Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yok yav korkuyorum bi 50 100 sene sonra beni bu konuda tarihi insan kalıntısı olarak bulacaklar..
Bu arada şaka bir yana şükür 421 deyim galiba 🤣
Benim durum daha vahim 371deyim 😅 explorerdan geçmişi uygulamadan anlık bildirimleri takip edeyim bari, yoksa seçime kadar bitmeyecek ara sayfalar 😂

Biz sizin adayınız için aynı kelimeyi kullansak,yer yerinden oynar ama değil mi?Bu palyaço dediğiniz kişi,yarin öbür gün Cumhurbaşkanı olursa sıfatlarınızı çok merak ediyorum.
Bizim adayimiza söyleyebilirsin yer yerinden oynamaz merak etme zaten daha fazlasını söylüyorsunuz inşallah rabbim Kılıçdaroğlu'na iktidar yüzü göstermesin 🤲

Yok ben yetisemeyecegim, sen beni bırak devam et birak beni devam et kurtar kendini bitir şu yolu çık şu dipsiz konudan :KK53: 3 4 gündür ilerliyorum ilerliyorum hala 100 150 sayfa gerideyim.. deminden şimdiye anca gelebildim 🤣
Kız şimdiye bak ne çok okuyosun ben hiç bakmıyorum kimin ne dediğini direk bu güne bakıyorum

LGBT yide savunuyor sunuz ayıp be bari konuşmayın
Çocuk istismarını normalleştirirp, önlerine yatanlardan, bir defadan bir şey olmaz diyenlerden bahsettiğinizin farkında mısınız. Hangisi daha kötü, bir de bu şekilde sistematik tecavüze uğrayanların bir kısmı yarının travmalı lgbt üyeleri olacak onu biliyor musunuz

X