Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
O terör orgütü 7 milyonluk kitleye nasıl ulaştı, 30 40 yıldır nasıl güclendi büyüdü diye sorgula desen dıj gücler der.. ihtiyaç halinde herkes herkesle el ele koyun koyuna girecektir siyaset böyledir çünkü.. seçenegin yok degil az düsünürsen bi tık ülkenin selametine yarayana döneceksin zaten. Sonrakiler sonraki seçimlerde inş.. bir kadın olarak zamaninda sana tanınmış en gerekli hakların elinden gitmesin istiyorsan tabi.. yoksa bu kafayla yakındır isteyerek kullanmadıgın o oy hakkını hiç kullanamayacaksın bile..

Dogru cevap kabul edip birşey soracagım daha önce ak partiye oy verdiniz mi hiç.. cevabınız evet ise bu sahte vatanseverligi birakınız lütfen acıkca ben kk istemiyorum demeniz yeterli..

Ama düşününce de ben rahatlıkla et alabiliyorum burada. Et alamayan birçok aile olduğunu biliyorum. Çocukları düşününce bu karara vardım..
Sevgine rağmen adaleti tercih etmeni takdir etmek isterim. Sana tanınan hakkı istediğin şekilde kullanırsın, en doğal hakkın. Ben senin yerinde olsam oy kullanırdım, asla yalan söylemem. Ülkem için iyi olacağını düşündüğüm yönde kullanırdım. Hak verilmese neyse -ki bence ülkede yaşamayan oy kullanmamalı- ama hak verilmişse kullanırdım. Yaşadığım yere göre değil, kişisel çıkarıma göre değil, ülkemdeki duruma göre kullanırdım açıkçası.

Kablolu süpürgeler daha iyi yemin ederim :)
Tabii ki daha iyi ama çalışan insanlar için kablosuz süpürgeler çok daha pratik akşam eve gelince 10-15 dakika üstten alıyorsun iki günde bir tamam. Hafta sonu için hazırlık gibi hem de etrafta kırıntı olmuyor.
Bende dyson yok mesela olsa da instagrama koymam o ayrı, başka marka var.
Ama cidden insanın işini kolaylaştırıyor ve işi ertelemiyorsun.
Karı-kocanın çalıştığı bir evde dysonın da lüks olduğunu düşünmüyorum.
Zamanını satın alıyor insanlar aslında. Zaman da çok önemli gitti mi geri gelmiyor.
Zamanını veya emeğini azaltan hiçbir elektronik aleti lüks görmüyorum insanlara.
Bazıları ayakkabıyı ya da herhangi bir yiyeceği lüks görse de.

Şeriat gelecek atatürk ilke ve inkılaplarını değiştirecekler dediğimizde
Anayasanın değişmez maddelerini sayıyorlar
Yahu şeriat takar mı anayasanın değişmez maddelerini atatürk ilke ve inkılabını
Zaten atatürkten nefret ediyorlar
hadi erkeklerin şeriat istemesini anların
Yaw kadınlar olarak nasıll bu sistemin devamını istersiniz
Bu kadar mı cahil ve körsünüz demek isteriyorum

Son düzenleme:
Dyson gibi farklı modeller de var. O yüzden sormuştum zaten.. İlla dyson mu olmalı diye.. Tabi ki zamandan tasarruf sağlayan şeyler lüks değildir.

Hep benim yüzümden. İki tarafın arasında barışı sağladım. Aksiyon gerilim yok oldu
Yok, yerleri dolacak hepsinin. İzliyorlar sabırla. İki üç kişi var takipte, yakında gelirler. Öyle biri söylesin biz beğen beğenme atarız olmaz o iş, elbet konuşacak herkes.

Dyson gibi farklı modeller de var. O yüzden sormuştum zaten.. İlla dyson mu olmalı diye.. Tabi ki zamandan tasarruf sağlayan şeyler lüks değildir.
Tabii ki olmamalı ama sosyal medyaya koyanlar dysonı sosyal medyaya koymak için almış bile olabilir:)
Sosyal medya kitleleri sürükleyip götüren bir olguya dönüştü sonuçta.
Resmen yarışa giren insanlar var orda.
Özellikle kocası üstünden girenler en komikleri

Yaa çok geçmiş olsun
Demiştim daha önce bi kez oy kullandım o da cb seçiminde
Mevcut hükümete asla oy vermem bu net
Seçime kadar takip edeceğim şu an ki kararım oy kullanmamak
Aynen dusundugum gibi çıktı daha önce akp ye oy verip burda hdp ye ateş püskurmen benim icin inandıriciligini kaybetmiştir zira ak parti de zamaninda hdp kitlesinin oyunu çok dilenmiştir ve almıştır da, şimdi chp ile ittifak olunca mı kötü oldular( hdp savundugum yok yanliş anlasılmasin) ama bir insan yasal bir partiye bu kadar karsı çıkıyorsa zamaninda ayni partiyle el ele gezmiş kitlesinin oyunu kullanmiş diger bir partiye oy vermez veripte inandıgıyla çelişmez..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…