Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bu arada Lgbt yi savunanlar hangi dine mensuplar acaba? Siyaset topiğinde lgbt niye konuşuluyor diyorlar ee CHP lgbt yi destekliyor
Kardeşim başkalarının seks hayatına burnumuzu sokmuyoruz diye niye dinsiz oluyoruz? Kimin kiminle seviştiği zerre umurumuzda değil diye neden yaftalanıyoruz? Biz sana soruyor muyuz dini vecibelere uygun mu sevişiyorsun diye?
Sizin o ödünüzü koparan ve ‘ahlak’ değerlerinize aykırı gelen lgbt yine sizin söylediğiniz gibi bir yönelim değil tercihse eğer en çok sizin rahat olmanız gerekmiyor mu? En ahlaklı sizsiniz, sizin çocuklarınız sonuçta.
Bi salın milleti ya!

Hanımefendi bu fikirlerinizi hangi bilimsel kaynaklara dayanarak edindiniz çok merak ettim. En çok ‘çocukların içinde ki fıtratı değiştirmeye yönelik kıvılcımlar’ kısmını yaratıcı buldum bu ülkede tecavüzcüsünü, katilini, kadına şiddet uygulayanını, ana avrat küfür edenini, hayvanlara karşı eziyet edenini yetmez gibi bir de tecavüz edenini, uyuşturucusunu gören çocukların fıtratı kıvılcımlanmıyor, iki erkeği öpüşürken görünce ‘eyvah’
Hanımefendi rica edicem gördüğü şeyden etkilenip cinsel yönelimlerini değiştirecek kadar zayıf karakterli çocuklar yetiştirmeyin. Sonra o asalak çocuklar büyüyüp oy verip bizim çocuklarımızın kaderini etkiliyor.

Sizin anlama sorununuz mu var ? Bahsettiğiniz tecavüz, uyuşturucu vb şeyler ayrı konular. Ben şuan tekbir konudan bahsediyorum.
İşinize gelmedi mi nasıl da konuları başka yönlere çekmeyi başarıyorsunuz
Cinsel yönelimlerini değiştiren asalak insanları savunmayı bırakarak başlayabilirsiniz işe... Herkes vereceği tek bir oy ile kendi kaderini belirler. Elalemin oylarını dilinize dolayıp "kaderim de kaderim " diye ağlamayı bırakın.

Bütün bu Bahsettiklerimin altında oy da oy diye kıvranıp durdunuz..

Sizin bu kendini bilmez, saygıdan yoksun tavırlarınız nedeniyle fikrimden vazgeçip, hem Avrupa’da yaşayıp hem de gidip çatır çatır Erdoğan'a oy vereceğim...

Oldu mu ?????
Yine ağla vay kaderim diye hadi.....

Allah'a şükür merhametli, kul hakkı yemeyen, hayvan sevgisi ile büyüyen, sevgi olmasa da saygı göstermeyi bilen aslan gibi çocuklar yetiştiriyorum.
Daha kendini yetiştirememiş, içinde hiçbir kötü üslup bulunmayan yorumlarımdan kafasına göre anlamlar çıkaran insanlar bana hayat dersi veriyor.

Son düzenleme:
Çocuklarınız erkek mi?

Niyetim eşcinsellikle ilgili düşünceni değiştirmek değil, herkesin fikrine saygım var ama eşcinsellik doğuştandır.
Kadında da erkek de hem östrojen hem testesteron hormonu var, sizler buna ister daha anne karnındayken oluşan hormonal bozukluk deyin ister başka bir şey ama hormonları cinsiyetine göre dengeli olan hiçbir erkek veya kadın sonradan kadınsı veya erkeksi hissetmez, özense bile yapamaz hormonları buna izin vermez.

Bir video paylaşacağım, doğuştan hermafrodit olanların yaşadığı bir köyün haberi, ki Türkiye’de hermafrodit olan çok insan var, hepsinin haberini paylaşıp sıkmak istemem sizleri.
Bu bir eşcinselliktir de aynı zamanda, belli yaşa kadar erkek görüntüsünde olup sonradan östrojen hormonu ağır basanlar, belli bir yaşa kadar kadın görüntüsünde olup erkekleşenler var, bu onların elinde değil, ki bir dipnot düşmek isterim, bunun adına ne derseniz deyin ama bu bugünün özgür olmak isteyen bireylerinin özentiyle yaşamak istediği bir şey değil, çok çok ama çok eskilere dayanıyor, ki vaktiyle alimler bu kişilere Hünsa Müşkil (eşcinsel) demişlerdir.
Kimi çift cinsiyet organıyla doğar, kiminde tek bir organ vardır ama östrojen veya testesteron hormonu ağır basar.
Hünsa Müşkiller namaz kılarken bile ne kadınların ne erkeklerin arasına alınmazlarmış, arada bir yerde namaz kılarlarmış, hacca gitseler keza onlar için uygulamalar farklı, giyimleri bile farklı olmak zorundaymış, kimse böyle yaşamak istemez bence, bu özenip rol yapılacak bir şey değil, videoyu izleyince göreceksin, aslında tüm köy bu durumda ama insanlar utanıyor saklıyor çünkü toplum baskısı ayıplanma, dışlanma korkusu yaşıyorlar.

Senin çocukların tabi ki çiçek gibi yetişir,Türkiye'de çocuklar beslenemiyor artık çünkü.Bas ablacığım bas inadına Erdoğan'a bas.Fransa'da sosyal demokratlara,Türkiye'de Erdoğan'a bas.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…