Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Evler neden bu kadar arttı acaba kafanı çalıştır biraz ,pandemiden olabilir mi inşaat sektörü durdu çünkü ,bir iki seneye görüceksin aman kiracıma zam yapmayım da otursun diyeceksin

kusura bakmayın da bu başlıkta okuduğum en yanlış şeylerden biri bi olabilir. pandemide her şey durdu, inşaat hariç. adına kentsel dönüşüm dedikleri ancak ranttan başka bir şey olmayan dönüşümler falan ışık hızında devam etti. benim yeni yapılan evde oturma şansım yok, sağ olsunlar ekonomiyi harika(!) hale getirdikleri için bu şansım yok. ben anneme bakmak zorundayım, stresten benim bir sürü hastalığım çıktı hala çıkıyor. stresin başlıca sebebi de barınacak "uygun fiyatlı" ev bulamamak yoksa milyarlarca boş daire, hatta komple boş diyebileceğim site var. inşaat devamlı yapılıyor. inşaat durmuyor. adım başı inşaat var, yapmayın şunu lütfen. anne-babam, onların ailesi, onların da ailesi herkes bildim bileli bu topraklarda, herkes bir şekilde yaşamını sürdürebilmiş fakat şu an biz barınacak ev bulamıyoruz. bu utanç verici ama utanacak olan ben değilim.

Silikon?Neden çarpıtıyorsunuz?Üsluptan,kul hakkından bahsediyorsunuz birde.
Tartışma edebinde konuyu ülkeden, refahtan silikona çeviren biri kul hakkı mı dedi yani??

Sıkışınca tepeye tırnağa,saça,memeye laf et bel altı vur. Bitmeyecek mi?
Teşekkür ederim desteğiniz için, zirâ bu tarz çirkin belaltı vuruşlara fazlasıyla uğruyorum; saldırmak için organlarıma, OLMAYAN “silikon”larıma bile laf çarpabiliyorlar, cinsellikten girip namus konusunda belaltı vurana, dekolteden girip bilimum organlarıma “yok memesi, yok mabadı” şeklinde kinini kusana bile denk geldim. Kaldı ki bu anonim platformda epilasyoncuma kadar her şeyimi paylaşan bir kadınım, sanki olsa inkâr edeceğim. Kimseye kendimi beğendirmek gibi bir misyonum da yok zaten. Kaldı ki konu şahısların bedenleri değil.

Konuya gelecek olursak. Bizim ülkemizde insanların büyük bir kısmı temel fizyolojik ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanırken, et, meyve, sebze, kuruyemiş lüks olarak tüketiliyorken ve halkın yarısı ulaşamıyorken, KALİFİYE iyi maaşlı bireyler bile önünü göremezken ve asgari yaşam şartlarını ancak sağlayabiliyorken; yurt dışında KALİFİYE OLMAYAN işçi insanlar, maaşlarla yardımlarla asgari olarak yaşayabilip, arttırdığı paralarla Türkiye’de tatiller yapıp, bizim milyon TL’ler verip alabildiğimiz, kendilerinin birkaç bin birime sahip oldukları arabalara atlayıp gelerek, zaman içerisinde arsalar, plakalar alıp, apartmanlar dikiyorlar.

Turist gibi geldikleri ülkeye, x21 paranın keyfini çıkarırken, bu ülkenin insanı sürünürken onlar balını kaymağını yiyor, Türk parasının değersizliğiyle Venezuella’ya dönen ülkemi cazibe merkezi olarak kullanıp, estetik gibi lüks ihtiyaçlarını bile bu ülkede karşılayabiliyorlar. Sonra da uzatılan mikrofonlardan ülkenizin kıymetini bilin martavalı okurken, ülkemin EĞİTİMLİ, kalifiye insanlarına dâhi bir kahveyi, bir kremi çok görüyorlarsa; temelli olarak yaşamadıkları ülkenin kaderini belirlemeleri yetmiyor, ülkeyi bu hâle getirenler için inadına ERDOĞAN diyorlarsa, partileri CHPKK, oy verenleri terörist olarak niteliyorlarsa bunlar yüzüne vurulduğunda zorlarına gitmeyecek! Bir vatandaşları terörist olarak nitelemedikleri kalmıştı, sonra bir de üsluptan gem vuruyorlar. İronik bir durum!

Son düzenleme:

Birinin gözünden kalp falan çıkmış, o tivitini görünce kalplere boğulduğu oluşum ona da yaşam hakkı tanımayacak, biliyor mu acaba?

Arkamdan sallamayın arkadaşlar. Direkt yazın. O tivitte kadınlara ölüm mü yaziyordu, onu mu beğendim? Boş boş doldurmayın kendinizi. Yaşam hakkı tanımayacakmış da bilmem ne. Gayet ahlaklı bir tivitti ondan hoşuma gitti. Hüda par olduğundan değil. Ya hüda parın oyu yüzde kaç hiç baktınız mı? O oyla milletvekili cıkarabilir mi? Kendilerine cumhurbaşkanı yardımcılığı teklif edildi mi? Bu kadar kafadan atıp birbirinizi doldurmayın. Sanki cumhurbaşkanı adayı onların parti lideri biz de ona oy vericez. Adamın adını bile bilmiyorum 😅

Bence biraz derinine inin. Yapılan deneylere bakın. Ya deneyi zırtı pırtı geçtim, en basitinden cinsiyet kromozomları nedir? X ya da y. Başka bir kromozom yok. Anlatabiliyor muyum? Tek yumurta ikizleri üzerinde yapılan deneyleri hiç okudunuz mu? Okumadınız. Yüzyıl atlamak, insan tabiatını değiştirmiyor. Bu da ufak bir bilgi olsun size.
Neyin derinine ineyim siz tıp hastalık olarak görüyor dediniz ben de öyle bir şey yok dedim. buyrun link siz okuyun. Eşcinsellik hastalık mıdır? | Soru & Cevap - Evrim Ağacı burada bir çok kurumun açıklaması var. Daha dediğim neyi neyle bağlantıladınız da yüzyıl atlamak insan tabiatını değiştirmiyor yazdınız hiç bilmiyorum ama inanın sizin bilmem kaçıncı yüzyıldan kalma bilginize ihtiyacım yok. Hem varsayalım ki hastalık olsun zorla mı tedavi edeceksiniz anlamadım?

Arkamdan sallamayın arkadaşlar. Direkt yazın. O tivitte kadınlara ölüm mü yaziyordu, onu mu beğendim? Boş boş doldurmayın kendinizi. Yaşam hakkı tanımayacakmış da bilmem ne. Gayet ahlaklı bir tivitti ondan hoşuma gitti. Hüda par olduğundan değil. Ya hüda parın oyu yüzde kaç hiç baktınız mı? O oyla milletvekili cıkarabilir mi? Kendilerine cumhurbaşkanı yardımcılığı teklif edildi mi? Bu kadar kafadan atıp birbirinizi doldurmayın. Sanki cumhurbaşkanı adayı onların parti lideri biz de ona oy vericez. Adamın adını bile bilmiyorum 😅
Kendince ahlakın tanımını yapan birini sırf hoşunuza giden şeyler söylüyor diye kalplemeden evvel kim söylüyor bir bakın. Bugün lgbt bireyler için kapalı tehditte bulunan bir güruhun yarın kadınlara elinin uzanmayacağına inanmak sizin ponçikliğiniz. Üstelik uzandığı halde.

Neyin derinine ineyim siz tıp hastalık olarak görüyor dediniz ben de öyle bir şey yok dedim. buyrun link siz okuyun. Eşcinsellik hastalık mıdır? | Soru & Cevap - Evrim Ağacı burada bir çok kurumun açıklaması var. Daha dediğim neyi neyle bağlantıladınız da yüzyıl atlamak insan tabiatını değiştirmiyor yazdınız hiç bilmiyorum ama inanın sizin bilmem kaçıncı yüzyıldan kalma bilginize ihtiyacım yok. Hem varsayalım ki hastalık olsun zorla mı tedavi edeceksiniz anlamadım?
Ki eşcinsellik bazı hayvanlarda da görülür. Gayet doğal bir durumdur. İnsanların eşcinsellere olan tepkisini de anlamıyorum. Yetişkin insanların kime aşık olacakları kiminle sevişeceklerine karışmak bizim haddimize değil.

Ki eşcinsellik bazı hayvanlarda da görülür. Gayet doğal bir durumdur. İnsanların eşcinsellere olan tepkisini de anlamıyorum. Yetişkin insanların kime aşık olacakları kiminle sevişeceklerine karışmak bizim haddimize değil.
Keşke tarikat yurtlarında badelenen çocuklara karşı da bu kadar duyarlı olsalar😡.

Hermafroditler ne oluyormuş o zaman? Hatalı üretim mi? Eşcinsel hayvanlar var? Onlar da mı hasta?

Evrim ağacı. Siz okuyun. Bana ne canım tedavi olmasınlar. Anaları babaları düşünsün. Önlerinin açılmasını istemiyorum. Iyice sokaklara yayılsınlar, iyice alenileşsin istemiyorum. Kk cok gevşek bu konuda. O yüzden ona oy vermicem dedim. Konu buydu.

Bir yılda 365 gün var. Ama öldürülen kadın sayısı her yıl 365ten fazla. Her gün ortalama bir kadın öldürülüyor. Kadın cinayetleri politiktir. Sen şimdi nasıl bu videoyu analiz diye paylaşıyorsun? Kadın haklarına en çok değer veren parti akp mi sence?

Bu forumda hiçbir yorum beni bu kadar şoka sokmamıştı

Kendince ahlakın tanımını yapan birini sırf hoşunuza giden şeyler söylüyor diye kalplemeden evvel kim söylüyor bir bakın. Bugün lgbt bireyler için kapalı tehditte bulunan bir güruhun yarın kadınlara elinin uzanmayacağına inanmak sizin ponçikliğiniz. Üstelik uzandığı halde.
Bence sizin kuruntunuz. Yine paylaşın yine kalpliyim ❤

Bir yılda 365 gün var. Ama öldürülen kadın sayısı her yıl 365ten fazla. Her gün ortalama bir kadın öldürülüyor. Kadın cinayetleri politiktir. Sen şimdi nasıl bu videoyu analiz diye paylaşıyorsun? Kadın haklarına en çok değer veren parti akp mi sence?

Bu forumda hiçbir yorum beni bu kadar şoka sokmamıştı
Gir şokuna o zaman canım ne diyim.

Evrim ağacı. Siz okuyun. Bana ne canım tedavi olmasınlar. Anaları babaları düşünsün. Önlerinin açılmasını istemiyorum. Iyice sokaklara yayılsınlar, iyice alenileşsin istemiyorum. Kk cok gevşek bu konuda. O yüzden ona oy vermicem dedim. Konu buydu.
siz bilirsiniz ister okuyun ister okumayın. Dünyanın saygı duyduğu, alanında uzman bu konuyla ilgilenen kişi ve kurumlara saygı duymamak sizin tercihiniz. Kimin özel hayatında ne yaşadığı beni hiç ilgilendirmiyor, sorun yok siz kılıçdaroğluna oy falan vermeyin zaten.

Kurumlardaki liyakat usulsüzlüğü siyasetten anlamayan siyaset spikeri ile de cuk oturmuş videonuza. Cast şirketine gideceğini düşünüp böyle bir videoda bulmuş kendini 😅

Anlayan biri olsaydı zaten bilirdi, hdp kadın mv sayısını. Orana vursa bile berbat bir sayı zaten hepsinin de. Kaldı ki sahip olduğu kadın mikketvekilleri bir kereden bir şey olmaz diyenler ve kafasındalar.

Siz istediğiniz videoyu atın, buradaki çoğunluğun yeterli argümanı vardır, bu videoların gerçeğini ortaya dökmeye...

X