Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kurdu ki insanlar bu hastalıklı tiplerin eline düşmesin din uğruna. Virüs gibi kaynıyorlar. Diyanet de bütçesine bakıyor, izliyor.

Soruşturma başlatmak ve yakından takip ermek. Kaç kez duyduk biz bunu? Kendilerini de takip eden varsa bir sorumlu bulunur, yoksa kapanır.

Soruşturma başlatmak ve yakından takip ermek. Kaç kez duyduk biz bunu? Kendilerini de takip eden varsa bir sorumlu bulunur, yoksa kapanır.
Çok duyduk, tabi ki bir şey çıkmayacak. En iyi ihtimalle alakası olmayan biri sehven yapmış derler olur biter. Senaryolar farklı olsa da tiyatro aynı

Ayrıca kimse töreni hedef almadı. Törende marş kesilmedi zaten. Sosyal medyada paylaşırken kesildi. Açıklama yaparken de suçlama yapmışlar.

Türker Ertürk, Türk asker ve siyasetçi. 2008-2010 yılları arasında Deniz Harp Okulu Komutanlığı görevini yürütmüştür. Görevinden istifa ederek ayrılan Türker Ertürk, 2010'da "TSK içinde Gülen cemaatine bağlı imamların bulunduğunu" ve "bu imamların dışarıya bilgi sızdırdığını" ifade etmişti.

Güvenimiz bir kere iki kere kırılmadı ki. Artık şaşıran kalmadı bence.

Siz yakından takip ediyorsunuz sanırım fabrikamız neredeymiş, üretim başlamış mı var mı videolar
Benim eşim Bursanın araba üreten bir firmasında çalışıyor Togg un üretiminin başlayacağına o bile inanmamıştı ama üretime başlanmış Bursada yaşayanlar bilir Gemlikte büyük bir sanayi var oraya kuruldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…