Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Astrolog kehaneti loading

Astrologlar bana şaklaban gibi geliyor. Falcı, büyücü ne ise astrolog da o benim için; burç capsi vs paylaşırım; genelde mizah için yaparım, inandığımdan değil
Günlük, aylık yorumlara vs inanmam ama burçların özelliklerini taşıdığına inanıyorum retrolarda da evimdeki beyaz aşyalar arızalanıyor genelde ,ona da inanıyorum

zaten bazi onguru sunanlar astrologlar, medyumlar vs secimde siyasi bir liderin vefat edecegini soyluyorlar..

Esenyurt bölgesinde ortalama olarak 10 bin TL kiralar. Ne olacak böyle hiç bilmiyorum, Esenyurt bile bu durumda, çok zor günler de kapıda, 2023 çok çetin geçecek.

Ayy ne streslidir yahu bir de iç çamaşırı kombini yap
Görsel güzel olsa da her türlü hirsizlik kötüdür.
Sizce en kötü hirsizlik nedir?

O kadar kolay olmamalı,yaşamalı.
Bence de yaşamalı,uzun zamandır ilaçlarla yaşatiliyor.Kalin bağırsak kanseri olduğunu duydum.Onun yerinde sıradan bir vatandaş olsaydı,çoktan ölürdü sanırım.Son bir yıldır zor yürüyor ve yüzü makyajla xor kapatılıyor farkındaysanız.Benim kafamda farklı bir senaryo da canlandı ama bilemiyorum.Artik bu ülkede hiçbir şeye şaşırmam.

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarın yapılacak Akkuyu Nükleer Güç Santrali açılışına online katılacağını ve Mersin mitinginin ertelendiğini duyurdu... Putin de online katılacak

Bu arada Tuğrul Selmanoğlu, Furkan Bölükbaşı gibi yandaş trolller insanların sinir uçlarıyla oynadıkları paylaşımlarla, kendilerine hakaret ettirip, insanları dava ederek bunu kazanç kapısı hâline getirenlerden; dolayısıyla sosyal medyada bu şahıslara yazdıklarınıza özellikle dikkat edin derim.

Hakaret suçundan gelir elde etmek siber suçla mücadelede bir kangrene dönüştü. Bu artık sektör hâline geldi.

Kışkırt, söylet, mağduru oyna, şikayet et, ay ben üsluba o kadar dikkat ediyorum ama vs. vs. İkiyüzlüler her yerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…