Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Allah Allah siz karşıt görüşlere çiçekle geliyorsunuz zaten.Millet ittifakı deyince neredeyse dağdaki terörist ilan edeceksiniz bizi.

Sükür karnimizi doyurmasaydi deprem altindaki cocuklarimizin karni nasil doydu ?

Enkazda 5 aylık bebeği ile kalan baba, ilk 3-4 gün tükürükle bebeğini doyurmaya çalıştığını, bebeğin 5.gün açlıktan vefat ettiğini belirtti.

Bu bebeğin neden enkaz altında karnı doymadı?
Yeterince Müslüman mı değildi sizce?

Depremde enkaz altında ölen binlerce çocuk ne olacak? Şükür onları kurtarmadı mı? Tanrı, çocuk mu seçiyor?
Kimin vadiyesi doluyor kimin yiyecegi ekmegi oluyor . Hanımlar sabaha kadar sizinle bu konuda muhabbet ederdim yanliz musadenizi istiyecegim .yanlis anlamayin benı 4 tane bebisim var onlari yatirip insallah tekrardan görüsürüz . Vaktim oldukca yazarim Allaha emanet olun canlar

ya bazen diyorum ki bu aciyi bu izdirabi yanlis insanlar yasamis

Türk müsün Rabiya?

ya bazen diyorum ki bu aciyi bu izdirabi yanlis insanlar yasamis

O baba bebeğinin cenazesiyle kaç gün bekledi enkaz altında.
Ya buna can mı dayanır?
Ben bu mesajı yazarken bile gözlerim doldu..

Bunlar kör.
Yemin ediyorum taşa anlat, anlar.
Ama bunlar anlamaz.

Mesela ben depremde enkaz altında evladımı doyurmak için tükürüğümle beslemek zorunda kalan bir ebeveyn olsaydım ve geç gelindiği için yavrumu açlıktan susuzluktan kaybetseydim; sizin bu cümlelerinizi duyduğum an, oturur hüngür hüngür ağlardım. Biri karşıma geçip onun da sınavı buymuş, bunlar ilâhi ikaz deseydi, sanıyorum ki sakin kalamazdım. Bazen belki artniyetle söylemediğimiz cümleler, insanları derinden yaralayabilir.

Son düzenleme:
Rabia bu bilgileri size Olaf Scholz mu verdi, bu kadar kesin konuştıgnuza göre dayınızın oğlu falan olmalı.Eşiniz ne işle meşgul cidden merak ettim?

O baba bebeğinin cenazesiyle kaç gün bekledi enkaz altında.
Ya buna can mı dayanır?
Ben bu mesajı yazarken bile gözlerim doldu..

Bunlar kör.
Yemin ediyorum taşa anlat, anlar.
Ama bunlar anlamaz.
Cünkü aynısı yaşamadan anlayamıyor bazılarımız.

Elbette elimizdekilerin kıymetini bilmek iyidir, ama ben şükrederken benden kötülerini görüp oh çok şükür diyemem.
Onların da dertleriyle dertlenmek gerektiğine inanıyorum
Tıpkı depremde yok olan canlar gibi, geride kalan kaldığına pişman olan, ölenler öldü kurtuldu keşke ben de ölseydim diyenler gibi. Şartları iyiye doğru zorlamak gerektiğini düşünüyorum. Güzel günler o zaman gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…