Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
🤣 Hep doğruyu konuşurum ben.
Kılıçdaroğlu'ndan bir ışık görsem şak diye vereyim yemin ederim. Ama hep şikayet kurban olayım ya öyle de vaat mi verilir 😂😂
Deprem günü çıkmış vallahi yönetmeyi bilmiyorlar diyor mesela.
Havalimanında çalışma başlatmışlar, gelsin çıkarsınlar diyor. Sen çok güzel bişey yapıyorsun be adam niye çıkartsınlar Seni oradan. Örnek bişeyler yapıyorsan niye devleti eleştiriyosun o kara günde. Birlik mesajı versene..
😂
Ben kemal beye ver demiyorum ki ama cumhura verme diyorum😇

Tamam iki kıyafet aldım diye siyasi görüşünde benimle hemfikir olmasını beklemem ancak tam olarak şöyle bir yazı vardı. Eskiden zekat fitre verecek adam çoktu şuan hamdolsun verebilecek gerçek fakir bulamıyoruz.😐😐😐
Çocuklarin mezuniyet fotoğrafları cekilecekti öğretmen yine bu cocugunkini ödememi istedi kabul etmedim. Başkasınınkini ödeyin ama artık onlar için yapmayacağım dedim.

anneannem Almanya'dan kesin dönüş yaptı. Dedem vefat edince euro olarak alıyor maaşını. TL değer kaybettikçe seviniyor.
Sonra da oyumu Erdoğan'a vermem kurban olsun bana Erdoğan diyor.

Ne yaşıyoruz biz ya 😵‍💫

Ona ben de sasiriyorum yalniz, burda da oyle hangi fiyattan girdiysen o. Yukselme olmuyor😂 ama soyle birsey var mesela, soguk ve sicak kira olarak. Elektrik su vb hepsini ayni fiyat oduyoruz her ay. 100 liralikta harcasan 1000 liralikta harcasan atiyorum her ay 50 oduyorsun, yil sonu o hesaplaniyor, az odediysen geri ustune oduyorsun, cok odediysen ustunu aliyorsun, kiraya ortak bunlar misal.
Ben hic geri alamadim gerci habire ustune ödüyorum 😂
Valla benim gurbetçi komşular ki aralarında Avustralya da yaşayanlar da var, yaşadıkları ülkelerdeki hakları ve avantajlarıyla ilgili birçok şey anlatıyorlar ama af buyurun sakın kızmayın ama bana bir çarpıntı geliyor o yüzden aklımda tutamıyorum çoğu şeyi😂😂
Mesela yan komşumun oğulları son çıkan ıphone alıyorlar diyelim ki aldıktan 2 gün sonra telefon düştü kırıldı anam bizde olsa renkten renge gireriz 14 pro olmuş 42 bin lira, pro max olmuş 46 bin lira, aaa bunlar bir rahat 🤦‍♀️

Sonra demesinler mi biz şöyle yaşıyoruz böyle yaşıyoruz Türkiyede her şey pahalı😤

Hatun kişiler gülüp eğlenerek yazışıyoruz topiğe herkes yazar, kimse kimsenin yazmasını engelleyemez, topik bir görüşün paylaşım alanı değil, halkın siyasi görüşünü yazacağı bir alan, siyaset bölümü kurallarına uyduğu sürece herkes yazacak.
Demokrasi bayrağımı çekeyim mi yine💀💀💀

Haykırdılar evet. Ama buradaki röportajlarda da hep şunu dediler "Yüzyılın felaketi.. Yurtdışından gelen yardımlarla bile yetişilmesi mümkün değil " ..
Evet yüzyılın felaketiydi, ama felaket olmamalıydı. Deprem değil, inşaatı ranta çevirenler, imar affına göz yumanlar, geç müdahale edenler öldürdü o canları.

X