Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Küfür etmeyi cidden sevmem ama dalga gecti resmen ama ben küfür edince suç bende siz dalga geçince hep haklısınız zaten
Ben nerde hakaret etmisim acaba size? Ilk ben baslatmisim oyle mi ahhahah
yazdiginizi ve okudugunuzu anlama yetisi bile yok, cok da bir sey beklememek lazim sizden.

Yalaniniz da Kufurbazliginiz da batsin.

Ben nerde hakaret etmisim acaba size? Ilk ben baslatmisim oyle mi ahhahah
yazdiginizi ve okudugunuzu anlama yetisi bile yok, cok da bir sey beklememek lazim sizden.

Yalaniniz da Kufurbazliginiz da batsin.
Bunların beyni yetmez dedin kanka ilk başta hakaret değil zaten aynen

Ya bu kadar gerilere gidip araştırmaya gerek yoktu direk sorsaydın söylerdim sana maddi dururmumu şimdi de değişen bisey olmadı biliyomusun arabamız 500 ediyor 300 de altınlar ediyor..muslumanligimi sorgulayacak son kişi bile olamazsın haddini bil diycem de o kadar nefret dolusunuz ki tartisamiyorsunuz bile sizin %90 niniz geçenlerde Erdoğanın torununu parça parça bölüp köpeklere yem etmek isteyen srfsiz var ya he işte aynı zihniyetsiniz elineze geçse diri diri yakarsınız çoluk çocuk demeden biz herseyin farkındayız size bırakmayız bu ülkeyi 5 kurusada satmayız evmis ekmekmis diye bu milleti korkutamazsiniz.hadi eyvallah sana üslup öğrenmeden muhatap olma benimle

Araban 500 ediyor,altinlarin 300 ediyor.Söyle bakalım neden?Çünkü senin paran pul oldu..

Siz hiçbir şeyin farkında değilsiniz. Olmadığınız gibi farkında olanları da bu cirkin ithamlarınızla yıldırmaya calsıyorsunız ama ne çare. Tabanınızın durumu ortada vah ki vahh. Ben ironi de yapsam üslubumu bozmam.Yazışmalarım ortada. Eğitim çok önemli cok.

Sizin için üzüyorum sadece şimdiden psikiyatri randevunuzu alın büyük hayal kırıklığı olacak çünkü elinizin altında antidepresan lar hazır bulunsun 6 ay ile 1 yıl arası tedavi gerekebilir kabullenmek zor olacak sizin cemaat için ama gerçekler acıtır bazen

Ya tersi olursa,sen ne yapacaksın?Aşırı özguven hiç iyi değildir yeğen.

Tamam hero gril, sensin OK?
Gecenin bu saatinde bir de sana yazamayacagim uzun uzun, az onceki sahis yeterince vaktimi aldi zaten.
Sen uzulmeye ve oyle dusunmeye devam et.
Son gulen iyi guler unutma.

milletten baskasina verenden suphe ederim ya da kör derim corona bitti hala muzik yasak zamlari soylemiyorum bile yurtdisinda yasayan kizlar dolap dolap kiyafet alirken biz bir mont icin yazdan para biriktiriyoruz saka gibi acin gozunuzu kotu olacaksa bile gorelim fikir degistirin

agzi yananin fikri degisti ..fayda saglayan hala ayni fikirde diye dusunuyorum ..

Biz bi kere kandirilirizda sizin haddi hesabı yok ya. chp nin pkk ya vaatleri neymiş bi öğren sonra kandırıldık deme
artik biraksaniz su hdp meselesini sanki kimse oturup hos bes etmedi onlarla sadece tek gorusen chp de degil akp de daha neyi surduruyorsunuz ya

en buyuk ayristirici sizsiniz bu ulkede ...kapatmisisniz gozunuzu karanliga karanlik yok diyorsunuz .

sapyoseksuel oyle guzel usluplu biri ki birebir konussan aklin durur cvp veremezsin o kadar tavri durusu saglam bir kadin .

ama o da iste cehaletle ugrastigi icin burda bayagi bir yoruldu gunlerdir .

psikiyatri tavsiyen var mi benim hic bu gune kadar ihtiyacim olmadi da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…