Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarın yapılacak Akkuyu Nükleer Güç Santrali açılışına online katılacağını ve Mersin mitinginin ertelendiğini duyurdu... Putin de online katılacak
Seçim de online olur bu sene.

Bu arada Tuğrul Selmanoğlu, Furkan Bölükbaşı gibi yandaş trolller insanların sinir uçlarıyla oynadıkları paylaşımlarla, kendilerine hakaret ettirip, insanları dava ederek bunu kazanç kapısı hâline getirenlerden; dolayısıyla sosyal medyada bu şahıslara yazdıklarınıza özellikle dikkat edin derim.

Hakaret suçundan gelir elde etmek siber suçla mücadelede bir kangrene dönüştü. Bu artık sektör hâline geldi.
Birisi de benim🙁

Eklentiler

• 20230414_190216.jpg
    20230414_190216.jpg
    162,9 KB · Görüntüleme: 63
Ya,millet sosyal medyada dum düz gidiyor.Kabak benim basima patladı🥲.Polis ifademi kahkaha atarak almıştı zaten.
valla ben hep içinden dümdüz saydıranlardanım. Senin dediğin gibi kimseye bişey olmasa da ben kesin bulunur görünürüm🤣 o yüzden içimden saydırmaya devam 🤣

Halis. Gençlere güvenen kesim var ama ben emin değilim. 17-18 yaş grubuyla çalışıyorum. Yazdıkları okunmuyor, cümlelerinin başı sonu uyuşmuyor, okuduğunu anlamıyor, yorum yapamıyor...
Çok yazık o zaman.
içi boşaltılmış eğitim sistemimizden harikalar yaratmasını da beklemek doğru olmaz ama yine de bu kadar kötü olduğunu görmek üzdü

valla ben hep içinden dümdüz saydıranlardanım. Senin dediğin gibi kimseye bişey olmasa da ben kesin bulunur görünürüm🤣 o yüzden içimden saydırmaya devam 🤣
Bir de ben işte millete dava ederim sizi diye bol keseden atıyordum,aşırı dikkat ederim aslında ağzımdan kötü bir laf çıkmaması için.Nasil oldu,hâlâ anlamış değilim🤣.

Ya adamın videolarını izleseniz,o kelime çok hafif kalır ama ben onunla hiç muhatap olmadım ki.Beni neden dava etti onu da bilmiyorum.Azili bir trole o lafi söyleyecek kadar aptal bir insan da değilim yani🤦‍♀️
Diyen birini beğendiysen komple toplamıştır isimleri. Az değiller.

Mesajı alsın işte, geçemeyeceği yerlere girmesin 😅 İzmir ve Savcı Sayan, olacak iş mi?
Hem de 6.sıra, bir bölgeden o kadar vekil çıkacak mı ki propagandaya çıkmışlar.
İçimde Erdoğan vefat edecekmiş gibi bir his var, onca makyajlamaya rağmen hiç iyi gözükmüyor. Spontan bir mide üşütmesi olduğuna inanmıyorum. Canlı yayında infial yaratmaktan korkar gibi kısık sesle eyvah eyvah diyerek birden ara verdiler. İlginçti.
Söyleyecek çok sözüm var ama olmaz.
Eski coşkusu yok ama söyleyecek sözü kalmadığından mı artık bünye bu kadar yalanı kaldıramadığından mı bilemem. Yalnız son yıllarda çok duydum akşam saraya ceset gibi girip sabah yeniden doğmuş gibi çıktığını. Bu kadar hırsa sağlık mı dayanır. Yalnız canlı yayında rahatsızlanmak bana çok da samimi gelmedi.

X