillik görmek için çabalaman normal
evimin arkasina kentpark yapilacak o kadar cok çam agaci kesildi ki 4-5 sene once kestiler ..
hala park namina bisey yapilmadi .ilk sene agaclari kesince yerel sanatcilardan konser verdiler tamam .

uzun suredir bos duran yere olimpik havuz yapacagiz dediler asagi yukari her cuma bakmaya geliyorlar havuza 😌 neden cuma dersen cuma namazi cıkısı gidilir zaten her yere bilirsin .

evlerin fiyatlari yukseldi kent park olacak diye ara sira kepce gelip bir kac agac devirip gidiyor :işsiz:

evimin arkasina kentpark yapilacak o kadar cok çam agaci kesildi ki 4-5 sene once kestiler ..
hala park namina bisey yapilmadi .ilk sene agaclari kesince yerel sanatcilardan konser verdiler tamam .

uzun suredir bos duran yere olimpik havuz yapacagiz dediler asagi yukari her cuma bakmaya geliyorlar havuza 😌 neden cuma dersen cuma namazi cıkısı gidilir zaten her yere bilirsin .

evlerin fiyatlari yukseldi kent park olacak diye ara sira kepce gelip bir kac agac devirip gidiyor :işsiz:

Burada portakal bahçelerini kestiler, yeşillikleri kesip lojmanlar, adliye falan yaptılar. Nasıl içim gitti öyle güzeldiki oralar 😐

Bursa neden yeşil Bursa diye anılırdı?
20 yıldır Bursa Büyükşehir Belediyesini hangi parti yönetiyor?
Milli Emlaktan ki Çevre ve Şehircilik Bakanlığına ait bir kurum diye biliyorum, bir vatandaş nasıl oluyor da koca ormanı kiralıyor ve yüzyıllık çam ağaçlarını katlediyor?
Gemlik’te yol ve sanayileşme diyerek neden 870 bin zeytin ağacı kesildi?

Zeytin bu ülkenin en kıymetli nimetlerinden biridir, yağlık zeytin Ege’de mükemmeldir, sofralık zeytin ise Gemlik’te.

X