Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Z kuşaği neyi biliyor da neyi savunuyor ekonomi pahalı telefon alamıyorum elbise alamadım ayakkabım eski domates yermi TL ayyyy
Hepsi senin gibi koca baba parası yemiyor. Şuna bak, 23 senede kendi parasını kazanmamış, harçlık alıyor; aşağıladığı şeye bak.

Aşkım ben de senin kararlarında cesurgörrlllllüğünü bekliyorum ama her beklenen gelmiyor
Ben kararımda cesurum Kemal Kılıçdaroğlunu şahsi olarak severim ama defalarca seçim kaybetmiş birisi olarak yanlış adaydı zaten depremin kendi lehine çevrileceğini anlayınca aday belirlendi ayrıca 6 lı masa birleşmesi sonucu seçimi kazanırsa geriye kalan 5 parti temsilcisini Cumhurbaşkanı yardımcısı olarak belirleyecekmiş ya sanki hani ortaokulda sınıf başkanı seçiliyordu aynı onun gibi geliyor bana 5 tane Cumhurbaşkanı yardımcısı hami öğretmen avutur ya yarın sınıfın başkanı sensin der gibi "bi seçileyim hepinizi yardımcım yapacağummm"

Yazdkları doğru ve bunuda komik buluyor.. ekonomi berbat fiyatlar uçuk, gencler istediğini alamıyor ve buna gülüyoe
O gençlerin çoğu da az boz kendi harçlığını çıkarmak zorunda. Babadan şanslı olan çok az insan var. Çoğu insan babasından para istemeye utanıyor. Kazandığı parayla da en azından diyor ki fizyolojik ihtiyaçlarımı karşılamak hakkım, dolayısıyla sonuna kadar eleştiriyor ve düzenin değişmesini istiyor. Pembe totolu Selena da o gençleri aşağılıyor.

Tamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…