Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Oradan alamıyor işte adam benim teyzem iki ise birden gidiyor ki yetiştirsin diye ayrıca kocası oğlu hep çalışıyor ve yetmiyor

meslek, eğitim durumu nedir? Tahmin edeyim izlediğinizde sadece A haber değil mi

3+1 evin mutfağında hilton aşçısı sanıyorlar kendilerini. Salonda da hanımefendi.Küçük bir dünya kurmuşlar minnoş minnoş yaşayıp gidiyorlar negzel.
Aşkım küçük mikser şeklinde çay karıştırıcıları var, püskevitlerinin bile altında sandalyeleri var, perdelere hello kitili fiyonk bile almışlar. Ekonomiye böyle can veriyorlar, ıvır zıvır japon pazarları para kazanmaz sunumcu arkadaşlar olmasa. Hayatı ne kadar seviyorlar yav, hayret doğrusu. Ben de geçen pasta tabağına tatlı koydum kenarında bayağı boşluk vardı, kenarına da çay bardağını koyup öyle verdim kocama, çay tabağı yok mu diyor; bulaşık çıkarma hadi işine bak dedim.

Oradan alamıyor işte adam benim teyzem iki ise birden gidiyor ki yetiştirsin diye ayrıca kocası oğlu hep çalışıyor ve yetmiyor
Asdff kumara uyusturucuya mı bulasmıslar? Kardes 2 bin birim paraya araba var orda. Asgari ücret 4 bin birim para … kendimi kesecemmm yaaa

Hönkürdüm yaaa

Kandırıyorlar kızım sizi. Gelmeyin diye yapıyorlar, bi baltaya sap olamamış uşağınızı başlarına yollamayın diye öyle diyorlar. Kesin düzenimiz var diye gelmiyolardır vatanlarına şimdi bunlar.

en basitinden nike'tan bir ayakkabıya 2bin küsur tl vermek istemiyorum. Yurtdışında 60-70 pound olan ayakkabıya 2 bin küsur lira para vermek koyuyor.
Ayakibiya beş yüz TL vermem marka giyim istiyor hanımefendi normal ayakkabı da giymiyor siz böyle savurgan olunca para nasıl yetsin trilyon karda az gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…