Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Şaşırmadım diyorsun da neden şaşırmadın ki madem bir tutmuyorsun ?

bir kere benimle senli benli konuşamazsınız.çünkü ben böyle konuşmadığım için,buna müsade etmem.

istediğiniz yere havale edin,korkacak bir şey yapmadım ki,asıl siz korkun ,kul hakkı yiyen insanları savunuyorsunuz .ben niye vicdansız olayım.nereden biliyorsunuz benim ailemden bir şehit çıkmadığını,asıl vicdansız siz olmalısınız ki,şehitlere "kelle"diyen bir zihniyeti savunuyorsunuz.

ve hala görüşümde ısrar ediyorum.50.000 kişi ölmüşken,gelip burada kentsel dönüşüm güzellemesi yapan sizsiniz. vicdansız olan kim acaba?milletin canı gitmiş ,bunun farkında mısınız?

size bir de hadis olduğu iddia edilen bir söz paylaşayım."haksızlık karşısında susan ,dilsiz şeytandır."
ben eleştirmeye devam edeceğim,chp de olsa yine eleştirirdim.

Çocuklara aşılanan her türlü nefrete karşıyım. Bu görüntüdekine de. Ana babaları iyi bişey yaptıklarını zannediyorlar
Katılıyorum, henüz oyun çağındaki çocuklara siyaset empoze edilmemeli, aksine siyasiler çocukların ağzından böyle şeyler duyduğunda ailelerini ikaz etmeliler.
Ayrıca maalesef ailelerin bu tip yaklaşımları çocukları dinen de yanlış yönlendirme oluyor, birçok insanın saygı duyduğu biri olduğu için sitesindeki açıklamanın görselini atıyorum.

Sıkça ziyaret edilen bana göre oldukça bilinen başka bir sitede yine bir açıklama.

Rahmetli büyükanneannem belinin maalesef 2 büklüm kalması sebebiyle hayatının son 20-25 yılını çok zor geçirdi ama buna rağmen namazlarını asla aksatmazdı, sağlıklı insanlar gibi secde edemediğinden vakit namazlarını oturduğu yerde gözleriyle kılardı, namaz seccadesiz de kılınabiliyor çünkü.

Evet inanç kutsaldır ama kutsal olan inançtır, ibadetler için kullandığımız eşyalar değil, namaz esnasında tespih de kullanılır ama sokakta racon kesmek için tespih sallayana kimse tespih kutsaldır demiyor.

Konuya yazarken gördüm soğan hakkında komik olduğunu sandığı açıklama yapmış bakanımız, geçenlerde taneyle soğan alan insanları yazdım, insanlar o cücüğü alamadığı gibi geceleri konteynerleri gezip çöp toplayanlar çoğaldı, kimsenin keyiften o berbat kokan çöpleri topladığını sanmıyorum, benim sokağımdaki konteynere bile eskiden gecede 2 kişi geliyorsa artık 5-6 kişi gelmeye başladı, orada açıklamaları dinleyip gülenler gibi gülemiyorum ben, insanın evine 2 tane soğanı götürememesi gülünç değil üzücü.

Off bu siyasi söylemler hepsi gitsin hiçbiri kalmasın, yeni insanlar gelsin, gençler gelsin dedirtiyor her seferinde.

Son düzenleme:
Dinleyen de pek yok zaten kendisini. Birkaç kişi toplanıyor can sıkıntısından, onlar da söylediklerine değil, kendisine gülüyor. İyice cambaza bak olayına çevirdiler, yazık.

Çok haklısın Abla..
Seccade daha çok secdeye gidildiğinde dizler yere değince ağrımasın diye kullanılır. O acı hissedildiğinde namazdaki mana kendini vermişlik kaybolabilir. Yani halısız kuru bir zemin için konuşuyorum.
Ya da zemin temiz değilse vakit çıkacaksa temiz bir örtü ile ya da seccade ile kılınabilir.
Seccade sadece bir araç. Nasıl ki ilahi dinleyince sevaba girildiğini sananlar var bu da onun gibi bişey..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…